bugün

Kendileri de bilmiyorlardır. Sebebi muhtemelen yine şu dış mihraklardır.
bir aktroll olarak ben de soruyorum . cevabını biliyorum da yine de sağlamasını yapmak lazım .

16 seneden beri üst üste iktidar olacak kadar saygıyı sevgiyi güveni nasıl elde ediyorsunuz ?
Aktroll değilim fakat cevaplama gereği duydum.

Ak partililer atatürk düşmanıymış gibi gösterilmeye çalışılıyor fakat öyle değil. Atatürk büyük bir lider. Ha sevmeyen var mıdır? Elbet vardır. Bunun için görüş, din, mezhep, ırk şartı yok.
olum bir şekilde para kazanırsınız ama yarın bir gün sizin dönem bitince 5 kuruşluk itibarınız 1 kuruş bile artmaz kimse yüzünüze bakmaz bunu hiç düşündünüz mü ?
birileri tutarda atatürk gibi milli bir değer üzerinden çağdaş-yobaz ayrımı yaparsa iş buraya gelir arkadaşlar. atatürk'ten nefret ettiğini söyleyen birinin omuzlarından tutun ve atatürk ile ilgili bir şey sorun bilmez. neden nefret ettiğini sorun klişe sağdan soldan duyma şeyler söyler. atatürkle ilglili bir satır okumamıştır. peki nedendir bu? sen senelerce rahat rahat at koşturayım diye atatürkçülük maskesi takar senden başka herkesi yobaz diye öteleştirirsen böyle olur işte. atatürk o kadar köy gezmiş kime zorla şalvarı çıkar mini etek giy demiş? kime ıyy pis köylü bsg yanımdan demiş? ama bazı atatürkçü olduğunu iddia eden hele de 4 sene lisans tahsili yapanlar büyük bir bokmuş gibi bu tavırları yaptı hala da yapıyor. köylü milletin efendisidir diyen bir liderin sözde takipçileri köylü çocuklarına ikinci sınıf muamele ediyor. bunun itiraza mahal bırakacak hiçbir yanı yoktur. defalarca şahit olduğum şeyler.

bir kesim hem atatürkçüyüm deyip hem de halka angil dingil davranışlar sergilerse halk ne yapacak? kimi sorumlu tutacak?

şu an dünyada işid soytarılarının yaptığı her şeyi islama ve müslümanlara yükleyenler bu yükü de kendileri yüklensin.
böyle ibiş olmayı nasıl başarıyorsunuz ?

izmirde bodrumda deprem olur ;

onlaaa namaz gılmeyyoo, işki içiyooooooo dersiniz

konyada deprem olur ; allah bizi sınıyooooo dersiniz

memleketin en çok alkol satılan yeri konya ;

biz içmiyoz, yabancılar geliyooo içiyoooooo dersiniz.

la istanbul da evim dururken, ne derdim var da

konya gibi sikkkinsonic yere gelecem de içki içecem ?

al konyayı vur rizeye, zaten 2 si de aynı.

netice olarak ; torbacınız kim ?
Cevap veriyorum (bkz: entry nick)