bugün

entry'ler (352)

35 cm lik penis ile yapılabilecekler

sırtımı kaşırım güzel güzel ohhhhh!

miley cyrus

toki inşaatında yaptığı kliple gündem yaratan Amerikan bebeğe!

çikolatayı seven insanların ortak özellikleri

şişmandır, durmadan gülerler ( hormonaldir, deli zannetmeyin ), ağzına burnuna sürünce daha da iğrenç olurlar. Çikolata yerine dondurma yiyen kadını tercih ederim.

neden oruç tutmuyorsun diye soranlara cevaplar

tutuyom ben ama belli etmiyom. Kendi iç dünyamda yaşayan biriyim.
(bkz: sevabımdan sana ne)

oruç tutmayanlara bahane tavsiyeleri

ben de balık hafızası var. Oruçlu olduğumu unutuyorum. Farkında olmadan bozuyorum sonra iftar saatinde oruç açıyorum . Gün sonunda bir çok kez orucu bozduğumu fark ediyorum. Çok günah! Bugün oruçlu muydum?

utanmadan bursalıyım diyen sözlük erkeği

delikanlı adamdır. Bursa ile ne alıp veremediği belli olmayan salya sümük tayfası ve ergen güruhu ile işi olmaz.
(bkz: sözlüğe girişte yaş sınırı getirilsin)

bir kadını kendine aşık etmenin yolları

kendin ol! ama bu dediğim kadının sana aşık olması için. Daha sonra koca olacaksan zengin ol ! Olamazsan ya da yetemezsen küsküyü yedin demektir. Bir göz odamız olsun falan göt ayağa ya da ayağı ( yöreye göre değişir ); sakın inanmayın.

bursa da eşcinsellik eğilimi daha yüksektir

bir insanın ölümüne sevinecek kadar insanlıktan yoksun mahlukatın götünden uydurduğu, annesi muhterem kendisi neysee... Senin gibiler yüzünden günaha girmeyeceğim şerefsiz piç!

ibrahim yazıcı

Arka arkaya bu kaçıncı kriz başkanım. Dualarımız seninle! Daha kazanılacak çok kupa var . Yeni stadımızda yaşanacak çok mutluluk var. Bunları görmeden nereye başkan?

2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçı

Atmosfer ve oynanacak futbol anlayışı itibariyle Fenerbahçe'nin büyük sıkıntı yaşayacağı maç. ilk maçtaki net fırsatların direklere takılması ve kaçan penaltı bu akşamki maçtan sonra gündeme oturabilir. Benim bir futbolsever olarak şahsi fikrim, Fenerbahçe için bu akşamın iyi geçmeyeceği yönünde ama sonuçta futbolda mücadele edip oynayan kazanıyor. Seyredip göreceğiz.

rus yazarlarının kitaplarını okumanın zorluğu

türkçe çevirisini okumayı deneyin. rusları anlamak ve konuşmak kolay ama rusça okumak zordur. Kendimden biliyorum.

8 nisan 2013 bursaspor beşiktaş maçı

ne demiştim? Rezil edeceğiz demiştim. 1980 deki gibi 5lik olmadığınız için Halis'e dua edin. Karga vurduk sapanla, nasıl koydu Pablo Martin Batalla ?

8 nisan 2013 bursaspor beşiktaş maçı

Merdivenden yukarı kaçanlar diye nağme yapan, adana'da 10 Texaslıyı görünce korkudan kıçı tavana vuran dingillerin göt olacağı maçtır. 1980 yılında size beş tane geçirdiğimizde de stadtaydım. inşallah yine rezil edeceğiz sizi Pazartesi akşamı!

bir kadının yüzünden önce götüne bakmak

Kitabı okumadan arka yüzüne bakmak gibidir! Neyse siktir edin , ön sözünü okusanız ne olur ki hayat yaşadığınız andan ibarettir!

gecenin şarkısı

boheme- deep forest
malsanız dinlemeyin!
http://www.youtube.com/watch?v=OLhjpThXG2g

pink floyd şişirilmiş bir balondur

hahaahha ! Götümle, apışaramla güldüğüm tespit! Sen ne diyon yeğen ? Kime, neye hizmet ediyorsun? Buraya cevap bile yazmamam lazım ama gece gece zıplattın beni. sen müzik nedir, hissetmek nedir bilir misin?

3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçı

Galatasaray'ın ciddi manada zorlanacağı maçtır. Türkiye'de oynanan futbolun kalitesizliği, düşük temposu buna sebep gösterilebilir. Kaldı ki Galatasaray'ın defansı da büyük açıklar veriyor. Bursasporlu olmama karşın iyi sonuç almalarını isterim fakat mantık çerçevesinde düşündüğümde bu maçta çok gol olur gibi geliyor. inşallah Gs da atar!

bursa da maç izleyen beşiktaşlı

orhangazi' de tarlaları izleyerek geri dönen beşiktaşlının kankasıdır. Bundan sonra Bursa'da maç izlemesi olasılık dahilinde değildir.

woodkid i love you

arkadaşımın önerisi ile dinlemeye başladığım grubun iyi ötesi şarkısıdır. Klipteki görüntüler, şarkının sözleri beni bambaşka bir ruh haline soktu. Bu adam işi biliyor. Dinlemeyenlere ısrarla tavsiye edilir.

http://www.youtube.com/watch?v=KQu8FOjJXdI

stadyum programının bursaspor düşmanlığı

Dün akşam bir kez daha gözlerimle şahit olduğum gerçek. Maç bitmiş, kaleci Harun'a küfür edilmiş, kafasına taş atılmış üstelik yetmemiş sahaya giren dangalak kendisine saldırıyor. Bizim ersin düzülen efendi sahaya giren piç kurusunu savunarak kaleci Harun'u eleştiriyor. birisi sana saldırmak üzere koşsa o adrenalinle sen ne yapardın Ersin efendi? mal gibi durup sopa mı yerdin? O taraftarın elinde ya bıçak olsaydı, sonuçları ne olacaktı? Söz konusu takım Bursaspor olunca Stadyumdaki güvenliği sorgulayacağına, kalecinin attığı dayağı sorgulayan zihniyete ne denir? Zihniyetinizi sikeyim denir!!