omayra, tutunamayanlardan ve redwinemania tarafından, 2 gündür düşünülmesine rağmen ancak bu ismi bulunabilen, "adı bizde saklı" kısmı tamamen ayak olan, 2 gündür yaratıcılığımızın sıfır olmasını sözlük eşrafına belli etmemek için afiliymiş gibi gösterilen, klasik hafta sonu msn zirvelerinden birisidir.

not: 22:00'da başlayacaktır.

edit: 21:30'da başlayacaktır.
önemli olan ismi değil işlevi dediğimiz msn zirvesidir. bütün yaratıcılığımızı zirvede göstereceğizdir.*
hafta sonu zirvelerine ilk defa zamanında katılmanın heyecanıyla yerimi alacagım zirvedir
omayra'nın kendi yaprığı zirveye muhalefet olduğu zirvedir. iki saattir konusuyoruzdur, bişey dememiştir*. peki 21:30 da başlayacak zirvedir.
"e hadi baslasın o zaman" dedirten zirve
"yok daha neler artık" dedirten msn zirvesidir. katılması gerekn tüm yazarlar burda değildir. bi gelsinlerdir, başlarızdır. ***
geçen hafta gibi abluka altında olmamasına özen gösterilmesi gereken zirvedir. geçen hafta pekte olumlu bir zirve olmamıstır. yeni uuser'lerden zirveye katılmak isteyenler özel mesajatabilir.

edit: sığmıyoruz diyemIRCdamı yapsak diye dusundugum zirvedir yorumları bekliyorum *
henüz mantığı tam olarak da kavranamamış msn zirvelerinden birisidir. amaç bir araya gelip, eğlenmek, sözlükle ilgili sorunları "kendi çapımızda" tartışmaktır. ayrıca msn zirvesi de dahil tüm sorunlar msn zirvesinde halledilebilir. zirveye gelmeyip de msn zirveleri hakkında atıp tutmak da hoş değildir.*

edit: "katılması gereken tüm yazarlar"dan kasıt yazarları ayırmak değildir. tabi ki "bütün" yazarlar davetlidir. ama şimdiye kadar yapılan tüm msn zirvelerine katılan yazarları beklemeden başlamak ise pek de ince bi davranış değildir kanaatimce.
"yettim!" dediğim zirvedir. ali kırca ihtiyacı tarafımdan giderilecektir. hazır ve nazır beklemedeyimdir.
yapılcaksa mircte yapılsın dediğim zirvedir. parçalara ayrılıyoruz sonra güzel olmuyor.
An itibariyle başlamış zirvedir.
kümülatif olarak yaklaşık 30 yazarın katıldığı zirvedir. ama nedense aynı anda sadece 10 küsür yazar konusuyordur. (bkz: hmmm)
nasıl başladığı ve ne zaman biteceği saklı bir zirvedir, her hakkı zirveyi açanlara mahfuzdur.
2.sinin ilkinden nerdeyse 2.5 yıl sonra bu gece düzenlenmesine tutunamayanlardanla beraber karar verdiğimiz enfes zirve. düzenleyicileri 2 ye düşmüş olmasına rağmen katılımda artış beklenmekte. katılmak isteyenler bizzat bize başvurup msnlerini verebilirler.
bu büyük zirve için gün bugündür. erken gelen kazanıyor.
sonu pek hayırlı olmaz bu zirvelerin. eeee 2.5 yılda çok şey değişiyor. eskisi gibi değil buralar azizim...
16 eylul 2008 marsilya liverpool maci ile çakışmazsa katılabileceğim zirve.
teknik sebeplerden dolayı katılamadığım zirve. (bkz: ekliyorum ekliyorum kabul edilmedi görünüyo)
teknik sebeplerle katılamaynlar msnlerini gönderirlerse zirveye jet hızıyla alınırlar.
sadece nick'ini bildiği insanları msn'e ekleyen sözlük yazarı arkadaşlarımızın da katıldığı zirve.. güzel geyik dönüyordu da düştük be..
hoş muhabbet dönen zirve. çıkamıyoruz efenim kaldık böyle. *
upuzun bir de kullanıcı listesi vardır. hem de titreşimli.
yazdığım hiçbir iletinin züklenmediği zirve. zirve fobisi başlattı bende.
2.5 sene sonra girip ortalığın tozunu attırdığım zirve. vay anasını, ilkinin üzerinden tam tamına 2.5 sene geçmiş. zirve yöneticiliğini de üstlendim. malumunuz omayra ve tutunamayanları kimse tınlamadı her zamankisi gibi*
evet evet o bendim.

(bkz: haznedaroğlu)
(bkz: 1 nesil sefil)
"bitmediyse ben de gelimm mii?" demek istediğim zirve. ama demeyeceğim işte.
yoo kıskanmadım. *