bugün

pek tanımıyorum ama iyi yazar zaar.
Sevdiğim bir yazar.

iyi yazmalar ve iyi geceler dilerim efendim..
buna bebekken hemşire xanax vermiş.
doğru mu afet i devran?
xanax ağır uyuşturucu yahu, bebek ölùr.
Bana çöp demiş. Tövbeliydim kimseye sataşmayacağım diyordum günah benden gitti. Yolda yürürken arkana bak. Telefonuna uygulama indirirken dikkatli ol. Disarda yedigin yemege dikkat et. Ensendeyim. Yediricem sana o lafını.

Özür dilemekle de kurtulamazsın özel mesaj atma.
hal hatır sormama değil entry numarasına takılıp kalmış sözde yazar. kendisi bir süre önce mesaj atmıştı sevecen biçimde, ben de hal hatır sorayım dedim iyi etmemişim. kesin kendisi harun abi.
Beni neden sevmediğini anlamasamda biraz ön yargıyla yaklaştığım ama iyi bir hanımefendiye benzeyen kişi.
Beni neden sevmedin acil cevap bekliyorum.
sanırım beni de sevmiyor yazarı.
sanırım harun abi.
Ay resmen ben!
demin artı orospusu başlığına girdiği entariyi -8 oy aldığı için silen kişi.

madem artı orospusuyuz, madem duyar kasıyoruz. senin umurunda değil karma vs.. vs..

peki neden eksi oy aldın diye entari siliyorsun?

insan tükürdüğünü yalar elbet ama bu kadar hızlı değil.
Dürüst terbiyeli saygılı yazmasını oturmasını kalkmasını bilen bir yazar.
https://www.uludagsozluk.com/e/38851475/

başlık sahibi de aynı şeyleri söylüyordu seninle.

yapma harun abla din kardeşiyiz ayıp oluyor.
tamam be tertip sende ne sinirliymişsin * ikiliyip hatta üçleyip gidiyorum.
Nedense sarışın olarak canlanıyor gözümde sanki nick sarışın diyor.
Trolldür, prim vermeyiniz..
(bkz: #38946121)

kusura bakma canım ben öyle bazıları gibi yollu değilim.

tibb beni şöyle yapsın

tibb beni böyle yapsın

diyerek naralar atmam. al tipsin tibb'ini de başına çal. ucube.
Hahahah ulan sözlükte yıllardır birsürü erkek vs erkek, erkek vs kadın, kadın vs kadın kavgası gördüm ama Harun vs Harun kavgası ilk kez görüyorum.

Afet daha az harun, ben onu destekliyorum.
Çok feyk gördüm ama aralarında en merak ettiğim bu arkadaştır. 7 yıldır buradayım, feyk olduğunu böylesine bağıran ama buna rağmen haftalardır kim olduğunu çözemediğim birine ilk defa denk geliyorum.

Neyse moderasyon yakında çözer herhalde.
(bkz: #38951485)

ahahah seni hiç bir yolluyla karıştırmam merak etme, sen bu konuda nirvanasın şekerim! senin yerin ayrı.

gbng gibi çomar köpekleri senin özel ilgi alanın, diğerlerini boş verelim o zaman.

tabi bunu da inkar edersin sen.
kendisi gerek zihinsel gerek fiziksel övgüler saçılmaya layik bir yazar.
Erkektir.
goodbadnotgod nickli yazar silindikten sonra gbng nicki ile yeniden geldi. o hesabı da silinince fazlakurcalama47 hesabı ile geldi. dün o hesabı tek kişi takip ediyordu o da afet i devran nickli yazar. bu yazar o yazarın diğer silinen hesaplarında sürekli bu yazarı öven yazılar yazıyordu nickaltında. hem de abartılı şekilde. malum yazarın da sürekli nickaltını uplayıp siklenmeyen başlıklarını upladığını biliyoruz. yazış tarzları da aynı. bir kaç kere muhabbetimiz oldu ama kusura bakma içimde kalamaz bunlar.

demin de fazlakurcalama47 çaylak olunca afet i devran bunu yazmış. çaylak hesabından yazamadıklarını buradan yazdığı belli.

görsel

afet i devran hesabı %95 bu goodbadnotgood mudur nedir o yazara ait. inceleyip gereğinin yapılması lazım.

edit : belki de günah alıyorum bilemem. günah alıyorsam hakkınızı helal edin. ama yüksek ihtimal günah almıyorum. uzun süredir takipteyim.

edit2 : evet senle olmadı muhabbetim. yan hesabın olduğunu düşündüğüm hesaptaki kişiyle oldu.

edit3 : bunlar da silinen yazarın bir kaç hesabındaki nickaltına yazdıklarının sadece bir kısmı. resmen avukatlığı yapılmış, savunulmuş. kim neden savunur ki bu kadar? ilginç.
görsel
birazdan şöyle bir savunma yapacak kendisi.

görsel
demin 1470 olan entry sayısı 1468 e düştü. acaba neleri siliyor merak ettirmiştir.
Feykimdir. Silebilirsininiz.
güncel Önemli Başlıklar