bugün

siz de gerçeği biliyorsunuz, boşuna eksilemeyin.
mhp'nin iki kongresini hukuksuzluk ile iptal edip, referandumda en az yüzde 5 oy çalan adamlar seçimle gitmez.
içinde bi tanecik bile fetöcü olmayan ak ve pak partimiz.
Artık ak değildir.
adaletini kemal kılıçdaroğlu söküp aldığı için,
kalkınma' dan ibaret partidir.

eskiden akp idi.
şimdi sadece kp.

durum budur:

görsel
mensuplarının acilen imla dersi alması gereken parti. özellikle yumuşak g ve virgül konusunda. sevğili çocuklar ne hahahah sabah sabah kafa attım ekrana.
bir ak parti bir de ak parti seçmeni fetöcü değil onun dışında herkes fetöcü aq !?!?!?
(bkz: mağara duvarlarındaki 10 000 yıllık ampul resmi)
bugün türkçesi de var ama ak partililer anlayamasın diye ingilizce olanını attım. ahaha. evet.

görsel
görsel
Kendisi gibi düşünmeyen kimseye devlet içerisinde yaşam hakkı tanımayan iktidar partisi.
azılı bir fetö mensubunu diyanet işleri başkanı yapmış parti.

(bkz: ali erbaş)

sizi kimler yönetiyor anlayın artık.
solcuyum ama desteklemeyi düşündüğüm parti. hem içki içen hem de metro marmaray'a hayran biri olamaz mıyım ne yani? zaten kadıköy'e içmeye marmaray vasıtası ile gidiyorum.
son zamanlarda hükümetten çok, devletçi yaklaşımı daha ön plana çıkaran, kadrolarını doğru bir şekilde yenileyen parti. yaşananlardan ders çıkarmış gibiler. her ne kadar eksik yönleri muhakkak olsa da daha bütünleştirici, daha eleştiriye açık, daha şeffaf olmaya çalışıyorlar. bu da vatandaşın izlenimini pozitif etkiliyor. bu 2019 seçimi için bir yatırım mı, artık süregelecek bir parti politikası mı bilmem ama doğru yoldalar. eğitim ve ekonomi konusundaki sorunları çözmek içinse biraz zamana ihtiyaçları var.
noluyo lan;

görsel
Siyasi Parti görünümlü cemaattir. Gençliğimizin katilidir.

Parti de seçmenleri de o kadar ikiyüzlüdürler ki fikirlerinin namusu yoktur. Sadece bir kişiye bakarak, savundukları tüm değerlerden bir günde vaz geçip savunmadıklarını bir günde kabul edebilirler. Partiye bakalım: başındaki kişi hangi ülkeye atar yapsa sonra gidip onun kıçını yalar, veya hangi ülke ile hoş geçinse arkasından o ülkeyi itin götüne sokar, bir rezillik çıkartır illa ki. Kimse ile geçinemeyen ve sözüne güvenilmeyen bir ülkenin vatandaşısınızdır artık. Ve siz de arada kaynar gidersiniz tabi ki. Sonra da bunlara "uluslararası politikanın gereklilikleri" der seçmenleri. Bunların ağızlarından düşmeyen bir şey vardır hep : "ehven-i şer." Çünkü onlar her bokun en doğrusunu bilir.

parti içi demokrasi ve seçmen davranışlarına Bir bakalım: Parti içi demokrasi konusunda söylenebilecek ne kaldı bilmiyorum. Zirveyi, seçilmiş başbakanı sadece bir kişinin lafıyla görevden alarak yaptılar. Sonrası zaten şaşırtmıyor. Seçmen davranışları da bundan farklı değil. Çok başarılı bulunan bir insan veya politikayı bir günde satabilirler ki bin kez yaptılar. Çünkü onlar her bokun en doğrusunu bilir.

Hep tecrübe ettiğim ve direnmeme rağmen artık kabullendiğim birşey var; kendisinden nefret eden ve nefret etmekte de haklı olduğunu bilen insanlar en tehlikeli ve uyumsuz insanlardır. Bunlardan sandığımızdan çok var. Hem sandığımızdan hem de "sandığımızdan"

Edit: açık eksile açık. Kim olduğunu bileyim cesur ol.
Destekçilerinin kişisel görüş sahibi olmadığı oluşum. Tepedeki ne diyorsa o.
Bi salak demiş ki amerika osurunca ülke ekonomisi yerle bir oluyordu. Şimdi abd nin bir şey yapmasına da gerek kalmadı kendi kendine çöküyor. Daha çok laiklik evet oh, ağzıma yüzüme her yerime laiklik! Sizin gibi deve sikicilere bu ülkede yer yok artık.

Tanım: 15 yıldır hezimet yaşatan partidir.
2023 hedeflerine her sene adım adım yaklaşan parti.
görsel
Osmanlı moruk 2023 hedefi ceddin deden neslin baban.
görsel
türyiyenin gelmiş geçmiş en güçlü partisi. net...
cumhuriyet tarihinin en hırsız,en çok toprak kaybeden,komşularıyla en fazla sorun yaşayan,terör örgütleriyle en çok haşır neşir olan,ihracatı en çok sıfıra indiren,kadın ve çocuk tecavüzlerinin en çok yaşanmasına sebep olan partidir.
Ülkenin en büyük projelerini yapmışdır. Bu nedenle ülkemizdeki mandacılar tarafından hiç haz edilmemekle birlikte bolca onlardan küfür yiyen bir partidir.Buda akp nin doğru yolda olduğunun kanıtıdır.
25 mart 2018 giresun olağan kongresinde, recep tayyip erdoğan'ın hakkında şu cümleyi sarfettiği parti:

"büyüdükçe tevazusu daha da artan, gittikçe toprağa bakan bir partiyiz."

tevazu sahibiyiz diyen biri ne kadar mütevazı olabilir ki?