bugün

entry'ler (93)

cengiz holding

cengiz enerji, eti gübre, eti bakır, eti alüminyum gibi önde gelen firmalar da bünyesinde bulunmaktadır.

re pie

girişim sermayesi yatırım fonları ile ön plana çıksa da gayrimenkul yatırım fonları, emeklilik fonları gibi yatırımlarda da epey tecrübeli bir firma.

sizi ne yıkar

internetimin yavaşlaması yıkar. gerçi turk.net'e geçtiğimden beri öyle bir sorun yaşamıyordum ama daha önce sık sık yıkılıyordum.

b ile başlayan en güzel şeyler

bol malzemos. bana kalırsa dominos'un da en iyisi.

küçükken ne olmak isterdiniz ne oldunuz

küçükken çok param olsun isterdim, büyüdüğüm de bunun yatırımla ve riskle gerçekleşeceğini anladım. şu an uzun vadede kazanç sağlayabilecek girişim sermayesi yatırım fonlarına daldım. re-pie bu konuda danışmanlık hizmeti veren bir firma. bu fonlar yedi yıllık oluyor en fazla ama 7 yıldan önce de elbette çıkış yapabiliyorsun.

duygu demirdağ

artık gain platformunda izleyiciyle buluşmaktadır.

cüzdanın çanta olduğu ölçü

bitci'de kriptolarım için cüzdan adreslerim var. fiziki cüzdana gerek yok artık.

kız düşürme siteleri

kesinlikle burası değildir.

operasyon 41

televizyonda nihayet izleyecek bir şeyler olduğunu kanıtlayan yarışma. uzun zamandır böyle sağlam bir prodüksiyon yoktu.

tam olarak ne kadar para hayatınızı kurtarır

bunun belirli bir miktarı yoktur diye düşünüyorum. herkesin hayalleri ve yapmak istedikleri farklıdır. bu sebeple herkesin farklı miktarda paraya ihtiyacı olabilir.

roland garros

bu sene büyük bir mücadeleye tanık olacağız. bahis oranları da gayet tatmin edici. tuttur'da kimi yazsam diye düşünüyorum. tutturda ilk kupon hediye. 50 liraya kadar bonus var. yani favorilerin karşısına birini yazıp tutarsa acayip bir kazanma şansı ortaya çıkıyor. tutmasa da sıkıntı yok zaten.

9 mayıs 2021 real madrid sevilla maçı

real affetmez. şampiyonluk şansını sürdürür. tutturda yazdım bile. ilk kupona yüz kağıt bonus da var. paranı yatırıp kuponunu yapıyorsun ve kullanıyorsun. kaybetsen de sıkıntı olmuyor.

8 mayıs 2021 barcelona atletico madrid maçı

atletiko lider ama puan farkları çok az. bunu korumak isteyecektir. ev sahipliği avantajından dolayı tutturda atletico'ya verdim. barça alamaz maçı. ilk kuponda yüz lira bonus var. hal böyle olunca paranı yatırıp kuponunu yapınca sıkıntısız bir akşam geçiriyorsun. nasılsa tutmasa da iaden var. ayrıca bu maçta canlı izle-oyna özelliği de var.

22 nisan 2021 alanyaspor gaziantepspor maçı

hakkının beraberlik olduğunu düşündüğüm maç. bana kalırsa tut5turda beraberlik oynanabilir. yeni üyelere yüz lira bonus var. üç kupona kadar yüz liraya varan bonus ile paran iade ediliyor.

tuttur

her hafta farklı kampanyalar yapıyorlar. bu hafta da yüz lira yeni üyelere. bakalım gelecek hafta neler yapacaklar.

karaca çaysever

sonuçta çay seven bir halkız. çay yapan robot da tutacaktır bence. hele bir de güzel çay yapıyorsa olay tamamen değişir. vazgeçilmezlerden biri olur.

carrefoursa

büyük bir market zinciri. dolaşması, alışveriş yapması keyifli. pep kart ile sepetinin %5 oranında iade edilmesiyle de ayrı bir keyifli hale geliyor buradan alışveriş yapmak.

https://www.peple.com.tr/...fourSA-alisveris-indirimi

bir sonraki gün olamazdı

insana çok şey düşündürüyor aras kargo videosu. bir sonraki gün olamazdı, evet. bir sonraki gün kötü şeyler hatırlatıyordu çünkü. biz cumhuriyetle güzelliği ve özgürlüğü anıyoruz.

24 eylül 2020 bayern münih sevilla maçı

dehşet bir maç olacak. süper kupa'yı kimin alacağını tahmin etmek zor. sevilla'nın oranı daha kazançlı olduğundan tuttur kuponuma yazdım. eğer gelirse kazanan kupon bizden kampanyasından yatırdığımı da geri alıp daha çok kazanacağım.

unutulamayan sevgiliyle 10 sene sonra karşılaşmak

tuttur.com'da 1'e 1200 veren kuponun tutması gibi bir hadisedir. belki yeniden bir ümit doğar. belki bir aşk başlar tekrardan. küller yeniden alev alır.