Babasinin yaptigi aciklamaya gore milli takim tercihlerinde 2 secenek kalmis yetenekli futbolcu

Turkiye ve kosova

Kaynak :

Edit: turkiyeyi secerse cok iyi olur. Hakan calhanoglu , gokhan tore , arda turan ve adnan takimi 3 kademe yukari cikarir yeminlen.
türkiye'yi seçerse yeteneklerine yazık olucak futbolcu. şimdiden geçmiş olsun.
hasan ali kaldırım falan lan milli takımda, git seç belçika'Yı ingiltere'yi işte.
Eğer türk yada kosova milli takımlarından birini seçecekse bizi seçsin. Ama elinde belçika ve ingiltere gibi alternatifler var.
Cristiano Ronaldo' nun veliahtı olacak olan Kosova asıllı 19 luk futbolcu. Babasının Türk milli takımında oynamasını istediğini söylemişti bir lig tv spikeri geçenlerde.
yazık oldu.
türkiye yi seçmemesi fatih terim başarısızlığıdır.
türkiye yi seçmemesi kendi adına iyi olmuş.
başka bir ülkeye kaptırdığımız futbolcu. bizim için kötü olmuştur da kendisi için iyi.
kosova milli takımı'nı seçmesini bekliyordum. belçika'yı seçmesine üzüldüm. hayırlı olsun kendisi için.
türkiyeyi seçse buralar geleceğin en iyi oyuncusu gibi entryler ile dolardı fakat adam belçika'yı seçince herkes balon demeye başlamış. ulan sizin milliyetçiliğinize de futbol görüşünüze de sokayım. sizin yüzünüzden bu ülkedeki futbolu takip etmiyorum. ben bir liverpool taraftarıyım ve januzaj geleceğin en iyi oyuncularından birisi olacak. iyi ki de türk milli takımını seçmemiş, çok mutlu oldum onun adına.
soyadı yanuzay diye okunur. paralel evren gibi bişey heralde.
türkiye'yi seçmemekle en doğrusunu yapmış topçu. dünya kupasında başarılar bebeğim.
ben de olsam ilk tercihim kosavadan yana kullanırdım kendime en yakın hissettiğim için.ikinci tercihim belçika olurdu çünkü enerjisi yerinde her maça hırsla çıkan kadrosu fena olmayan takım.türkiye yi neden seçeyim ki dünya kupalarına gitmiyor kadrosu olgunlaşmamış
durmadan değişen teknik adam vs. ben futbolcuyum ve kendimi olabildiğince geliştirmek istiyorum ve dünya kupaları bunun için çok büyük bir fırsat.belçika da işler yolunda değilse ingiltere tabii ki forma şansı zor ama bunun için mücadele ortamı yine benim aleyhime.e tabiki son olarak türkiye bunca yıldan sonra beni hatırlamış yanıma gelmişler takımımda yok tabii ki seçerim.

ama taraftar gözüyle yazık ettin kendine bizim ülkede futbolcuları mesih ilan ediyorlar seçseyfin anlardın.
ilk milli maçını şu sıralar isveç milli takımına karşı oynayan yeni belçikalı.
26 haziran 2014 güney kore belçika maçına ilk 11'de başlayacak genç yetenek.
Geleceğin yıldız adayıdır. Sol ayağına hakim ve çok hızlıdır. Nedendir bilmem sözlük ben bu adamda bi messi havası seziyorum. Tahmini 3-4 sezon sonra real madrid tarafından rekor ücretle transfer edilmesi kuvvetle muhtemeldir.
3 4 seneye epl de rüzgar estirecek adam.
2 maçtır izlediğim ve inanılmaz derecede balonluk sezdiğim, çok abartılan mençıstır topçusu.
Bundan bir cacık olmaz gibime geliyor.
her genç futbolcuda fizik eksikliği olur ama bunda normalden çok fizik eksikliği var. eğer büyük takımlarda oynamak istiyorsa bu eksikliğini gidermeli. çünkü oralarda 21-22 yaşlarına geldiğinde buralardaki gibi genç sayılmıyorsun. ama bu çocukta iş var.
5 Şubat 1995, Brüksel doğumlu belçika milli takımı'nda da boy gösteren solak genç. tabi ki gence değer veren bir takım olan, Manchester United'da top koşturmaktadır..

http://www.transfermarkt....zaj/profil/spieler/177847

http://tr.wikipedia.org/wiki/Adnan_Januzaj

http://en.wikipedia.org/wiki/Adnan_Januzaj

[kat: bir yıldız doğuyor]
eskisi gibi ismi sık duyulmayan futbolcu. eh di maria' yı kesecek hali yok.
medya tarafından iyi pazarlandı, çöp aslında.
hiçbir zaman beklenen patlamayı yapamayacak, büyük futbolcu olamayacak oyuncu. 4 5 sene içinde türkiye'ye kadar dahi düşecektir.
hakkında 1 yıldır entry girilmeyen futbolcu.

oysaki bu zaman içinde dortmunddan gönderildi. manuda forma şansı bulamadı falan.

şimdi nolacak muamma.
21 yaşındaki genç ve yetenekli sol açık.Dortmund'a kiralanmıştı ama forma şansı bulamadı.Gelişimi yavaş ilerliyor ama.
Premier ligin aydin yılmaz ı , serdar Özkan ı olma yolunda hızla ilerliyor. Manu da olmadi gitti dortmund a o da olmadı bakalım sunderland yedek kulübesinde şu anda. 44 numara Malatya nin gururu.