bugün

entry'ler (122)

sivrisineği sikerek öldürmek

bu gece deneyimlediğim etkili bir ceza yöntemi. bir daha hiçbir cinsi yanaşamıyor muhitime.

her kış vakti türkiye den arjantin e göçmek

göçmen kuşların yaptığı etkinlik.

alkollüyken dinlenecek şarkılar

ezanlar bizim için okunuyor sevgilim.

mhp seçmeni

istanbul ve ankara'da kendileri chp'yi desteklemiştir ama keşke ankara'da bu durum 50.000 oy daha olsaydı şu an her şey çok daha güzel olacaktı. anadolu'da ise kendilerine düşeni yapmışlardır.

gençliğin en büyük sorunu

cehalet ve namusluların namussuzlar kadar kendine güvenememesidir. ayrıca riyakarlıkla dindarlık da bunların başında gelir. keşke şu avrupa birliği'ne girebilsek.

ilk öpüşme

çok masumdur ama aynı zamanda erekte hale de getirir erkeği. gözlerin önünde kelebekler uçar, kalp çarpar, pırıl pırıl bir dünya düşünürsün ama keşke dünya sürekli bu kadar güzel olsa.

sonuçları iki günde açıklanamayan seçim

içişleri bakanı ve eski belediye başkanının çocuklarının ysk'yı basması, elektriklerin kesilmesi gibi şeylerin de yaşandığı çağdışı bir seçimdir. resmen rezaletten, başka bişi değil.

mansur yavaş ın hala kazanma şansının olması

olan durumdur. çünkü açılacak sandıkların oy sayısı yaklaşık 80.000 ve aradaki fark 20.000 ise ve bunlar da şaibeliyse tabi ki şans her durumda mevcut.

30 mart 2014 yerel seçimlerinin düşündürdükleri

umutsuzluk ve karamsarlıktır. daha ne yapabilir bu muhalefetteki partiler anlamıyorum. insanların neden akp'ye halen güvendiğini bulmak ve seçim hilelerini araştırmak elzemdir.

facebookta kimsenin durumunu beğenmeyen artist tip

kimsenin durumunu beğenmek zorunda olmayan tip'tir. ne yani facebookta yazıyor diye herkesin durumunu beğenmek zorunda mı bu arkadaş, bence hayır.

gece ellerin cebinde arkadaşının derdini dinlemek

dünyanın en güzel şeylerinden bir tanesidir. dert ortağı olur, biraları açar, sigaraları yakarsınız ve uzaklara dalıp dertleşmeye başlarsınız.

türklerin 126 devlet kurduğu saçmalığı

hunlarla aryan ırklarının saf türk olarak sanılmasından kaynaklıdır. halbuki bu ırklar bir topluluk saf ırk değildir. tek tek bakınca o kadar çıkmıyor.

annesi komünist babası ülkücü olan çocuk

akıl karmaşası yaşayan çocuktur. sanırım kendisi için hayat çekilmez ve zor olsa gerek diye düşünüyorum ama emin de olamadım.

umumi tuvaletin her yerine işeyen adam

itfaiye eri potansiyeli olan adamdır. umumi tuvalette parlıament bulmanın keyfi paha biçilemez. büfeden alsaydım master card.

kürtcell süper lig

katalonyanın çıkardığı şahane takıma denk olabilecek bir takım beklentisi içinde bulunmak daha büyük bir ütopya halidir.

konusurken eliyle agzini kapatmak

lamavari insanın size kıyağıdır. kendinden cayıp iyiliğiniz için uğraşmaktadır.

kemal kılıçdaroğlu na ayakkabı fırlatılması

bush kadar hızlı reflekslere sahip olmaması durumunda sıkıntı yaratacak durumdur.

yazarların vücutlarında en beğendikleri yerleri

spartacus reyiz yaşasaydı da bu günleri görseydi.

abdullah gül ün yasaklara rağmen tweet atması

hazır kimse yokken türkiye sıralamasında kendime yer bulayım kafasıdır.

yazarların vücutlarında en beğendikleri yerleri

sihirli bir değnek olsa hepinize dokundurup adriana limalar yapardım canım. ama yok. bir kaç başlıkla idare etmeye devam.