bugün

sunni sevgiliden bir farkı yoktur önce insan olsun.
yalnız bu sevgilide içki sorunu olabılıyor gördüğüm her alevi çok içkici oluyor nedense.
kızsa eğer giyim kuşamdada biraz rahatlık oluyor zaptedilmesi zor.
(bkz: faşizm kokan genellemeler bunlar)
mezheple alakası yok tabiki ama tanıdığım tüm alevi kızlar biraz daha serbest, tutucu değil ve alkol sever. tarzımdır. öperim onları. *
en azından öz be öz türk sevgilidir. bir kaç yıl önce alevi bir sevgilim vardı. kendisi de ailesi de tertemiz ve melek gibi insanlardı.
istesem olurdu, istemedim olmadı. alevi olduğu için mi olmadı? hayır, kaşarımsı olduğu için olmadı. tüm alevi kızları kaşar mıdır? tabiki de hayır, değildir. hepsi namuslu mudur? hayır, değildir. tüm sünniler namuslu mudur? hayır, değildir. peki buradan çıkarılacak sonuç nedir?
- her insan bir değildir. herkesin iyisi de vardır kötüsü de vardır.*
(bkz: yazar bu entrysinde tekrir yapmış)**
eğer türk alevisi ise çok kral bir ailesi olabilme ihimali yüksek kızdır.
eğer kürt alevisi ise benden uzak neye yakın oluyorsa olsun.
bir zamanlar benim sahip olduğum sevgili.arap alevisiydi kendisi. sonuç ortada: ben yalnızım ben yalnızım yalnızım.
(bkz: agnostik sevgili)*
erkek ve sunni iseniz** tekme vurma ihtimali çok yüksektir.
sunni bir sevgiliden farkı olmayan sevgilidir.
içkisi, giyimi kuşamı da ailesinden aldığı terbiyeden kaynaklanır.
sevgili olarak kalmalıdır.
candır, ama bitmiştir :(
inancının, etnistesinin önemi olmaması gereken sevgilidir. oluyorsa henüz gelişiminiz tamamlanmamıştır. büyüyün sonra sevgili edinin. hadi bakiim.
teyzelere bahsettim, 'aaa!' dediler.
ne kadar üzücü. Başkalarının dediklerini bu kadar kafaya takan ben nasıl gözardı edeceğim bilemedim.
biliyorum 'onlar mı evleniyor lan?' demek çok kolay. Ama sülaledeki gelin damat ve ailerinin ne gibi sorunlar açacağının da farkındayım. hakkımızda hayırlı olsun.
bu gibi şeyler insana çok dokunuyormuş.