bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/r/ajda-pekkan-222374/
şarkılarında bolca ''gider'' yapan kadın sanatçımız
verdiği 10 yıllık aradan sonra serdar ortaç şarkılarıyla yeni nesli yakalamıştır
piyasa şarkıları güzeldir ama asla eskimeyecek şarkıları da vardır sadece o söylesin dediğimiz.
-kimler geldi kimler geçti
-eğlen güzelim
-seveceğim gezeceğim
-hür doğdumdum hür yaşarım
ve tabi ki ''bambaşka biri''

Türkiye'nin en çok taklit edilen pop idolü.

demet akalın en büyük örneklerinden nispetli albümlerine bakarsanız açıkça görülür.

estetik ameliyatlarıyla kendin söz ettiren yıllara meydan okuyan muhteşem bacakları olan ,

sarı saçlarıyla ben hala buradayım diyen,

bir zamanlar yaptığı saç kesiminden giyim tarzına kadar taklit edilen,

jartiyer giyse dahi asla ucuz görünemeyecek kadar kalite olan star.
o yaşta bu enerjiyi nereden bulduğunu merak ettiğim şarkıcı.
(bkz: kimler geldi kimler geçti)
bu kadın hala var.

aman petrol boşver.
tanrı misafirini dinlemeyen ajda dinledim demesin.
2011 yılında 175 bin albüm satıp 1. olmuş sanatçı.
görsel
görsel
yaşlıdır.
görsel
muhtemel 20 yıl sonraki halide şimdikinden pek farklı olmayacak pop star.
2012 kral tv muzik odullerinde odulleri toplamistir adeta. neden olduguna anlam veremedim.*
görsel
kadın expire olmuş durumda allahım, alsana artık yanına.
çıplak sesle şarkı söyleyebilen ender sanatçılardandır.sezen aksu bile kendisine hocam diyebiliyorsa vardır elbet bir bildiği.
öyle bir botoks var ki ablada, bir ara dudağının ortasından salya akıyordu da farkına varamıyordu.

umarım artık varıyordur.
Yaptığı işin hakkını fazlasıyla veren Türkiye'de bulunması ender sanatçılardandır. Eğer ki bu yaşta çıplak sesle çok iyi bir şeklde söyleyebiliyorsa ve mayo giyip oynayabiliyorsa gerçekten de helal olsun !
hacca gitme zamanı gelmesine karşın mayoyla dolaşan şarkıcı.
ne kadar usta bir yorumcu olduğu sadece tek bir kayıtla bile anlaşılabilecek asil kadın,

`http://fizy.com/#s/1265he`
kendini türkiye nin madonnası zanneden ses soluk olmayan ama nedense ülkemizde pohpohlanan yaşlı ameliyat hastası kadın.
görsel
görsel
1 milyon 200 bin euroya villa satın almıştır:
görsel
o kadar ameliyat geçirmesini çok doğru bulmasam da saygı göstererek, başarılı bulduğum bir sanatçıdır.
samimi bulmadığım için sempatimi kazanamamış stardır. ama benim değil.
ayten alpman ile kıyaslanamaz bile. gerçek kadınla şişme bebek kıyaslaması olur bu.
estetikle 66 yaşında olmasına rağmen 20 yaşında duran yazardır.
(bkz: estetik mucizesi)
güncel Önemli Başlıklar