bugün

teşekkürler efendim.
sapık değilim. susmuştum ama nickaltıma gelip konuyu hortlatan sensin. bir iddiada bulundum bitti gitti. sen de ispatını yaparsın, yapamazsın konu tatlıya bağlanır.
(bkz: #38997816)

gethere nickli yazarın iddialarını hala çürütemediğini göre kimin fake'i olduğu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmesi gerek olan yazarcık müsveddesi.
Buralar karışacak vaziyet alın.
görsel
arkadaş "ben fake değilim" diye ağlamakta. ama fake olduğunu delillerle ortaya koyan arkadaş büyük iş yapmış.
yürü git lan burdan, pis fake!
o değil de normal bir insan goodbadnotgod gibi birinin neden silindiğini merak eder ki.
ee ne olmuş harun abi? bu mu yani?

asıl yapman gereken moderasyona kukunu gösterip kadın olduğunu kanıtlamandı.

aksi halde hep şöyle kalacaksın; görsel
cevap içime sinmedi.

ayrıca bu daha önceki fakelik iddiaları. benim iddialarımla alakası yok. özellikle dün demiştim bununla alakalı şeyler.
benim moderasyona yazdıklarıma cevap gelmedi henüz. onlardan cevap geldiğinde bir nebze inandırıcı olur.

o iddia ile benim iddiam bambaşka.

takipte olacağım. şimdilik sustum.
(bkz: ahah iyi gol attı)

piberbella kezbanı ağlasın dursun.
Erkektir. itibar etmeyin ve tek kelime sohbet bile etmeyin.
fazlakurcalama47 (goodbadnotgod, gbng) hesabını sileceğini söyledi.

ardından

görsel

afet i devran bunları yazdı. ikisi de hesabını sildi. pardon iki hesabını da sildi gitti. artık kim kimin yan hesabıymış görmüş olduk.

bana iftiracı diyenler bile oldu bu konudan dolayı. sadece iddiada bulunmuştum oysa ki. neyse olan oldu. her şey ortada. artık rahatım.

edit : bağlantılı olduğunu düşündüğüm hesap ya da hesaplar da var. sanmasınlar temize çekildim.

görsel
Feykim diye bağıran bir hesaptı, işi gücü sözlük içi entry girmekti. Silinmiş, listede de diğer hesabıyla altlı üstlü çıkmış.

görsel
saf ya yine atarlanmış silmiş hesabını. daha önce de aynısını yapmıştı.

kimsenin feyki değildi, godbat'le alakası da yoktu, eski bi yazardı. yine bi sinirle hesabını silince trolluk için bu hesabı açtı.

o burdayken trollüğüne zeval gelmesin diye söylemedim de, şimdi bilin istedim.