bugün

entry'ler (29)

burger king sosların paralı olması

sosları akut gastroenterit olmanıza yardımcı olmaktan başka bir işe yaramıyordu.. iyi olmuş almazsınız..

tatmin oldum

http://hurarsiv.hurriyet....=249&tarih=2011-04-08

aref ghafouri

Bu çocuk yetenekli mi yeteneksiz mi?Yeteneksiz olsa eline yüzüne bulaştırırdı,oysa Aref şovunu çok güzel tamamladı.Ben burada yeteneğini kesinlikle eleştirmiyorum,böyle yetenekli bir illüzyonist kendisini daha da geliştirebilir fakat bu merakına ve bu işe ne kadar kendini adayacağına bağlı.

Son olarak Sihirbaz(The prestige) filmini hatırlatmak istiyorum:

' Dikkatle bakıyor musunuz?'

Hayır bakmıyorsunuz, çünkü sırrı çözmek değil kandırılmak istiyorsunuz.

kızların üniversite okuması yasaklanmalıdır

algısı bozuk insanların kaşar kız ile üniversiteli kızı karıştırması. kaşar kızı evde bağlasan da durmaz.

sevgilinin karşıt görüşlü olması

birbirini tamamlayan bir toplum yaratma açısında ideal olanıdır.

cem mumcu

binbir insan masalları dizisinin yazarıdır. 'şimdi haz saati uygulaması başlayacak ve yaşamlar bir yaşam geri alınacak.'

günün tek cümlelik özeti

şimdi haz saati uygulaması başlayacak ve yaşamlar bir yaşam geri alınacak.

periferik

çevre ya da periferde bulunan ya da yerleşik.

sözlük yazarlarının itirafları

ev arkadaşımdan son derece nefret ediyorum ve bugün ona yeni bir hediye almak zorunda kaldım. sinir bozucu durumlardayım.

bulaşık makineli öğrenci evi

eline bir şekilde geçmiş makine olup, baştacı edilen teknoloji ürünüdür.

sevgili varken başkasından hoşlanmak

insanın kendini kötü hissetiği ama engel olamadığı durum.

başak burcu erkeği

hayatımda gördüğüm en anlamlı, duygusal, içten, ne istediğini bilen erkekler başak burcundan olduğundan, sevgilim keşke başak olsaydı dedirten bir durum.

kızların sempatik erkeklere hasta olması

karizmatik ve yakışıklı erkek yokluğundan doğan çekicilik. sempatik olmak için insan üstü çaba harcayıp sulu ve gevşek olan tipleri hiç çekilemez.

şizofren olmanın hoş yanları

ne yaparsan yap hiçbir yasal sorumluluğunun olmaması. kafana göre yaşam tarzının olması.

seksi şarkılar

demir demirkan - aşktan öte

memelerimi büyüttün hınzır diye bağıran sevgili

tüm memeli varlıklardaki anatomik adı tabi ki memedir, yağ bağ dokusu karışımı. böyle diyen bir kız da bırakılması gerekilen bir kızdır.

ah le le yar

böyle saçmalık görmedim dedirten şarkı. tabi şarkı denilebilirse. (bkz: nahide ekengil) http://www.youtube.com/watch?v=6CWsogu5HiU +

finali muhteşem olan filmler

seven,
orphan,
something the lord made

eşcinsellik

ne hormonal ne de ruhsal bir hastalık değildir.. tercih meselesidir ama yanlış bir tercih yani sapkınlıktır.. bu yüzden de günahtır.. bi kere cinsel yaşamda doğanın dengesine uyumu yoktur.. eşcinsellerde neden hiv ve enfeksiyonel hastalıklar daha çok görülür?? cinsel birleşme esnasında mukozal iritasyon,kanama,yırtılma sık görülür.. çünkü vajen mukozasının salgıları ve anatomik yapısı rektumda yoktur!!

siyasette bir seks skandalı daha

milletin cinsel hayatı bizi ilgilendirmez.. deniz baykalın siyaeset hayatının böyle mantıksız bi şekilde bitmesi de saçmalık.. bırakın eşini ailesini ilgilendirsin size neeeeeee