bugün

mustafa sandal'ın son albümünde yer alan şu aralar klibi ekranlarda dönmeye başlamış şarkı.
son zamanlarda yaptıgı en iyi sarkılardan kanımca. sanki eski tınısını yakalamış.
sözleri ;

güvenemedi bana
ne yaptıysam ne ettiysem
pek bildiğim yoktu aslında
sabredip de gitmediysem

hani gönül fikirden büyük ya bazen
sığmaz ki acım sayfalara
yazıpta çizsem

belki bi yarası vardı
adı intikamdı
benden çok önce

belki unutmak içindi
çabuk geçer sandı
canımı yaktı

belki bir yarası vardı
kim olursa olsun
adı intikamdı da niye
böyle sevip yeterken
kararıp içimden bir yıldız kaydı

bildiğim kadarıyla
şimdi yalnız ve pişman
anlatıyorlar halini bana
onu içimden tam silerken
sözleri değil de daha ziyade başarılı müziği ile beğeni kazanan mustafa sandal şarkısı.
bu şarkı ile cidden eski formunu yakalamış olduğunu düşünebiliriz.
http://www.youtube.com/watch?v=6_NQ_vlUaJg
inanılmaz ama gerçek, harbiden nefis bir melodiye sahip mustafa sandal şarkısı.

bir diğer nefis mustafa sandal şarkısı için;

(bkz: neredesin)
mustafa sandal'ın eski şarkılarından olan neredesin'e acaip derecede benzeyen güzel şarkı.
mustafa sandal'ın nadide güzel şarkılarından birisidir. bazı soruların cevabı şarkının sözlerinde gizlidir adeta.
müziki da sutis adında yabancı şarkının şeklinde haberler çıkan parça ama yine de güzel be!
BiR GAZETEDE ADIYAMAN DA VERDiĞi KONSER SIRASINDA YAPTIGI GAFI HATIRLATAN ŞARKIDIR. ŞUNA BENZER BiR CÜMLE KURMUŞLARDIR: BENDE ADIYAMAN I EN AZ SiZiN KADAR ÇOK SEViYORUM ÇÜNKÜ BENiM OĞLUMUN DA ADI YAMAN.*
doksanları hatırlatan enfes mustafa sandal parçası. ruhsuz elektronik tınılar kullanılmamış muhteşem olmuş!
mustafa sandal'ın ender güzel parçalarından. yalnız şarkının en başında 'güvenemedi bana' derken o ses neden tizleşiyor mustafa? gerçekten hiç anlamıyorum.
http://www.youtube.com/wa...v=f7DL8n-FpuM&ob=av3n
musti'nin gidenlerden, iki tas çorba, denize doğru parçalarıyla büyüyerek yıllarını geçiren 90'lı yıllarda doğmuş bünyelere eski zamanları hatırlatan güzide şarkı.

orijinalinden kat be kat daha iyi şarkıdır. musti'nin ellerine sağlık.
Güzel şarkı gerek sözleri gerek müziğiyle kaliteli şarkı. Sığmaz ki acım sayfalara yazıpta çizsem demiş iyi demiş.
müziği edinciğime aittir.
(bkz: edin dervişhalidoviç)
Müziği çok güzel, tam geceye yakışan bir şarkı. Eskimiyor. Arada hatırlayıp oturup dinleyeceksin tadından yenmez.

Kim olursa olsun adı intikamdı -da niye?
En güzel 10 Mustafa Sandal şarkıları sıralamasında 4. Dür.