bugün

haldun üstüneli kulüpten uzaklaştıran kişilik. tarihin en gereksi yöneticilerinden biri.
özhan canaydının karanlık dönemide dahil takımın en kötü yazı geçirmesini sağlayan iki kişiden biridir. diğeride malumunuz adnan polat. aslında biraz mantıklı konuşmak gerekirse bu adam sadece paralı, maaşlı bir elaman. onun için fazla kızamıyorum. ama gel gör ki sevk ve idarenin bir numaralı adamı adnan polat tüm olanların bir numaralı sorumlusu. bu olaylar içerisinde aklı başında yorum yapan veya yapmak zorunda olan iki kişi ise rıjkaard ve mehmet helvacı. kısacası sorunu ve sorumluyu yanlış yerde arıyoruz. adnan polat ve ekibi bu sene takımı iyi yönetemedi yönetemediği gibi plansız kaldı. plansız kaldığı yetmezmiş gibi medyaya sorunun olmadığı havası verildi. ama hiçbirşey öyle olmadı yumurta göte dayandı 6 gün kala yönetim fellik fellik oyuncu arıyor umarım ve umarız bulurlar da bir nebze kara bulutlar dağılır klüp üstünden.
haldun üstünel üzerinden eleştirilmesi abes olan yönetici. en azından haldun gibi championship overratedlerini, çoluk çocuğa wonderkid diye yutturmuyor.
transfer yapmayarak ünlü olan adamdır.
galatasaray uefa dan elenince eli zayıflamış ancak transfer döneminin son saatine kadar da vakit kazanmıştır. hiç olmazsa avrupa ligi listesine oyuncu bildirememek gibi bir sıkıntı artık yaşamayacak.
inamotoyu getir olur mu?
acaba hangi transferi yapacak diye artık daha da bir merakla beklediğim galatasaray'ın transferlerinden sorumlu kişisi.

evet sayın adnan sezgin napıcaksın şimdi bakalım aldığın futbolcuyu ya da avrupa ligindeyken ikna edemiyodun yıldız futbolcuları acaba şimdi nasıl getiriceksin acaba var mı o kabiliyet sayın adnan sezgin ?

takımı ne halere düşürdünüz be utanın. utanın da bırakın galatasarayımın peşini artık ...
(bkz: gizli fenerli adnan lar)
Sanki her acıktığı zaman dürüm,kebap ve beyti yiyormuş, eğlenmek için türkü barlara gidiyormuş gibi bir havası bulunan; Hıncal Uluç'un ''Aziz Yıldırım'ın has adamı olmak'' ile suçladığı speedy gonzales kılıklı futbol adamı..
bence kalede aykut kalsın. neill satılıp yerine bilica alınmalı sabride satılsın onun yerine önder alınsın. sol tarafta hakan balta kalmalı hatta kaptanlık verilmeli. orta sahada arda ve kewell acil satılsın. mustafa sarp ayhan barış kalsın yanına mutlaka baroni alınsın. milan baros bedelsiz başka kulübe verilsin. emre çolak gitsin.
başarısızlığının arkasındaki sır perdesi aralanmıştır;

(#9178200)
(bkz: ednan bey)
transfer sezonun kapanırken bekleneni sonunda yapmış ve anan*la prensipte anlaşmıştır.
anan geldi dertler bitti.
erzurumlu olan ama yöneticilikten bi bok anlamayan yönetici kılığına girmiş adam.
zamanlaması süper olan bir transfer olarak misimovic. sayın adnan sezgin önce takımın altını üstüne getir, kaos ortamı olsun, taraftarı isyan ettir daha ligin ikinci haftasında, transferin bitmesine iki gün kala avrupa liginden elendikten sonra bu transferi yap. olmaz arkadaş olmaz, bu taraftar istemiyor seni işte iki kere ikinin dört olduğu kadar net bi şey bu lütfen bırak galatasarayımın peşini ....
takımla ilişkisi derhal kesilmesi gereken yönetici bozuntusu.
galatasarayın afedersiniz ama amına koyan herif. aldığım duyuma göre misimoviç ve emana istanbula gelip adnan sezgini ikna etmeye çalışıyorlarmış bizi al diye 10 liralık bi fark için çingenlik yapıyormuş adnan.
hala forvet arkasına adam arayan yönetici. yok rijkaard bunu istiyorsa o zaman rijkaard' ı ... neyse. ulan adam artık dayanamadı içini döktü basın toplantısında. geldiğimden beri savunmaya adam istiyorum ama alınmadı dedi, alınan tüm oyuncular sakat çıklıyor dedi. daha ne desin? ben şimdi nasıl kızayım ki rijkaard' a? adam orta saha oyuncusu istiyor, savunmaya servet' in yerine adam istiyor sen elinde elano varken üzerine bir de misimoviç' i alıyorsun. aferin adnan.
galatasaray spor klubünün yöneticisi falan değildir. galatasarayın maaşlı ve geniş yetkilerle donatılan bir elemanıdır. eğer küfür edilecek, nötronları sikilecek biri varsa o adam bu adam değildir. o adam galatasaray spor klubunün başındaki adamdır. ona bu görevide yetkileride o adam vermiştir.
beceriksiz ve aynı zaman itici ve paragöz bir yönetici olmasından dolayı son annan temasından dolayı annan ı da al git diyorum kendisine. fakat biliyorum ki gitmeyecek. galatasaray taraftarı meydan dayağı çekmeden hatta yumurta falan fırlatmadan gitmeye de niyeti yoktur.
her ne kadar basiretsiz olmasından dolayı kızsakta bütün suçun kendisinden bilinmemesi gereken adamdır. Sonuçta kendisine belirli bir fiyat verilerek istenilen oyuncular için pazarlığa tutuşması ve alması bekleniyor.

Ama hala rijkaard'a ne suçu var diyenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim. Adam 1,5 yıllık türkiye macerasında neredeyse her maçtan sonra "oyuncuların kalitesiz transfer istiyorum" dedi. Şimdi bir de o oyuncular yerine koyun kendinizi, hiç böyle bir adam için candan yürekten oynayabilirmisiniz?

Türkiye milli takımının savunması elinde olan bir adam hala nasıl savunmaya takviye istiyor anlatsın biri bana. madem savunmaya ihtiyacın vardı ne diye emre güngör'ü gönderdin? Ynetime 30-40 milyon euroluk trasnfer listesi vermekle teknik direktörlük olmaz rijkaard efendi.

Teknik adam dedğin gerektiğinde elindekiyle idare eder, gerektiğinde kendi futbolcusunu kendi yaratır. Alınamsı zor ve bonservis bedeli yüksek futbolculardan liste hazırlayıp balayına gitmeyi bende iyi biliyorum.

Ayrıca allah aşkına kime elendi galatasay diye sormuyor kimse. Karpaty'e elendi be, paf takımının bile eleyebileceği karpaty'e elendi adam hala kadro kalitesiz diyor.
tuvalet kağıdı almaya gidip her defasında zımpara kağıdı ile dönen adam.

(bkz: misimoviç kalmadı ibriçiç verelim)

(bkz: tuvalet kağıdı kalmadı zımpara kağıdı verelim)
adnan polatın yeni kalkanı.zamanı geldiğinde gönderip prim yapacaktır.
galatasarayın transfer işlerinden sorumlu maaşlı elemanı...
herhalde transfer görüşmesine gittiğinde şöyle birşey yapıyor ki, bu kadar muazzam performans gösterdi şimdiye kadar;
[null http://www.incicaps.com/images/ufakeksici.gif]