bugün

40 sene önce lolita olan lolitalardır.
Eskiden daha yaşlıydı.
şimdiki hali 40 sene öncekine tercih edilebilecek hatun.
http://www.diskotek.arkap...catalog/images/pekkan.jpg
http://www.magazinmedya.n...i/2009/06/ajda-pekkan.jpg
kova burcu kadını.
66 yaşında olmasına rağmen çoüu 20 lik kadından daha seksi ve güzeldir. ayrıca hala en kaliteli şarkılar onun söyledikleridir.
66 yaşına gelmesine rağmen güzel olduğu doğrudur; ama 50 yaş altındaysanız ve size seksi geliyorsa cinsel hayatınızda büyük boşluklar var demektir.
70 yaşında seksi bulunan kadın. Ulan ninemizi de göndermeyelim bari çarşıya tek başına. Ne olur ne olmaz.
yıllandıkça botoks demek daha doğrudur. eğer yüzünde o bir batman boya ve botoksları olmasa ütüsüz ve kırışmış kumaşa benzerdi. onuda seksi buluyorsanız sevgililerinizi düşünmek istemiyorum.*
200 yaşında 7 yaşındaki bir kıza dönüşecek, yaşlanmak nedir bilmeyen bir sanatçımız.
annemden büyük olup, benden genç görünen hatun.

ben yokken, hatta annem yokken o vardı. çocuklarım gördü, torunlarım da görecek inşallah.
nenemi de sayarsak tam 5 nesil olacak. uzun sağlıklı ömürler dilerim.
sesi çok sağlam bi popstar sanatçımızdır. yaşı baya vardır. akıllara daha ne kadar yaşayacan amına kodumun karısı ? sorusunu getirir.
5 tane ayfonu varmış, bunları sadece müzik dinlemek için kullanıyormuş. yok artık ebenin a*
gençlik iksiri içmiş kadın tipi ben yaşlandım o yaşlanmadı.
gelmiş geçmiş en cool kadın sanatçıdır.son zamanlarda konserlerinde jazz ve blues parçalara da yer vermesi ile beni benden almıştır.
müziği bırakmasıyla gerçek anlamda bir asır sona ermiştir. bu hatun kadar kuşak deviren bir sanatçı daha olmuş mudur, merak konusudur.
dede ile torunun ortak aşkı olmuş ender sanatçılardandır.

- dede biliyormusun biz seninle aynı kadını seviyoruz

+ kim miş o paşazadem ?

- ajda. hatırladın mı ?

+ [derin bir iç çekilir ....] ne gülerdi yahuuu ...
" bu kadın beni bile gömer " dediğim türk pop tarihine adını altın harflerle yazdırmış sanatçımız. çok iyi sesi vardır ayrıca.
kendisi milattan önce 3000 yılı civarında eski mısırda doğmuştur. maddeyi moleküler düzeyde manipüle etme yeteneğine sahip bir mutanttır, bu nedenle sürekli genç görünür.

başka açıklamasını bulamadım.

(bkz: apocalypse)
yıllarca magazin medyasını meşgul edecek kadar iyi performans gösterebilmiş yanı sıra kendisini tüm dünyayı "evrim teorisinin" gerçek olduğuna inandırmaya adamış kişi.
artık fransızca şarkı söylememesi gereken sanatçı.
belgesellere konu olmaya aday bir örnek sanatçımız.Eşi benzeri zor bulunur cinsten:)
Twilight'ın türk versiyonunda oynaması gereken sanatçı. abartılmış efeke falan da gerek yok; sür allığı ver sisi aksın abla. en 100 yıl yaşamışlığı var zaten.
şarkılarını dinledikçe ' sen hiç ölme be ' diyesi geliyor insanın .
birinin her sabah, ajda pekkan'ı ütülüyor olabilme ihtimali yüksek...
yeni şarkılarından ziyade eski ve yabancı şarkılarına bayıldığım sanatçıdır. özellikle enrico ile yaptığı düetlerin ise tadına doyum olmaz.