1. 1.
  Yahu ben bu organizasyonu nasıl kaçırırım? Hem de akşama kadar nette takılıyorum. Fena halde pişmanım şu an. Benim de sorularım vardı.

  https://www.youtube.com/watch?v=rezeEvC7IzQ+
  6 ... simit experi
 2. 2.
  FenerOl kampanyasina destek olacak misin? sorusunu sormayı çok istiyordum ama kesin sorulmuştur. cevabı kendi ağzıyla verir Kaptan.
  2 ... dursundurdu
 3. 3.
  Kaptanımız Kralex gitti belki ama gönlü hep Türkiye'de. Soru cevap etkinliği harika olmuş. Kaptanın artık tekrar Türkiye'ye dönme vakti yakınlaşıyor bence.
  2 ... pardon ama
 4. 4.
  ali sami yen'e ilk çıktığında dizlerin titredi mi ?
  diye sorulması gerekendir.
  2 -4 ... gina carano
 5. 5.
  Alex'e sormamız gereken çok soru var aslında. Ancak, eminim birçok kişinin merak ettiği gelecek planları. Acaba Alex ileride Fenerbahçe teknik direktörü olmayı planlıyor mu?
  2 ... zorro emmi
 6. 6.
  Alex tüm Fenerbahçe camiasının kırmızı çizgisidir. Başkası olsa darılır ama Kaptan hala bizimle. Her fırsatta yanımızda kendisi. Tarihimize damga vurmuş bir isim.
  2 ... zemzem kolasi
 7. 7.
  videoyu izledim. açıkçası ben de soru sormak isterdim. ama kaptanın bir ayağı her zaman burada. bir dahakine artık. tüm sorulara samimiyetle cevap vermiş. bizden biri gibi aynı.
  2 ... dertliyim
 8. 8.
  özlemiştik kralı. alex yine aynı alex. rahat, içten. nedense alex'i kendi kafamda yabancı statüsünden çıkarttım ben.
  2 ... tarumarederim
 9. 9.
  efsaneler unutulmuyor işte. acaba kaç bin tane soru geldi. bence seçmekte bayağı zorlanmışlardır seçmekte.
  2 ... banaverinbana
 10. 10.
  ne zaman görsem eski fenerbahçe'yi özlüyorum. hooijdonk, semih, ve niceleri. vay be. her maçı ayrı heyecanla izlediğimiz dönemlerdi kaptanlı dönemler. unutulmayacaksın kral.
  2 ... gazistasyonu