Damagım ve dısımın bırlestıgı o ınce cızgıyı sızlatan yazı . Bu kötülüğü kımseye yapamam .
Şeytana papucunu ters giydirecek, intikam alma türevi.
(bkz: hayata dair pratik bilgiler)
bunu yapan kadın vajinasına da jilet sokar. allah erkekleri kadınların gazabından korusun.
vahşettir.

ayrıca

(bkz: başlıkları alt alta okumak)
ikizler burcu kadını
aldatan erkeğin diş fırçasına gizlice jilet koymak
tek kelimeyle salaklık. Ulan jilet diyorsun fark edilmeyecek gibi bir şey değil. O zaman vajişine koy o jileti daha mantıklı. Hem kökten çözersin derim.
öldür daha iyi lan amk bu ne vahşice intikamdır.
erkeğin alacağı intikamın acısını düşünmeden yapılan/ planlanan akılsızca davranış. ışıklar kapanıp ön sevişmeden sonra kukusuna girecek penisi beklerken, bosch marka darbeli matkap darbeleriyle parçalanan kukuya ağlamakta var işin sonunda. akıllı olun avratlar.
macun sıkarken fark edilip, atılacak olmasından işe yaramaz.

onu fark etmeyen erkeğin ben beynini gözünü sikiyim.
istisnalar haricinde klasik evli barklı bir türk erkeğinden bahsediliyorsa, adam normal yaşamına devam eder. o fırçanın etkisini göstermesi için aradan en az 2 ay geçmesi gerekir. eğer bir düğüne ya da dişçiye gidilecekse ve sarımsaklı birşeyler yemişse bi ihtimal dişini fırçalar bu adam.
(bkz: bir polis kadın yöntemi)
altattığı kadının kukusuna gizlice jilek koyup aldatmasını beklemek daha güzel bir çözümdür.
kesinlikle yerinde bir eylemdir. Ayrıca aldatan kızın da amına koymak gerekir. Beni bilen bilir, ben hangi koymaya karşı olmuşum.
hiç düşünmemiştim çok mantıklıymış. ben klozet falan temizledimde bu değişik geldi.
gerizekalı bir adamla evli olan kadınların yapacağı olaydır.

ulan diş fırçalamadan önce hiç mi fırçaya bakmıyor bu danyel? hadi onu geçtim önce dişlere sürülür fırça ki dişlerde serttir bir cacık olmaz adama hemen anlar gider sonra karısını daha bir hırsla aldatır.

ulan bu kadınları savunayım diyorum ama bazen aynur'luklarını çok abartıyorlar.
bunu hapan hatun kişinin evindeki bütün ampullerin içine benzin koyarım ve dışardan önce patlama akabinde gelecek çığlık seslerini zevkle dinlerim gülmek isterim ama ağzımı açamam. malumunuz..
ünlü şarkıcı Erdal'ın söylemiş olduğu "penisini kestim senin, güle güle sevgilim" şarkısına rakip olabilecek testerevari kadın söylemi!
yerinde davranıştır. adalettir.
(bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
su böreğinin içine küçük jilet parçaları koymak kadar etkili olamayacak yöntemdir. * * *
değerlendirilmesi gereken marjinal fikir.
yastığının altına beton çivisi sabitleyip tavandan kafasina ağırlık düşürsek ??
jilet diş fırçasının içerisinde nasıl gizlenecek diye düşündüren fikirdir. lavabo fırçası sanki.
karsını döven kocadan farkı olmayan kadındır.
sevilmeyen insanın yürüdüğü yola muz kabuğu koyup düşmesini izlemeye çalışmak kadar saçma ve az düşünülmüş plandır.
az cinayet romanı okuyun da feyzalın kültürsüz münafıklar.
uzak durulası kadının sadist fantazisidir. bırak allahından bulsun bu ne kindarlıktır böyle.