bugün

sabah msn messengerımı açtığımda tanımadığı bir erkeğin yatağında uyanan genç kız gibi hissetmeme sebep olmuş zirve.
benim de var olduğum zirve. ne zaman girdim ne zaman çıktım bi bilsem.

edit:bi ara msn diyalogu yazdım evet hatırladım. şöyle ki:

sexs.25@hotmail.com:
slm
Ketoral Şampuan:
?
Ketoral Şampuan:
sen kimsin be
sexs.25@hotmail.com:
asıl sen kimsin
Ketoral Şampuan:
asıl sen kimsin
Ketoral Şampuan:
neden böyle bi adres aldın?
sexs.25@hotmail.com:
almadım
sexs.25@hotmail.com:
buldum desem
Ketoral Şampuan:
böyle bi adres kullanınca hakkında sence ne düşünürler?
sexs.25@hotmail.com:
bilmem
sexs.25@hotmail.com:
ne düşünecekki

sexs.25 in adı ayşenur.
"bitmediyse ben de gelimm mii?" demek istediğim zirve. ama demeyeceğim işte.
yoo kıskanmadım. *
2.5 sene sonra girip ortalığın tozunu attırdığım zirve. vay anasını, ilkinin üzerinden tam tamına 2.5 sene geçmiş. zirve yöneticiliğini de üstlendim. malumunuz omayra ve tutunamayanları kimse tınlamadı her zamankisi gibi*
evet evet o bendim.

(bkz: haznedaroğlu)
(bkz: 1 nesil sefil)
yazdığım hiçbir iletinin züklenmediği zirve. zirve fobisi başlattı bende.
upuzun bir de kullanıcı listesi vardır. hem de titreşimli.
hoş muhabbet dönen zirve. çıkamıyoruz efenim kaldık böyle. *
sadece nick'ini bildiği insanları msn'e ekleyen sözlük yazarı arkadaşlarımızın da katıldığı zirve.. güzel geyik dönüyordu da düştük be..
teknik sebeplerle katılamaynlar msnlerini gönderirlerse zirveye jet hızıyla alınırlar.
teknik sebeplerden dolayı katılamadığım zirve. (bkz: ekliyorum ekliyorum kabul edilmedi görünüyo)
16 eylul 2008 marsilya liverpool maci ile çakışmazsa katılabileceğim zirve.
sonu pek hayırlı olmaz bu zirvelerin. eeee 2.5 yılda çok şey değişiyor. eskisi gibi değil buralar azizim...
bu büyük zirve için gün bugündür. erken gelen kazanıyor.
2.sinin ilkinden nerdeyse 2.5 yıl sonra bu gece düzenlenmesine tutunamayanlardanla beraber karar verdiğimiz enfes zirve. düzenleyicileri 2 ye düşmüş olmasına rağmen katılımda artış beklenmekte. katılmak isteyenler bizzat bize başvurup msnlerini verebilirler.
nasıl başladığı ve ne zaman biteceği saklı bir zirvedir, her hakkı zirveyi açanlara mahfuzdur.
kümülatif olarak yaklaşık 30 yazarın katıldığı zirvedir. ama nedense aynı anda sadece 10 küsür yazar konusuyordur. (bkz: hmmm)
An itibariyle başlamış zirvedir.
yapılcaksa mircte yapılsın dediğim zirvedir. parçalara ayrılıyoruz sonra güzel olmuyor.
"yettim!" dediğim zirvedir. ali kırca ihtiyacı tarafımdan giderilecektir. hazır ve nazır beklemedeyimdir.
henüz mantığı tam olarak da kavranamamış msn zirvelerinden birisidir. amaç bir araya gelip, eğlenmek, sözlükle ilgili sorunları "kendi çapımızda" tartışmaktır. ayrıca msn zirvesi de dahil tüm sorunlar msn zirvesinde halledilebilir. zirveye gelmeyip de msn zirveleri hakkında atıp tutmak da hoş değildir.*

edit: "katılması gereken tüm yazarlar"dan kasıt yazarları ayırmak değildir. tabi ki "bütün" yazarlar davetlidir. ama şimdiye kadar yapılan tüm msn zirvelerine katılan yazarları beklemeden başlamak ise pek de ince bi davranış değildir kanaatimce.
geçen hafta gibi abluka altında olmamasına özen gösterilmesi gereken zirvedir. geçen hafta pekte olumlu bir zirve olmamıstır. yeni uuser'lerden zirveye katılmak isteyenler özel mesajatabilir.

edit: sığmıyoruz diyemIRCdamı yapsak diye dusundugum zirvedir yorumları bekliyorum *
"yok daha neler artık" dedirten msn zirvesidir. katılması gerekn tüm yazarlar burda değildir. bi gelsinlerdir, başlarızdır. ***
"e hadi baslasın o zaman" dedirten zirve
omayra'nın kendi yaprığı zirveye muhalefet olduğu zirvedir. iki saattir konusuyoruzdur, bişey dememiştir*. peki 21:30 da başlayacak zirvedir.
hafta sonu zirvelerine ilk defa zamanında katılmanın heyecanıyla yerimi alacagım zirvedir