bugün

noooldu lan bu agbli troller yazmaz oldu, afgan suri başlıkları açmaz oldu resileri burası ambar mı dedikten sonra?

sahibinin sesinden:

- nooldu paşinyannn?!!!
Bir aktroll akp si için tabi para karşılığında her role bürünebilir.Yarın bir gün iktidar değişirse de ak partiye sallarlar biz bunlara faşo diyoruz ibne gibi puşt gibi birşey.
görsel

Misali ...
görsel
chp li troll haldun yanıkoğlu kadar değillerdir..

görsel
görsel
Kripto kemalikler.

Zamanında CHP üyesi varoş bir karının “göt kılın olayım” muhabbetinden sonra şaşırtmayan durum.
insan sıfatına koymak kendimize hakarettir. şurada yazsam hepsinin ağzını doldurum ama klavyedeki tuşlar boşuna eskimesin. canımız sıkıldıkça ayarı veriyoruz zaten.
insan sıfatına koymak kendimize hakarettir. şurada yazsam hepsinin ağzını doldurum ama klavyedeki tuşlar boşuna eskimesin. canımız sıkıldıkça ayarı veriyoruz zaten.
Boşbeleş tiplerdir.
Çarkçılar.

Çobanları iyi meeeeletiyor.

Iyyyy.
görsel

Swh...
görsel
Aklıma geldi...

Hepinizin o üç kuruşa sattığı insanlığınızı zikeyim.

Çimer orada, üstüne alınan varsa şikayet etsin. Ben öderim.
görsel
Ekşi sözlükteki troller yağma olayları için türkleri suçlamakta ve türklere hakaret etmektedirler. Yerli ve milli değillerdir. Türk düşmanı aciz yaratıklar
görsel
Bir zamanlar çözüm sürecinde bdp ve barzani için kefildiler şimdi de hizbullahın siyasi ayağı hüdapar için meclise girsin diyorlar. Sandığa gömüleceksiniz troller.
görsel
hüdaparın meclise girmesinden korkan kişi pkk'lıdır net. çünkü hüdaparla ilişkilendirdiğiniz hizbullah pkk'ye karşı kurulmuş bir örgüttür.

hüdaparın hangi üyesi arabasında hizbullaha silah taşımış, yada hizbullah teröristleri ile dağda bayırda boy boy pozlar vermiş, veya hangi hizbullahçının cenazesine katılmış, yada özerklik ilan ediyorum diye devlete başkaldırmış, yahut "biz gücümüzü pkk dan ypg den alıyoruz", "daha başkan aponun heykelini dikeceğiz" diye hangi üyesi miting alanlarında bas bas bağırmıştır. ya da hangi belediyesi imkanlarını hizbullah teröristlerine kullandırmıştır.

cevaplayınız?
görsel
Kaçmaya hazırlar. Sınırları kapatın.
Bu amınoğullarıgiller yüzünden başım belaya girecek bigün.
Akp secmenini tenzih ediyorum,.. dediğim bildiğin mal troll!
içince de sarıyoyom da.

Neyse lan... Hic bir zaman için düzenin adamı olmamış bir babanin evladı olarak korkmuyom da... Yasım olmuş 50!

Karşi dava dava diye çarpılmayin da...
Mahkemelik olmadan nasil yazilir biliyorum cok sukur hukukcu bir aile geleneği.

Ha bu arada maasli trollerin hepsinin aq!

Aha cimer orda... Siktir Git şimdi!

Bak: allah belani versin kılisdar!

Bunu yazabildigim icin bir fravuna oy vermiyorum.
aynı masada oturup sohbet edemeyeceğimiz, alkol alıp metal müzik dinleyemeyeceğimiz yorucu şahıslar. uzak olsunlar.
Sadece aktroller değil, her troll aynı şekilde. Bunları toplayıp bir timarhaneye koyacaksın elini kolunu bağlayıp karşılıklı oturtacaksın. iki tarafda sabaha kadar kendilerin yiyip bitirsinler.
Arkadaşlar hepimizi içeri atamazlar bu yüzden şüphesiz ki ktç gerekeni yapar gerçi Silivri bana uzak değildir.
bir CHP'liye göre CHP'li olmayan istisnasız herkestir.
Aktrol dediğinz an omo töm ok portölölörö öktröl döyösönöz diyen tipitiplerdir şüphesiz.. hep diyoruz hep dicez sıradan akpli seçmen farklı çirkeflikte bulunan iftiradan beslenen aktröller farklı.. hala chpli olmayan herkes size göre aktrol diyolar.. milas liselisi örnek verilebilir şüphesiz. ne zman aktrolden bahsedilse orda bitiyo üstüne alınıyo demek sjsj..