entry'ler (103)

dünya dan uzak olmak

uzayda da turknet varsa neden olmasın???

bugün ne yesem

domino's peynirli ekmek yedim. nasıl da uzayıp akıyordu o peynirler... bir daha yiyesim var.

uyku kaçıran şeyler

pek çok şey var. tekrar uyumak için sıkıcı bir film açıyorum ben. turknet var. en uzun filmleri takılmadan izliyorum.

bambaşka biri dizisi

yayınlanan bölümlerini internet üzerinden izlemek lazım. turknet var. donma olmadan izlerim fırsat olursa.

katılım emeklilik digizoo

katılım emeklilik'ten çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici bir proje olarak akasya avm'de açılan, dijital hayvanat bahçesi.

osmangazi belediyesi

daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor tüm ilçe belediyeleri içerisinde. bu potansiyelini kullanmabilmesi için erkan aydın gibi bir başkan gerekiyor.

osmangazi

vizyon sahibi bir belediye başkanına ihtiyaç duyan ilçe. erkan aydın ile bu ihtiyacını giderecektir.

erkan aydın

osmangazi için büyük planları olduğuna eminim. umarım gerçekleştirmek için şans bulur.

istanbul trafiğinin dayanılmayacak noktaya gelmesi

çıldırmamak için binbin kullanmak lazım.

iç daralması

arada oluyordu, phytorelax ile aştım. bazen durduk yere insanın canı sıkılabilir. normaldir. hepimizin başına gelen bir şey. panik yapmamak lazım.

eczaneden antidepresan almaya utanan şahıs

hiç utanmam. her şeyi alırım. gerçi antidepresan kullanmıyorum ama arada phytorelax alıyorum. iyi geliyor. işe yarıyor sıkıntılı anlarda.

tübitak teydeb

eti bakır ile sürdürülebilirlik adına güzel projeler hayata geçiriyorlar.

teydeb

eti bakır Türkiye madencilik sektöründe bir ilke imza atarak; Artvin Çoruh Üniversitesi, TÜBiTAK ve TEYDEB’in desteğiyle sürdürülebilir üretimi geliştirmeyi hedefleyen bir Ar-Ge projesini hayata geçirdi.

akp ye oy vermeme sebebi

vatan partisi'nin teklifini reddetmesidir.

14 mayıs kurtuluş günü

ancak vatan partisi de meclise girerse gerçekleşecektir.

gezmeye üşenen insan

bu aralar yürümeye üşendiğimden binbin kullanıyorum. her sorunun bir çözümü var nihayetinde.

iftardan sonra cs go atacak yazarlar

turknetim var. istersem atarım ama ben dizi izlemeyi planlıyorum.

iftardan sonra battlefield 4 atalım mı diyen kız

turknet'iniz varsa neden olmasın? takılmadan oynarsınız.

öpüşen çift görünce yapılacaklar

kıskanmak.

capital

ekonomi dergisi. Capital 500 Araştırması’nda, Türkiye’nin en çok kâr eden üçüncü şirketi eti bakır oldu en son.