bugün

alacağın tek cevap: uff snne ne be slk .s .s .s
akp seçmenine veya akp içerisinde siyaset yapanlara yönelik sorulardır. birkaç örneği aşağıda sıralanmıştır.

gün gelip de reisiniz vatana ihanetle yargılanacağı zaman 7 sülalesiyle birlikte yurt dışına kaçtığında peşinden gidecek misiniz?
siz türkiyede kaldığınızda sizin kıçınızı kurtaracak mı?
kurtarmazsa vatana ihanet eden birisine yardım etmiş olmaktan dolayı yüzünüz kızaracak mı?
sizde öyle bir ar damarı ve vicdan var mı?
Saraya karşı olan sizler aşağılık kompleksinden kurtulamamış insanlarsınız. Erdoğan'ın zimmetli malı değildir o saray. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı sarayıdır. Avrupalılarda 50 odalıysa bize 1150 yaraşır. Aşağılık kompleksi olmayan insan bunu ülkesine layık görür. Herşeyin iyisine sahip olacak tabiki ülkem. Bundan güzel birşey mi var.
zevk alıyorum viyak viyaklamanızdan . ciddiyim.
istanbul oy sandıklarında yapılan hileleri nasıl göremediniz oyları çaldırdınız. evet..
yedi kere dokuk kaç eder?

aç aç hemen hesap makinesini aç...
sıradaki ebubekir sıddık bebeğin kaka partisi ne zaman veya en son karınıza ne zaman range rover aldınız?
(bkz: 128 milyar dolar nerede).

Bu sorunun cevabı bugünlerin sebebidir.
Açılım süreci sırasında ve reyiziniz Fetö için ne istedilerse verdik dediği anda verdiğiniz tepki neydi??
Neden heb sürekli pesimdesiniz nonoşum, neden ama neden???!!! Bakın istemiyorum, artık bı akepeliye vericem şey yok ben de diyorum ama hayla, ısrarlan raatsiz ediyor, meşaz atıyor,özelden alet fotosu felan atiyorsunuz, nahlet olasicalar. Düşün artık tangamdan, düşün. istenmiyorsunuz işte, nokta???!!!&&&
Yapılan zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Lucas zevatı ve türevlerinin uğramadığı başlık.

Ben de sorayım o halde. Neden başlığa uğramıyor ve sorulara cevap vermiyorsunuz, evet.
Kafasında bir gram beyin olanlara sorulur,bunlar bile bile ekonomiyi ve ülkeyi batıran adama oy vermeleri yeterli.
Günde kaç kilo makarna kafi?