bugün

aldatan erkeği (bkz: bir polis kadin) ile aynı odaya sokmak önermesi ile karşılığını bulacaktır. (bkz: ateşini söndürmek)
bu nasıl bi' fantezi lan. sikim içine kaçtı.
yazık lan kimin çocuğuysa.
akşam yeterken jiletle hadım edin olmadı dicem de kim tatmin etcek bizi o zaman kıymayın bırakın kendi pisliğinde boğulsun. Ve kesinlikle mutlak suretle terkedin.
kiz kizinin bodur degil ayni zamanda psikopat oldugunu gosteren durum.
gayet mantikli bir fikir.
fikrine saglik bir poliks kadin nickli yazar arkadas.
penisin basina bicak baglayip intikam alinabilir.
kimilerine göre korkutucu olmayan durum.

Not: ben dişlerimi fırçalamam.
- kadın
+ erkek

- hadi hayatım sen dişlerini fırçala da sana unutamayacağın bir gece yaşatayım...
+ peki.

koridor hızla geçilir ve banyoya girilir.

+hayatım neredesin?
- e olmadı mı? Ağzın sağlam duruyor.
+ ne olmadı mı? Sen neden bahsediyorsun?
- sen banyodaki macunu kullanmadın mı?
+ hayır... Benim dişlerim hassas olduğundan yanımda taşıyorum macunu.
- ?!
+ hadi sen de fırçala da gel yanıma...
- aslında benim de dişlerim hassas, senin macunu kullanayım ben.
+ hassas mı? Dün geceyi unuttun galiba?

Edit: yazar, jiletin macunda olduğunu zannetti.
uzak durulası kadının sadist fantazisidir. bırak allahından bulsun bu ne kindarlıktır böyle.
sevilmeyen insanın yürüdüğü yola muz kabuğu koyup düşmesini izlemeye çalışmak kadar saçma ve az düşünülmüş plandır.
az cinayet romanı okuyun da feyzalın kültürsüz münafıklar.
karsını döven kocadan farkı olmayan kadındır.
jilet diş fırçasının içerisinde nasıl gizlenecek diye düşündüren fikirdir. lavabo fırçası sanki.
yastığının altına beton çivisi sabitleyip tavandan kafasina ağırlık düşürsek ??
değerlendirilmesi gereken marjinal fikir.
su böreğinin içine küçük jilet parçaları koymak kadar etkili olamayacak yöntemdir. * * *
yerinde davranıştır. adalettir.
(bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
ünlü şarkıcı Erdal'ın söylemiş olduğu "penisini kestim senin, güle güle sevgilim" şarkısına rakip olabilecek testerevari kadın söylemi!
bunu hapan hatun kişinin evindeki bütün ampullerin içine benzin koyarım ve dışardan önce patlama akabinde gelecek çığlık seslerini zevkle dinlerim gülmek isterim ama ağzımı açamam. malumunuz..
gerizekalı bir adamla evli olan kadınların yapacağı olaydır.

ulan diş fırçalamadan önce hiç mi fırçaya bakmıyor bu danyel? hadi onu geçtim önce dişlere sürülür fırça ki dişlerde serttir bir cacık olmaz adama hemen anlar gider sonra karısını daha bir hırsla aldatır.

ulan bu kadınları savunayım diyorum ama bazen aynur'luklarını çok abartıyorlar.
hiç düşünmemiştim çok mantıklıymış. ben klozet falan temizledimde bu değişik geldi.
kesinlikle yerinde bir eylemdir. Ayrıca aldatan kızın da amına koymak gerekir. Beni bilen bilir, ben hangi koymaya karşı olmuşum.
altattığı kadının kukusuna gizlice jilek koyup aldatmasını beklemek daha güzel bir çözümdür.
(bkz: bir polis kadın yöntemi)
istisnalar haricinde klasik evli barklı bir türk erkeğinden bahsediliyorsa, adam normal yaşamına devam eder. o fırçanın etkisini göstermesi için aradan en az 2 ay geçmesi gerekir. eğer bir düğüne ya da dişçiye gidilecekse ve sarımsaklı birşeyler yemişse bi ihtimal dişini fırçalar bu adam.