bugün

sesine yazık olmuştur. 16 yaşındasın lan sen bir edepli ol. bi oranı buranı kıvırma. 18ini geç ne bok yersen ye* hadi o kız daha cahil çocuk daha bu klibi çekenlerin hiç mi vicdanı yok kızı ne hale sokmuş şerefsizler.
dans iş yapar, sesin gideri var, şarkı leş.
Çocuk yaşta böyle kliplere malzeme olmaması gereken yetenekli kız. Umarım yaptığı hatayı çabucak anlar.
(bkz: 2000) doğumludur.
(bkz: Sütten yeni kesilmiş buzağı)
Örnek aldığım şarkıcı. Yarın hemen götümü açıp bir şarkı yapıyorum arkadaşlar çok seveceksiniz beni. Ama 1 yıl sonra sakın unutmayın.
Henüz 16 yaşındaki şarkıcı yani daha çocuk. Klibini tesadüfen izledim. Nedir bu seksi olma çabaları? Daha çocuksun sen. Onu da geçtim bu çocuğun anne- babası yok mu, yok mudur bir uyarani, yol göstereni? Sanırım para herkese tatlı geliyor.
Bence gerek fiziği ile gerekse yüzü ile çok hoş hatun. Ayrıca hiçte 16 gibi durmuyor lan, hatta ben daha çok 16 gibi duruyorum amk. 20 dese yerim yani o derece. Demek ki makyaj ve bakım bir insanı bu kadar çöl değiştirebiliyor.
kendisi benim idolümdür. ayrıca pusuda beklemedeyim, 18 olunca teklif edicem.

en büyük hayalim de kendisiyle düet yapmak.
bu kız neden bana facebooktaki fake hesaplar gibi geliyor. tipi adı soyadı, ne bileyim.
insan olamaz lan bu. yalarun.
kıza harbiden çok üzülüyorum ama. gerçekten. keşke sesini çok daha iyi bir şekilde kullanabilseydi. yazık oldu yazık. çok yazık. bi kızımız daha heba oldu.
Güzel kız ama o yaşta kendini teşhir etmesi pek iyi değil.
sesi güzel dinlemisligim olan bir şarkıcı.
16 yaşında kızın bu şekilde ekranlara pazarlanması cidden içler acısı. bu tarz olaylar amerikada sıkça yaşanırken ülkemizde görmek bana oldukça uzak geliyordu. evet küçük yetenekler bir şekilde kendini göstermeli fakat bu gösteriş tarzını tasvip etmiyorum kesinlikle.
Milletin pedofili damarı ni şaha kaldırarak bundan rant sağlamaya çalışan Yavşaklara yem olmuş kız çocuğudur.

Arkadaşlar resmi evlenme ve cinsel ilişki yaşı 18 şimdi soralım bu yüzünden sivilcesi bile olan ergenin böyle kullanılması kimim neyim nesidir?

Sonra çocuklara tecavüz hay bem sizin ya.
Ne yazık ki klibiyle, kendini yerle bir eden 16 yasındaki minik kız. Klip vs yapmak istersin, sesine güvenirsin vs anlarım da 16 yaşındaki bir kızın vucudunu gerçekten teşhir etmesi ne demektir ? Bu kız biraz daha büyük olur misal 20 küsür o zaman bu klip çekilir susarım hani kendi seçimi der geçerim ama ancak bu kız 2000 doğumlu. Duygularına yenik. Aklını kullanabilecek düzeyde oldugunu düşünmüyorum. işin kötüsü de etrafı bence.
farklı bir gırtlağa sahip olan henüz yaşı epey küçük olan şarkıcıdır. zamanı gelince eurovision hala devam ederse adayımız olabilir.
Otobüste görünce tekme atarlar; youtube de 35 milyon izliyorlar. ilginç bir ülke.
Türk kızını en güzel bir şekilde temsil eden lolita, 20 yaşına geldiğinde ne yapar Allah bilir.
(bkz: Ahlaklı ve namuslu Türk kadını)
Yaşıyla ilgili söylenmesi gerekenler söylenmiş zaten. halk müziğine sesi daha çok yakışmış. popda ne bileyim böyle bi sıradanlık , yapmacık olmuş.
The White Stripes dan sonra gelince ülkedeki müzik kalitesini sorguladığımız sanatçı....
türkiyenin gereksiz insanlarindan.
sarkiya yaklasik 75 sn dayanabildim ve dinlenme sayisini görünce şok geçirdim doğrusu..
2000 doğumlu yaşından oldukça büyük gösteren yeni nesil pop şarkıcısı.