1. 1.
  hagi,popescu,flipesculu romen katkılı galatasaray'ın romen futbolcularından biridir..süper top oynamıştır ve daha sonra valencia'ya transfer olmuştur..bir aralar hepatit b olduğu söylenmiştir..bir iki sezon önce yolu beşiktaş'a da düşmüştür ama şimdi nerelerde hiçbir fikrim yok...
  3 ... tttddd
 2. 2.
  galatasaray'ın para kazandığı nadir futbolculardan.şu sıralar FC Zurich'te oynamaktadır.
  2 ... oumar
 3. 3.
  steaua bukres kulübünden yetişen romen futbolcu. galatasaray ve valencia'da altın çağlarını yaşamıştır. sonrasında geçirdiği sakatlıklar kariyerini olumsuz etkilemiştir. akıl dolu golleriyle hatırlanır.
  1 ... fowler
 4. 4.
  adrian ilie nin süper oynadığı bir sezon sonrası, kıskanan fenerbahçede "ya tutarsa" diyerekten romanyadan sabin ilie yi getirmişti. tabi tutmadı. adrian valencia ya gitti avrupa turu attı. sabin kocaelispor a gitti anadolu turu yaptı
  6 ... pulera
 5. 5.
  galatasaray' da oynadığı dönemde süper gollere imza atan romen futbolcu.
  ... avarotti hz
 6. 6.
  galatasaray' ın 7. 5 milyon dolara valencia' ya sattığı rumen yıldız. * golcülüğünden çok asist özelliğiyle ön plana çıkan bir isimdi.
  2 ... legend of the stranger
 7. 7.
  galatasaray'ın sarılıkken tam 7.5 milyon dolara valencia'ya kakalamıştı kendisini.2003'de galiba beşiktaş'ta oynadı birkaç ay.
  1 ... selmagezinir
 8. 8.
  Galatasaray'ın geçmiş yıllarda iyi transfer yaptıgının hatta para kazandıgının kanıtı fubolcu. Böyle transferleri futbolseverler olarak hasretle anıyoruz.
  ... megajardel
 9. 9.
  2005-2006'da belçika 1. lig takımlarından germinal beerschot'ta oynadıktan sonra sakatlık sonucu futbolu bırakmış romen futbolcu.
  4 ... cemali
 10. 10.
  aklımda her zaman aşırtma golleriyle kalacaktır. mahalledeki çocuklara aşırtmayı seven adamdır.
  ... bu sefer oldu galiba