bugün

Sonsuza dek saygı duyacağım insandır.
Hitlerin yahudi katliamı yapmadığını bilmeyip hala yahudileri katletti diye hayranlık duyan varsa biraz araştırma yapsın. Hitler kimin piyonu hitlerin yahudi diye öldürdüğü kişiler kimler biraz araştırın.
kısa bir 2. dünya savaşı analizi yapalım.

1-) soykırım adı altında orta doğu'da kurulan israil devleti.
2-) avrupanın çöküşü. amerikanın yaklaşık 12 milyar dolarlık avrupa ülkerine verdiği kredi. dış ticaret para biriminin dolar olarak belirlenmesi. süper gücün tescillenmesi.

yahudi soykırımının baş mimarı: ss üst subayı adolf eichmann --> sahte belgelerle emir dışı milyonlarca yahudinin katledilmesi.
hitleri, hitler yapan adam ---> propaganda bakanı dr.paul joseph goebbels.

tanım: siyonizm tarafından hunharca kullanılan piyon.
Nazi Almanya'sı şansölyesi , anti-seminist'tir.
sovyetler anasının malum yerinden kan almıştır. t-34'lerin sesi titretmiştir.
Hakkında sözlükte ilginç tespitler yapılmış bir kişidir;

1- alman vatandaşı olarak değil, Avusturya vatandaşı olarak doğmuştur. Alman vatandaşlığını seçimlerde aday olabilmek için almıştır.

2- üc cephede savaşması kaybetmesinin temel nedeni değildir. Tank üretiminde kullanacağı paslanmaz çelik için gereken kromu sağladığı ülkelerden biri olan Türkiye, satışı durdurduğu için, isveç ise müttefiklerce limanları baskı altında tutulduğundan ihtiyacını temin edememiş, tank üretim sayıları gitgide azalmıştır.

3- tarihteki en büyük hatası 6.000.000 a yakın yahudiyi katletmesidir. Bunun 1.500.000 adedinin eli silah tutabilir erkekler olduğunu varsaysak, savaşa sürülmeleri halinde, ki alman yahudileri savaşmak için başvurmuştur, tarih yazmaktadir, onları çalışma ve toplama kamplarında imha ederek rusyayi yenme fırsatını elinden kaçırmıştır.

4- Ukrayna da nazi bayraklarıyla karşılaşmışlar, fakat köylülerin sarı sacli-mavi gözlü çocuklarını Almanya ya kaçırarak sözüm ona ari ırk çalışmalarında kullanmislar böylece Ukrayna halkının da tepkisini çekmişlerdir.
bıyığını yolduğumun alman doberman'ı * ne yaktı kerata milleti ya *
Ideolojisinin tam anlasilmadigi gunumuzde az bucukda olsa anlayanlarin oldugu lider fuhrer reichskanzler.
Woswos' un tasarımcısıymış.
Sevdiğim tek yönü yahudi kasabı olmasaydı.
faşist bir dahidir. aynı zamanda psikopat bir manyak.
öyle bir psikopatlık var ki adamda, toplama kamplarına asla gitmemiş psikolojisi bozulur diye.
vejeteryan, kesinlikle alkol ve tütün ürünleri tüketmiyor.
avusturyalıdır, alman değildir. aksanı da, avusturya aksanı.
volkswagen marka tosbağa diye tabir ettiğimiz araba kendi tasarımıdır. volkswagen markası da kendi talimatıyla kurulmuştur.
"nasyonel sosyalizm" diye bir şey atmıştır ortaya. sadece almanlar için sosyal devlet olmuştur, sosyalizmi bu noktada benimsemişitr.
insanlar üzerine deneyler yapılmasına izin vermiştir. şu anda modern tıptaki bir çok konuyu aslında dolaylı olarak hitler'e borçluyuz.
temizlik hastasıdır. bir yazara göre cinsel ilişkiye girerken bile üzerinde kıyafetler bulunuyormuş.
hep iyi anlama gelen "svastika" amblemini bayrağına koymuştur. (bkz: svastika). neden svastika'nın seçildiğine dair bir çok şey var hepsini okuyamadım zamanım yetmediği için. umarım bir gün okurum.
çocuklarını öldürtmüştür. ayrıca kendisi de intihar etmiştir. intihar etmeden önce ona en yakın subaya "öldüğümde beni yak" emrini vermiştir. öyle de olmuştur.
sanırım şu anda hitler soyadının almanyada kullanılması falan yasak. gerçi olsa da kimsenin almak isteyeceğini sanmıyorum.
yahudi olduğunu falan söylüyorlar ama pek inandırıcı gelmiyor bana bu arada.

bir de neden yahudilere bu kadar taktığının gerçek sebebini hala araştıran birkaç abi vardı amerika'da. yazılarını falan bulursanız yeşillendirin.
Alman irkinin en ustun irk oldugunu savunan
Fasizmin kurucusudur.
yahudiler kasıtlı viyana güzel sanatlar akademisine hitleri almamış olabilir. günümüzde türkiyede de böyle bir yapı var. benim başıma geldiği için çok iyi biliyorum. marmara güzel sanatlar fakültesinde iç mimarlıkta üçüncü oldum aslında sınavda tavla zarı kullanmasaydım birinci olmuştum. mulakatta otuzdokuzuncu oldum. sonra kırk kişi almaları gerekirken bu sene yirmi kişi alınacagı açıklandı.

mimar sinan güzel sanatlar akademisinde endüstri ürünleri tasarımında yedeklerde kaldım. iki liste arka yedeklerden bir kişinin okulu kazandığını gördüm.

eskişehir güzelsanatla fakültesinde duralit yüzünden kapıdaki görevliyle problem yaşadım. adam zorla duraliti biz veriyoruz demezmi. sonra sınavda yanıma gelip çalışmama baktı gitti. o kişinin sınava girmesi yasaktı. duvarda yasak yazısı vardı. sonra sınav kagıtların çoğunun çöpe atıldığı komisyonun bu yüzden istifa ettiği haberini duydum. o kişinin benim çalışmamı çöpe attığını anladım.

yahudilerin ticaretle ugraştığını biliyorum. yahudi doktor yanlış tedavi etmiş olsa gerek bu yüzden hitler annesini kaybetmiş olabilir.

ayrımcılık hala daha devam ediyor. egoist yeteneksiz kıskanç insanlar yüzünden.
tarih psikolojisini iyi bilmek lazım tarihçiler nasıl yorumluyorsa. hitlerin belkide böyle bir düşüncesi yoktu. asker komutanlar soykırım yapalım yada çevresindekilerin düşünceleriyse yahudilere soykırım yapmış olabilir.

ergenekon olayları ortaya çıktı adamların yazdıkları senaryolar tüyler ürpertici. türkiyedede ırkçılık var. şimdilik fırınlarda koyun kızartıyorlar. inşallah kıçımıza kazık sokup koyun gibi kızartmazlar.
komutanlarına karışmasa herşey değişirdi.öyle çok akıllıydı falanda demeyin.onun yüzünden rusya cephesi kaybedildi.
Vatanı ve devleti için ve ideolojisi için elinden geleni ardına koymayan alman lideri.
dünya tarihinin gördüğü en büyük askeri, siyasi deha. ona küfredenler sırf zekasına küfretmektedir.
kitle yönetiminde daha iyisi yoktur.
rus'un yarrağını aldı, oturdu aşağı.

bundan gayrı hakkında söylenen her şey popüler kültür geyiği.
"Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz." Sözünün sahibi diktatördür.
hz. isa dan sonra hakkında en çok kitap yazılan kişidir. yönetildiğini düşündüğü özel güçlere daha fazla kurban vermesi durumunda özel güçlere sahip olacağı söylenir. bu yüzden de bu kadar çok insan öldürmüştür. iyi bir ressam, iyi bir devlet adamıdır.
keşke 2. cepheyi açmasaydı. keşke sscb ye saldırmasaydı.
karizmatik ve ultra zeki liderdir. iyidir/kötüdür vs. teferruat bunlar. hitlerin yahudilere yaptıklarını bütün insanlık tarihi boyunca insanlar hayvanlara yaptı. insan nüfusunun yüzde 99'u katilken hala bu adama bok atılıyor ya gülüyorum. önce kendini düzelt amına koyim. her neyse. bu adamın sıçtığı bok olamayacak insanların ne düşündüğü pek te umrumuzda değil zaten. büyüksün reis...
bu herifin yerli bi versiyonu gerek türklere.
yıllarında penisine gelen bir darbe sonucu bir testisini kaybettiğinden her zaman kendine boğa spermi enjekte eden garip bir hayatı olan diktatör fakat iyi konuşması ve hareketleri ile insanı mest eden adam.
Almanya'nın şu an bu durumda olması onun sayesindedir.