afad adı altında kurulan kaçak sitelere dikkat etmekte, insanları bu yönde uyarmakta, .gov.tr uzantılı internet adresine girmekte fayda var.
Damlaya damlaya göl olur. şImdi değil ne zaman. Kefenin cebi yok herkes gücü yettiği kadar yardım etsin.
Verenlere Rabbim daha çok versin.
Karınca kararınca yardım ediyoruz. Allah kimseyi böyle bir acıyla sınamasın. Bizimde akrabalardan ölenler var. Çok zor.
Eelimizden geldiğince her yardımı yapmaya çalışıyopruz.
valla ben ahbap'a gönderdim..
Ne olursa olsun yardım edelim.

Maddi manevi birlik beraberlik günü...

Esirgemeyin lütfen....

Teşekkürler...
arkadaşlar acil yardım!!!

elbistan devlet hastanesinde çalışan doktorların, görevlilerin yemeğe ve suya ihtiyaçları var. yardımcı olabilecek kimse varsa yardımcı olsun lütfen.

uzm acil doktoru fatih ulu : 05055511719
afetzede vatandaşlarımıza destek olmak isteyenler, “deprem” yazıp 1866’ya sms göndererek 20 tl bağış yapabilirler.

afad başkanlık kampanya hattı
+90 (312) 258 23 23 dahili :1866
https://www.afad.gov.tr/depremkampanyasi2
Arkadaşlar gün birlik günü. Bugün siyaset yapmayın. Miktarı az bile olsa yardım edin. Bugün içeceğiniz bir kahveden vazgeçin, para kazanılır oradaki insanların şu an yardıma ihtiyacı var.
--spoiler--
öncelikle sen o güzel canını hiç sıkma para yardımı yaptım ve giysi yardımı da yapacağım.
--spoiler--

iyi tamam işte yap insanlığını s.g.
Hastasın galiba geçmiş olsun. inşallah kana ihtiyacın Yoktur. Olmamalı da yani öyle bir hakkın yok. Kan bağışı çağrısı yapılan başlıkta, yıldırım hızıyla Kızılay'a güvenmiyorum diyerek (kızilaya güvenmiyorum kan vermeyin demektir bu) baltalayan adamın kana ihtiyacı olmaması gerekir.
Ayrıca Bütün çirkin sözlerin iade. Evet.
Yahu arkadaşlar şaşırmayın kendinize gelin.

Yardım edin de nereye ederseniz edin mesela CHP'li belediyelerin başlattığı kampanyalar var.

Yapın kardeşim oraya yapın.

Ben Maltepe'deyim bana en yakın olduğu için oraya verdim birkaç parça. Maltepe belediyesi hijyen açısından 2.el kabul etmiyoruz dediler. Gidip sıfır çocuk mont, kaban aldım verdim.
Ben ak parti destekliyor olmam insanligimi kaybettiğim anlamına gelmiyor.
aktrollerin yardımdan bahsetmesi teşvik etmiyor. haberiniz olsun.
--spoiler--
ben ahbap haricinde kimseye yardım göndermem.

malesef bizi siz bu hale getirdiniz.
--spoiler--

Öncelikle ahbap da bu ülkenin iyilik organizasyonu. Hiç farketmez yapın.
insanlık namına kardeşim insanlık.
Fakat senin gibi bir baltaya sap olamayıp sadece kötü niyetli olabilmiş mahlukların oraya da yardım edeceklerini sanmıyorum.

Ulan böyle bir günde kan bağışı çağrısı başlığına anında Kızılay'a güvenmiyorum diyerek sabote eden adam iyi niyetli olabilir mi?
Nefretten gözünüz dönmüş sizin normaldir amcı yamuk parlement abinize selam.

Gün birlik günüdür bağışımızı yapalım dostlar bunun sağcısı solcusu fenerlisi beşiktaşlısı galatasaraylısı yok.
Dışarda kar yağıyor, evleri yıkılmış insanlar soğuktan ve korkudan titriyor ve bizim sıcacık mekanlarimizda içtiğimiz çay kahve boğazımızda düğümlenmeden geçiyorsa sorun var demektir.

Küçük de olsa bir yardım edelim.
insanlık adına.
burada boş yapacağımıza bi sigara parası kadar bile olsa afada ahbap a yardım edelim.
görsel

Lütfen destek olalım.

Gün yardım günüdür.

https://mobile.twitter.co...amp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet