bugün

Allah bu insanlara akıl fikir versin. 2 dakikada seni hiçe sayarak ayakları altında ezen bir adamı hala güzelliyorsun. insanda biraz gurur olur yahu. Pes.
akpdeki binlerce onursuz adamdan biri.
Sanırım sonsuza kadar konuşup başbakanlığı bırakmayacak. Düşünüp çözüm olarak bunu bulmuş.

Konuşuyor efendim durduramıyoruz.
akminyon. evet.
Lan sanki mevlitte dua dinliyorum. O derece allahlı kitaplı konuşuyor.
Devrik başbakan..
mustakbel eski başbakan!
yerinde olsam cem uzanın yanına kaçacağım kişi. bütün bu şehitlerin çatışmaların yolsuzlukların üstüne yıkılması an meselesi.
komünizm çok güzel gelsene demek istenilen ex-başbakanımız.

Parti kur bebek yüzlü.

Tam zamanı şu an.

Bak halk çaresizlikten akapeye veriyor.

O simadan zaten kötü bir adam çıkmaz. Merak etmeyin.

Varya zaten ailecek tartışıyorduk erdoğan çakalı ile nasıl anlaşıyor bunlar diye.

Meğersem anlaşamamışlar.

Not: Komünist değilim, doğru bir yönetim için sağ politiği ile sol politiğinin kombine edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
görsel
saray darbesi yemiş zat. yakında iyice sesi soluğu kesilir, stratejik derinlikte boy verdiği kitaplar yazmak ile uğraşır. ouokl!
görsel
kindar biri değildi. azıcık dik durabilse belki böyle kolay gitmezdi.
Tamam, dikta rejimi, tek adam sistemi falan diyoruz da, ya arkadaş ne bileyim eskiden tiranlık, diktatorya dediğinde uzun bıçaklar gecesi varmiş; kıytırık, kırık dökük dille yazılmış "wordpress" yazısıyla gitmek nedir arkadaş lol değil lmfao be afgklofljk.

Hojam :(
Dış kapının mandalı.
Zaten kendimi Davutoğlu'na çok benzetiyorum içimde hüzün kaleleri inşa ederken yüzüm hep gülüyor.
akp den yollanan en son adam. gunu gelir binali de yollanir. paralel yapidan korkuyodular kendileri paralel yapi oldular. vatana millete hayirli ugurlu olsun.
Helal olsun hoca. Yolun açık olsun.
7 haziranda akpnin oylarını bilerek düşürdüğü böylece koalisyon kurup tayyibin gücünü zayıflatmayı umuyormuş. Tabi erdoğan baykal ve Bahçeli'nin desteğiyle bunu engelledi. Davutoğlu’nu da kukla diye çıkardı ki parti içindeki tektük kalan muhalif isimleri onunla birlikte tasviye edebilsin.
(bkz: Devrik başbakan)
görsel
Binali'den iyiydi lan bu. Tahminim binali yuzunden akp bayagi oy kaybeder.
kullaniyorlar oglum bu adamlari, erdogan bildigin oynatiyor parmaginda net.
rusya olayından dolayı satılan kişi.

eğer bu adam gerçekleri görüp uçağı düşürdüyse, demek ki ortada bir olay var. rusya bir şeyler yapmış..
Hem kabiliyet hem de entelektüel derinlik olarak türkiye'nin gördüğü ve umarım göreceği en sığ başbakandı.
güncel Önemli Başlıklar