sayısal 2. bölümde eşeğin nalını topladığımdır. yine yetişmedi ya.. en büyük problem de bu , soruların zorlayıcılığından ziyade oyalayıcı olmaları.. bakalım önümüzdeki maça bakacağız artık.
kimsenin yetiştiremediği sınavdır. ulan bi yarım saatçik daha olsaydı var ya..
herkes yeti$tirmesin diye yapılan sınavdır. sabır, dikkatlilik, zamanı doğru kullanma, panik halinde otokontrol. hayattta çok i$e yarar. yoksa orta 3 çocukları çözer o soruları.
bahara oranla daha zor olan sınavdır. özellikle ea için süre çok büyük problem.
sözel bölümlerini bitirdiğimde bir buçuk saatim kalan sınav. sayısal biri de çözdüm. hızlı koşan atın boku seyrek düşermiş inşallah ben sık sık sıçmışımdır. *
bu sınavdan 90+ alan açıklansın sözlük aşkına açıklasın , nasıl alıyorsunuz o notu yahu ?
sınavda ahh osym dedim -insan çözecek bunları insan kafamı allak bullak ettin , bu mudur senin analitik düşünce anlayışın vefasız , kaçtır giriyorum tüm sınavlarına ayıp be !
balık mezgit kilo ile yok kasalı ağ balığı b olta balığı aldı , e kesin ...
çok dertliyim sözlük
kampüs girişindeki görevlinin "aleks" olarak telaffuz ettiğini duyduğum sınavdır.
mantık soruları için tam bir saat harcadığım sınavdır. evet yanlış duymadınız tam bir saat.
ve artık azıcık kafadan kontak olduğumu düşünmeme sebebiyet veren sınavdır.
sözeller bittiğinde yarım saat kalmış görmek çok koydu be sözlük.
birde dokunmatik telefondan nefret ettirdi ya bu sınav pes doğrusu.
gene yetiştirilemeyen sınavdır.
balıklardan
evlenmiş, çift fotoğrafı çektirenlerden, özellikle vesikalıklardan
anlamla cumle kurmak için sıralama yapmaktan,
ihracatlardan,
her şeyinden nefret ettim !
ales 2012 ilkbahar'a göre kolay olan sınavdır.

he boşlarım yok muydu , yine vardı gani gani ,ama 85'in üstüne koymuşsam benden iyisi yok.90 üstü için oturup bir ay çalışmak lazım aga.
kantincinin emanet eşya alma bedelini, 2 tl. olarak belirlediği sınav.

ev anahtarı, araba anahtarı, araba ruhsatı, cep telefonu, cüzdan, sigara, cakmak ve kol saatinden oluşan emanet listesi için makul geldi bana.
En az 80 almam gereken sınavdır.
ösym'nin inatla sorularını açıklamadığı sınav. açıklandığı taktirde bu başlığa link verilmesi rica olunur.
ösym nin işini yapmadığının göstergesi sınav. bu kadar zor olamaz 25 gün oldu işimiz gücümüz başvurularımız var.
(bkz: sözlükten ösym ye seslenmek)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
an itibari ile açıklanan sınav. hayırlı uğurlu olsun efendim.
bir öncekinden 94 aldığım için girmeye gerek duymadığım sınavdır.
izmirde güzel sağlam bir kurs bilenlerin mesaj ışığımı yakması dileğiyle sözlük .şimdi onun çin kursa mi gidiler yaaee demeyin yetişmiyor .