bugün

zaman öldürmek için çok uygun, eğlenceli internet sitesi.
s.kilecek aklın çok olduğunu gösteren site. dikkat etmek lazım.
okuduğum en güzel akıls.kme nedeni olarak şu vardı:

--spoiler--
iki eleman birinin sevgilisini hava alanından almak için konuşma muhabbet safhasındalardır.
-abi benim kızı hava alanından alırız değil mi?
+*mına bile koruz ayıp ediyon abi

daha sonra ikilinin arası bozulur.
--spoiler--
bir iletişimci olarak benim duygularıma tercüman olması bakımından şu entry i buraya girmeye değer buluyorum.

"yazar:demavend
iletisim okumam icin israr eden rehber hocamin eger beyin hucereleri varsa onlarin teker teker g.tünden s.kiyim ve sonra da dunya alem bnim onun aklina uyan aklimi s.ksin
"
"anahtari paspasin altina koyup, kapinin ustune "anne eger sen isen anahtar paspasin altinda" diye not birakan aklimi once eve giren hirsiz sonra girmeye firsat bulamamis tum hirsizlar alemi s.kertsin."
inanılmaz eğlenceli bir site. özellikle kendinizi salak gibi hissettiğiniz durumlarda, geçirilen 10 dk sonrasında, bu konudaki bütün fikrinizi değiştirecek site. hatta halinize şükür edersiniz.
an itibariyle akıllanmış(kendi deyişleriyle) ve hayaklimi.com a taşınmış site.
ilk keşfedildiğinde sabahın 5'i ise anlamsız kahkahalar atmanız muhtemel sitedir. ancak son zamanlarda kalitede düşme gözlenmiştir.
http://www.hayaklimi.com adresinde hayatına devam eden site.
insanın canı sıkkın olduğunda güldürmeye zorlayan site.

dersanede ders dinlerken gozlerimi ovusturan ellerimi, ovusturduktan sonra kesilen elektrigi, kor oldum sanip herkesin icinde " anani s.keym kor oldum " diyen dilimi, soguk soguk terleyen bedenimi ve 10 saniye sonra elektriklerin gelmesinin ardindan basta hoca olmak uzere yarilan cemaati, ismail turut basta olmak uzere tum karadenizliler, turk asilli alman rapciler, grup tomakinler, ali baba ve kirk haramiler z.ksin
insanların yaptıkları kuşbeyinlilikleri, gerizekalılıkları, dangalaklıkları, oksimoronlukları itiraf edip üstüne pişkin pişkin "tamam gerizekalılık ettim ama bunun da farkındayım, orjinalim" şeklinde çemkirip sözde özeleştirel yaklaşımla kendileri ile dalga geçme erdemini yakaladıklarını ima ederek bir tür rahatlama yöntemi izledikleri sitenin eski adı. Türk örf ve adetleri gereki yeni adı hayaklımı... olmuş.
gece gece okuyanları koparan sitedir.
güncel Önemli Başlıklar