bugün

entry'ler (282)

ahmet davutoğlu

Esedden önce gitmesi efso oldu assgfdhssg.

azhab suresi 53 ayet

Kuranin tum insanlara ve tum zamanlara allah tarafindan indirilmesinin en büyük kaniti.

ailenizin maraş dondurmacısı kadir mısıroğlu

Atatürkün ruhuyla konustum diyen adamin akil sagligina güvenip dondurma arabasini kimse emanet etmez.

ryohey nakatake

imam hatiplerle derdi olan capon arkadaş.

her canlı bir gün ölümü tadacaktır

Zaten sonsuz hayat ve cennet yok mu niye takiyorsunuz ki... bu mal mülk hayat hırsı neden?

dinlerin olmadığı bir dünya

Evet gerçekten korkunç olurmuş. Dine inanmasan annene atlasalar takmazsin yani... nasıl insanlar var. inansin lan bunlar.

islam hoşgörüsü

Kimseye zararı olmayan bir istegin karşılığında, ben de sana küfür edeyim diyen hosgorudur.

islam hoşgörüsü

inanmayanlari sımsıkı sarıp sarmalayan şey. Mesela her gece 3te 120 desibel ses duymak istemediğinizi belirtirseniz hemen sizi sicacik bir şekilde kaplar bu hoşgörü.

uyursam düşünmem

Bravo harika bir tespit.

sabah ezanı

Ulan herkese huzur veriyor ama bi tane islam ülkesinde de huzur yok nasil is anlamadim asfhshshs.

kant ahlakı

Kendine yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapma, sözüyle aciklanir lakin öyle değildir. Dogrusu, öyle bir şekilde davran ki, o davranış şeklinin bütün insanlar için geçerli olacak bir kural olduğunu düşün.

promer

Güzel kivirdin muhabbeti kardes tebrikler. Ama iki cihanda bu ümmetle nasil hesaplasacaksin orasi muamma.

doktorluk zeka gerektirir mi sorunsalı

El becerisi? Hahahaha. Ulan ne insanlar var doktorlari ne yapıyor saniyorlar acaba.

m kamal putu da bir gün yıkılacaktır

(bkz: aynen kezo aynen)

promer

http://m.uludagsozluk.com/e/32818937/

Sabah ezanini köpekler sever diyerek ne demek istiyor. Bu ülkenin yüzde 99u müslüman kardeşim sozlerine dikkat et bulurlar seni!!!

kuranın bir insan tarafından yazılmış olması

insan tarafından olduğu kesin de bir insan mi o muammadir.

ateist sözleri

Varlığı ispat edilmeyen şeyin varlığını yok kabul etmek gerekir.

akp lilerin atatürk ü sevmemesi

Tutarlılıktır. Asıl akp zihniyetini beğenip atatürk ü seven adamda sıkıntı vardır.

nasıl ateist oldum

Özgür iradenin olmamasi ve Tanrının inanmıyorsun diye yakması. o dinin olduğu ülkede değilsen o dine yüzde 99 inanmayacak olmanın adaletsizliginden yola çıkıp, binlerce saçmalığı görerek.

sabah ezanı

Acilen kaldırılması gereken ezan. Gece 3 te 120 desibel ses var ve kimse garip karşılamıyor lan çok ilginç.