bugün

aziz yıldırım tarafından galatasaray'ı bertaraf etmekle görevlendirilen iki adnan'dan ikincisi.

diğeri için;
(bkz: adnan polat)
bu adamın kakasında bi boncuk var ama adnan polat'tan başka gören olmamış.
istifa ederse galatasaraylı dandik futbolcuların yetenekleri artacakmış.
nasıl bir meziyeti var anlamakta güçlük çekiyorum. yani bir insan bu kadar başarısız olup da nasıl bu kadar süre görevde kalabilir ve hatta görevini hakkıyla yapan adamları da yerinden edip tepeye çıkabilir anlamak cidden zor. ulan aranızda özel bir sözleşme mi var nedir yani, bilelim arkadaş...
galatasaray kulübünden her ay 54 bin tl. maaş alan bir şeymiş!

(bkz: o paraya öküz alırdık)
http://www.ajansspor.com/...ettim_kabul_edilmedi.html

yalansa adnan sezgin'e, doğruysa adnan polat'a en yakası bağrı açılmadık, yaratıcı sövgülerimi iletiyorum.
diğer adnan gitmedikçe takımın başına her daim bela olacak insan.
kendisi -4 averajdır...
kendisi bölüm sonu canavarıdır. kibariyenin annesiyle yarışır. evlat olsa sevilmez.
artık Galatasaraydan defolup gitmeli anlayışını savunduğum yöneticidir. * *
glatasaray için en büyük bugtır kendisi.
galatasaray transfer komitesinin başında bulunan, "sihirbaz" lakabı ile anılan transfer cambazı. yüksek kapasitedeki ikili ilişkileri ile bitirdiği kaliteli oyuncu transferleri sayısızdır. hak ettiği değeri görememiştir.
Bugün itibariyle, birkaç oyuncu ile anlaşmıştır. 1 ocak günü hepsini açıklayacaktır. Cimbomuma hayır olsundur.
(bkz: dingil)
adnan polat ile birlikte galatasaray'ı 5 yıl geriye götüren adamdır.
Fenerbahçeli dediğim galatasaray yöneticisidir.
galatasaray'ın hayrına olabilecek pek icraatı yoktur. kime hizmet ediyor anlamış değilim. galatasaray'a etmediği açık da...
aklımda bıraktığı en hafif yorumu çizittirmek isterim;
beşeri ilişkileri sıfır olan. (bkz: odun)
galatasaray'ın ur'u.
değişik bir yönetici. aşağıdaki kriterlere sahip her futbolcuyu takımına kazandırır.

''ben sporcunun disiplinsiz, ahlaksız ve bonservisi elinde olanını severim''
son iki senedeki transferlere bakınca heyecanla bilica transferini beklemekteyim kendisinden.

bu da bonusu;

http://www.webaslan.com/h...-sultan-depremi/?ref=AKM9
kim olursan ol gel,yine gel.ister disiplinsiz ol,ister alemci,kelepceni bile ben veririm yine gel,ister serefsiz ol ister kumarci bedava ol da yine gel.

(bkz: gelcen lan dimi olumu op)
sonu muhtemelen sinan engin gibi olacak, tv kanallarında yorumculuğa başlayacak, galatasaray'ın belasıdır.
bu adamın galatasaray gibi bir kulüpte görevli olması bile saçma.
kazım kazımı alarak a2 takıma güç katan yönetici.