bugün

aydoğan vatandaş ın eserlerinden biridir. "elektro manyetik savaş başladı." diye bir slogana sahiptir. başta amerika ve rusya olmak üzere birçok ülkenin, elektrik ile çalışan bütün sistemleri etkileyecek, hatta yüksek manyetik dalgalar yayarak depremler oluşturabileceğini hatta ve hatta bunu da gerçekleştirdiklerini iddia eden kitaptır. özellikle amerika nın avustralya da yaptığı gizli deneylerde yüksek manyetik dalgalar yayarak deprem oluşturduğu iddia edilmektedir. bu teoriye göre, ufo şeklinde bir araç bölgenin üzerinden geçerken manyetik bir alan oluşturarak beyaz bir ışığı oluşturuyor ve hemen ardından da deprem meydana geliyor. bu konu da birden çok deney yapıldığı iddia edilmekte kalmayıp açık bir dille amerika eleştirilmektedir. hatta bu deneylerin amaçlarını öğrenen ve yakında açıklayacağını bildiren avustralyadevlet başkanı nın denizde kaybolmasından da cia sorumlu tutulmaktadır. en son nokta ise daha vurucudur, bilindiği gibi 17 ağustos 1999 depremi nde de bu beyaz ışık şahsım da dahil olmak üzere birçok kişi tarafından görülmüş olup bu bilgiler kaynağında akla komplo teorileri gelmektedir. izleyenler bilir, mel gibson ın oynadığı komplo teorisi filminde de bu olaydan bahsedilmektedir.
dünya nın altında var olduğu iddia edilen gizli yeraltı ülkesi. asıl yerinin himalayaların altında olduğu ve dünya üzerinde yedi çıkış kapısı olduğu hatta bu kapılardan birinin kabe nin altında olduğu iddia edilir. hakikaten de kabenin altında yeşil garip taşlar vardır.
Çeşitli kitaplarda, dünya ile iç içe yaşamakta olduğu anlatılan, 4.boyutta olduğu için görülemediği belirtilen bir medeniyettir. 3. boyuttan 4. boyuta geçiş sürecinin başladığını kabul eden bilim adamlarının bilgileri doğrultusunda ileriki yüzyıllarda agartha medeniyetinin ortaya çıkacağı belirtilmektedir. ayrıca okyanuslar altında yaşayan "dragon" adlı bir medeniyetten de söz edilmektedir. bu medeniyetlerin yanısıra, 4. boyuta ulaşıldığında, uzayda bulunduğu varsayılan canlıların da insanlarla temasa geçmeye başlayacağı da sanılmaktadır.
atlantisin yıkılmasının ardından atlantisten göç eden rahip ve bilimadamları tarafından kurulan mükemmel gelişmişlikteki medeniyettir.farklı bir boyutta bulunduğu için görünmemektedir.kendi ufoları olduğu ve uzaylılarla yakından bağlantılı olduklarını duymuştum.giriş kapılarından biri kapodokya,diğeri and dağları ve gobi çölündedir. kutupların altında,tibet yakınlarında veya ayda olduğu iddaa edilir.
http://www.illuminati.org sitesi kapandıktan sonra geri sayıma devam eden bu sitede http://www.7december.org/ adı geçen medeniyettir. sitede şöyle diyor:

SECOND CASTLE IS UNDER ATTACK!
We have only 14 days after the countdown. This is the qualification of the life. We have only one chance to welcome the light in to our hearts. The new sun will arise after the darkness. Peace is the only way to defeat the darkness.
Agartha will be free after 21st december 2012. Choose your side: sun or darkness...

twitter: hemisferland

bu şahsın twitter'ına baktığınızda ankara hakkında birkaç şey yazdığını da görebilirsiniz.
cinlerin elindeki yer. dünyanın tam ortasında, kuzey kutbunda yer almaktadır. illuminati ve taraftarı olan cinlerin uşakları tarafından özenle korunmaktadır. öyle ki, online haritalarda buraya işaretleme bile yapamazsınız.

https://i.hizliresim.com/XXP33k.png

çizginin yarısı görünmüyor, ben noktaları görünen kısımlara koydum. bu dairenin içine işaretleme yapamazsınız ve uçak ya da gemi bu bölgeye giremez.

https://i.hizliresim.com/ZE3yAo.png

https://i.hizliresim.com/zBMz4B.png
atlantis uygarlığının devamı niteliğindeki çok gelişmiş bir uygarlık olduğuna inanılan ve ismi genellikle şambala ile birlikte anılan uygarlık.

efsaneye göre agartha iyilik ve dürüstlüğü temsil ederken, şambala da tam tersini temsil ediyormuş. fakat tibet'in bazı bölgelerinde ikisinin de aynı olduğu söyleniyor.

yine efsaneye göre agartha son derece gelişmiş bir uygarlıkmış. özellikle himalayalar bölgesinde yerin altında yaşadıkları ve yer altı tünellerinde son derece hızlı hareket eden arabaları olduğu iddia ediliyor. kuzey ve güney kutuplarında büyük delikler bulunduğu ve bu deliklerin de agarthalıların tünel sistemiyle bağlantısı olduğu söyleniyor.

ancak burada devreye amiral byrd denen adam giriyor maalesef. bu adam, kutuplardaki bu deliklerden birini gördüğünü iddia eden tek kişi. buraya kadar sıkıntı yok, istediğini iddia edebilir tabi, ama aynı adam dünyanın düz olduğunu, kutup olarak bildiğimiz yerin ilerisinde başka kıtaların da var olduğunu söyleyen biri olduğundan, söyledikleri ne derece ciddiye alınabilir, tartışılır. sürekli olarak farklı farklı şeyler iddia ederek dikkat çekmeye çalışan biri gibi görünüyor daha çok. üstelik gördüğünü iddia ettiği tek şey delik değil. üzerine bir de değişik varlıklarla iletişime geçip onlara ait yerlere götürüldüğünü söylemiş. onu seçmelerinin nedeni de, dünyadaki insanlar içerisinde üstün bir kişi olmasıymış. ben yorum yapmayayım, yorum sizin olsun. bir de karşılıklı bir konuşma hikâyesi var ki, cidden güzel yazmış diyor insan. internetten bulunabilir sanırım konuşmanın tamamı.

bir de yer yüzünün içinin boş olduğunu, iç içe girmiş, kutuplarda de birer girişi olan kürelerden oluştuğunu söyleyen biri var. bu kişiye göre yer altında yaşayan kişiler, tünellerle diğer katlara (yani kürelere) geçip kutuplardaki kapılardan çıkıyormuş. bunları herkese kanıtlamak için tüm dünyadan yardım istemiş bu arkadaş. bir nevi çiftlik bank olayına imza atacaktı bence yardım toplayabilseydi.

bu arada agartha ve şambala'yı Kur'an-ı Kerim'deki yecüc ve mecüc ve benzer şekilde yeni ahit'teki gog ve magog ile bağdaştıranlar var.

son olarak bu konuyu, her ne kadar bilimsel olmasa da adına teori denen oyuk dünya teorisi ile birlikte değerlendirmek uygun olur. zaten yanlış hatırlamıyorsam, bunu ortaya atan kişi de yukarıda bahsettiğim kişi. yeryüzünün içinin boş olduğunu iddia eden kişi yani.
(bkz: antartikaya türk bilim üssü kurulması)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.