bugün

alttaki yazısında dislike olayını yorumlamış. taraflı olarak yorum yazan kişileri pek ciddiye almamak lazım ama insanları kandırmaya çalışan kişiler olduğu zaman ciddiye alıyorum.

demiş ki;
"Muhalif çevreler tarafından gerçekleştirilmiş bir kampanya... Çünkü görüntülenme sayısından bile fazla “dislike” var."

birincisi; böyle bir şey olması teknik olarak imkansız. yani, youtube da bir videoyu açmadan dislike yapamazsınız. videoyu açmadan önce yanındaki 3 noktaya tıklarsanız sadece "ilgilenmiyorum" işaretleyebilirsiniz. bunun anlamı; böyle videolar ile ilgilenmiyorum demektir. artık böyle videolar size daha az görünür.
ikincisi de; videoya biraz önce baktım. izlenme; 2.868.578 milyon görünüyor beğeni; 120 bin beğenmeme; 411 bin
yani bu dediği de yanlış. keşke taraf olduğunu bu kadar belli etmese. keşke yandaş ama ılımlı bir gazeteci olarak kalabilseydi.
objektif olmak adına, daha sonraki yazılarına da göz attım. malesef artık apolitik insanın okuyabileceği bir yazar kalmamış.

https://www.hurriyet.com....tablosunu-cizdim-41551988
Döndü Döndü sonunda kürkçü dükkanına döndü

görsel
Dondü möndü kabul de, Tayyip erdoğan'ın kendisini her eleştirisine rağmen kucakladığını, onunla şahsi olarak ilgilendiğini, ona değer verdiğini görünce bence ciddi mânâda yumuşadı da.

Yani aradaki muhabbet karşılıklı sempatiyi tesis etmişe benziyor.

Bizim sanatçilarımızda, medya mensuplarımızda da toplum davranışlarına benzer zaaflar söz konusu.

Üst kademeden Biraz ilgi, sevgi, değer gördükleri zaman yumuşayıveriyorlar. Anlaşılan Ahmet hakan tayyip'i sevdi.

Dönek diyebiliriz ama severek döndü. Bunu da belirtelim.
--spoiler--
dondü möndü kabul de, tayyip erdoğan'ın kendisini her eleştirisine rağmen kucakladığını, onunla şahsi olarak ilgilendiğini, ona değer verdiğini görünce bence ciddi mânâda yumuşadı da.

--spoiler--

O iş öyle olmadı. Evinin önünde 4 kişi tarafından dayak yiyip, zorla akape safına geçti.
ülkenin en büyük gazetesinin başına getirilen bu yetersiz istifa haberine gazetesinde yer veremediği gibi şimdi programda berat'i savunuyor.

berat bey damat olduğu için hedef tahtasına konmuş da kimse bu kadar dayanamazdı da falan filan diyor.

yani bu yetersize göre damada damat dediğimiz için biz suçluyuz iyi mi.

adam işletme mezunu. önce enerji bakanı yapılıyor sonra da hazinenin başına getiriliyor. biz bu iş damadın yapabileceği iş degil dedik diye suçlu oluyoruz.
Akşam akşam keyif çayı içiyordum sol framede görünce tadım kaçtı.
Berat albayrak istifa etmemiş olsa ona da iyi derdim diyor. Maaşını dolarla alıyorsa demek ki.
abi insan resmi bir yazıyı neden över allahini seversen. yorumlasan anlarım da övmek ney la. sanat için sanat anlayışıyla mi yoksa toplum için sanat anlayışıyla mi yazılmış onu da deseydin.

görsel
hayatta hepimiz, öyle ya da böyle birileri tarafından "aşşağılanmışızdır".
o an için gücümüz yetmemiş, susmak zorunda kalmış ya da ekmeğimizden olmamak için "boyun eğmiş" olabiliriz.
ama bu milyonların karşısında değil, muhtemelen bir kaç kişi, büyük ihtimal kimsenin olmadığı bir yerde başımıza gelmiştir.

ahmet hakan ise milyonların önünde aşşağılanmış ve "amenna" çekmiş biri olarak anılacak sonsuza kadar. karakterin ne kadar eder diye sorarlarsa aldığı maaşı söyleyebilir artık.
ben olsam intihar ederdim, aynalara her baktığımda yumruklardım o aynayı.

: efendim dolar artıyor.
: sen maaşını dolarla mı alıyorsun?
: haklısınız efendim, büyüksünüz efendim.
Dilci ahmet'in soyadı hakan mıymış lan? Oğlum şu adamı tartıştığınıza deymez.
Yazar takılan, ama sürekli korkudan dansözce kıvırmalı köşe yazıları yazan tip.
tertemiz, net ve gördüğünü yazan bir gazeteci. ayrıca gazetecilik okuyan bir genç olarak da idolümdür. Türkiye'nin böyle gerçek gazetecilere ihtiyacı var.
ismini ve cismini gorunce direk kanali degistirdigim sozde gazeteci zat.
modası geçen her şeyi guzellemeyi kendine meslek edinmiş bir bağımlı gazeteci. gazeteci demeye bin şahit lazım ya o da ayrı mesele.

hangi bakan güven kaybederse anında başlıyor güzellemeye. şimdi de fahrettin koca güzellemesi yapıyor. kolunu sıyırmış çin aşısını bekliyormuş fahrettin bey ile yaptığı görüşmeden sonra.
bugün kılıçdaroğlu'na yalvarmış kişidir. https://www.gunboyugazete...n-turk-cagrisi-71751h.htm *
iyice ayarları kaçtı ne izlenir ne okunur halde. Evet.
Canlı yayınları epey hareketli geçen moderatör. Nedim şener, hulki cevizoğlu ve hakan bayrakçı, programı tarafsız bölge'nin demirbaşlarıdır.
Erdoğan i nasil yalayacagini şaşırmış paralı asker.

Bunun gibi kendini bilmezler gazeteci diye geçiyor kiymetli ülkemde. Dilimin ucuna gelen küfürleri sonuna kadar hak eden ama yazmaya gönlümün el vermediği eli kalemli amip.
Dönek demeyelim de rüzgar gülü diyelim. Bir diğer voccuk voccuk insan da budur. Başkanım şlap, başkanım şlup. Her devrin adamı, eski devirlerde tekerlekti, dönerdi. Yuvarlana yuvarlana bugünkü şeklini alıp, bugünlere geldi.
170 cm boya sahip gazeteci ve sunucu.
bir yozgatlı. başka söze gerek yok !..
Yozgaylı mıymış la bu? Hakkaten başka söze gerek yok.
bir zamanlar azılı iktidar düşmanıyken şuan sıkı bir tayyip hayvanı olan şahıs.
şuan cnn türk te yine akp savunması yapıyor.
Hande sarıoğlu denen karı kendisine feci hakaret etmiş

görsel

Az bişey nüfuzu varsa o karıyı hapse tıktırır.
katil ümitcan uygun hakkında bir şeyler söylemiş akp çocuğu ahmet efendi.

"ÜMiTCAN iSMiNiN YUMUŞATMASI

Ümitcan isminde...
- Bir afacanlık tınısı var.
- Kabul edilebilir oranda bir yaramazlık tınısı var.
- ismin kendisi ister istemez “Bizim Ümitcan” tınısı yaymakta.

işte bu nedenlerle...
Adı sürekli şüpheli kadın ölümleriyle birlikte anılan adamın haberini gazetede “Ümitcan şöyle yaptı, Ümitcan böyle yaptı” diye vermek içimizden gelmedi."

(bkz: o kadar alçalmak ki ahmet hakan olmak)