1. 1.
  galatasaray'ın fiyasko ile sonuçlanan yabancı futbolcularından biridir...kendisi isviçreli bir forvet oyuncusudur..galatasaray forması altında attığı tek golde kupa galipleri kupası ilk turunda moldova'nın constructorul takımına attığı goldür..
  1 ... tttddd
 2. 2.
  bugün futbol oynasa çok iş yapacak bir adamdır çünkü çok varyeteye girmez temiz oynardı. o yıllardaki futbol anlayışının tersi bir oyuncuydu o yüzden kıymeti bilinmedi
  ... juansebastianveron
 3. 3.
  galatasaray dan ayrıldıktan sonra ülkesine fc basel takımına dönmüş orda bi süre oynadıktan sonra futbolu o takımda bırakmış isvicreli eski galatasaray futbolcusudur.
  ... wolfshade
 4. 4.
  bir kafa topu antrenmanında 12 topun sadece 3 ünü boş kaleye gönderebilmiştir ancak!
  2 ... disco inferno
 5. 5.
  galatasaraya gelmiş en kazma yabancılar sıralamasında iorfa dan sonra 2. gelecek adamdır, isviçrelidir, sarışındır, hakan şükür gol kaçırmaya bu adam yüzünden alışmıştır.
  1 -1 ... vincentvega
 6. 6.
  karlsruhe formasıyla harikalar yaratmış, galatasaray' da bekleneni veremeyerek basel' e geçmiş futbolcu. galatasaray' ın sion ile deplasmanda oynadığı şampiyonlar ligi ön eleme maçının yorumcusuydu; ' sion iyi bir takım ancak galatasaray' ın kalitesi tartışılmaz ' demişti.
  1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  nartallo'dan sonra turkiye liglerinde gorulen en kazma yabanci forvet oyuncusu.

  bu adamin nasil bir kazma oldugunu anlatmak gerekirse bir trabzonspor macinda 10 dakika icerisinde ust uste 3 kez topu 6 pastan kaleye gonderemedigini du$unmeniz yeterlidir.
  1 -1 ... schizo
 8. 8.
  bi aralar galatasaray'da oynamıştı sanırım bu adam. hakan'ın yanında öle aylak aylak dolanırdı. çok kazma olduğu aşikardı. boş kaleye falan gol kaçırırdı. nese ki yerini başka bir adrian'a bıraktı da biz de golcü izledik.

  (bkz: adrian ilie)
  1 ... oopps i did it again
 9. 9.
  türkiye'deki 2 golünden birini o sene küme düşen zeytinburnuspor'a, diğerini ise avrupa'da ön eleme turunda moldova'nın constructroul takımına atmıştır.
  4 ... metin oktay
 10. 10.
  (bkz: galatasaray da oynamis yabanci futbolcular)
  1 ... eurasian