bugün

entry'ler (22)

jeffree star

geleceğin divası.

yazarların önceki hayattaki meslekleri

kapıkulu travestisi.

inci sözlük

transformice'da incilerle beraber oynuyorum.inci gibi çocuklar. hepsi çocuk esirgemede yetişmiş bunların.

asbest

(bkz: abdest)

a distance there is

şarabın içine bir damla kan ilave ederek,yağmurlu bir günde,şöminenin başında dinlenmesi gerekir.

jezabel

cradle of filth'in tek kadın üyesi. karşınıza çıkarsa korkun,o cüsseyle bülent ersoyu bile tek lokmada yeme özelliğine sahip.

dünyanın en küçük topu

1 aylık eşcinsel bebek,dünyanın en küçük topudur muhtemelen.

müslüman olmayan insanlara acıyan mal

cehennemin hurileri ve nurileri cennetekilere göre daha iyi tamammı,üstelik orası sıcak.her çeşit zakkum yemekleri var.

kedi

şeytan tohumu taşırlarmış,fakat o sevimli şeylerden beklemem.kafasını okşadığınızda gülümsemeye benzer bir surat ifadeleri olur. kara olanları daha makbuldur.

damone

roll the dice(aralık 2008)
1. Roll The Dice
2. Serial Killer
3. Bored To Death
4. Dressed Up Like A Millionaire
5. Obvious Things
6. The Most Of It
7. Talk Of The Town
8. Don't Miss It
9. Better Than You Let On
10. You Could Be Mine (Guns N' Roses cover)
11. Conquer Me
12. When It Ends

damone

Out here all night (23 mayıs 2006)

1. Now Is The Time
2. Out Here All Night
3. What We Came Here For
4. Stabbed in the Heart
5. On Your Speakers
6. Get Up And Go
7. Outta My Way
8. You're The One
9. New Change of Heart
10. When You Live
11. Tonight
12. Wasted Years (Iron Maiden cover)

damone

From The Attic (1 nisan 2003)

1.Frustrated Unnoticed
2. Your Girlfriends
3. Up to You
4. Feel Bad Vibe
5. Overchay with Me
6. On My Mind
7. Carwash Romance
8. Driveway Blues
9. At the Mall
10. You and I
11. Leave Me Alone

damone

Amerikalı kadın vokalli rock gurubudur. Noelle LeBlanc tarafından kurulmuştur. şimdiye kadar 3 albümleri vardır.

agartha

atlantisin yıkılmasının ardından atlantisten göç eden rahip ve bilimadamları tarafından kurulan mükemmel gelişmişlikteki medeniyettir.farklı bir boyutta bulunduğu için görünmemektedir.kendi ufoları olduğu ve uzaylılarla yakından bağlantılı olduklarını duymuştum.giriş kapılarından biri kapodokya,diğeri and dağları ve gobi çölündedir. kutupların altında,tibet yakınlarında veya ayda olduğu iddaa edilir.

necronomicon

elimde olduğu halde okumaya korktuğum kitap. birkaç sigile göz attım sadece. yazım şeklindende okunması zor bir ingilizcesi olsa da,korkuyorum yine de ya.

lady gaga

çıktıktan bilmem kaç yıl sonra madonnadan kat kat daha fazla hayran kitlesi yaratan,geleceğin ikonu,hermafrodit olduğu şüphelenen kadın. etten elbise giyer,yaklaşırsanız gagalar.

mu

bundan yıllar önce batmış,insanlığın yaşamlarına başladıkları ilk kara parçasıdır.
kimi belgelere göre yıkımı manyetik bir felaketten olmuştur diye geçer fakat şeytan yanlısı bir ırk veya atlantislilerin sayesinde battığıda söylenir. o zamanlar insanlar daha bir gelişkinlermiş. hatta dünyanın iki uydusu varmış (maldek ve malona) uyduları yok edenlerde atlantis olarak geçer. atlantis'e göre daha az populer olsa da,aslında atlantis mu'dan gelme rahip ve bilim adamları tarafından yönetilmeye başlanmış. ( atlantis'ten sonra agartha'ya kaçmışlar.) mısır,mayalar,aztekler,inkalar gibi toplumların mu'dan geldikleri iddaa edilir. şu andaki mikronezya,polinezya,melanezya takım adaları mu'dan geriye kalmış kara parçalarıdır. hakkında en çok bilgiye sahip kişi araştırmacı J.Churchward'dır.

winston code

etraftaki marketlerde sadece benim tükettiğimi düşündüğüm sigara.

secret garden

bodrumda en güzel nargile yapan harika mekan.

pagan poetry

üst üste dinlendiğinde intahar etkisi yaratan,harika björk şarkısı.vespertine albümünden.
i love him..