bugün

Adalenin yanlış yazılmış hali.
1988 londra doğumlu soul jazz sanatçısı. benim için ikinci amy winehouse kendileri. eğer amy e bir şey olursa adele yerini doldurabilecek kapasitede. ilk albümü 8 mart 2008 te çıkmıştır. chasing pavements şarkısı dinlenilesidir. klip ise daha bir hoştur. myspace sayfasında da bir kaç şarkısını dinlemek mümkündür. ve son olarak çekici bir güzelliği vardır. * * *
gelecek vaat eden gitarlı, piyanolu, hissiyatlı, hafif kilolu bir abla. chasing pavements isimli şarkısının videosu ekranlarda dönüyor.
adele'nin doğru yazılmış hali. *
19 adlı albümüyle biraz amy winehouse kokan ingiliz şarkıcı hatunu.
(bkz: adele laurie blue adkins)
Tam adı adele laurie blue adkins olan, son albümünün adı 19 olup; 19 yaşında olan ingiliz şarkıcı.chasing pavements ile listelere üst sıralardan girmiştir.klibi insanı düşündürür, hüzünlendirir.
cold shoulder gibi etkileyici bir şarkının sahibi olan hanım kız. bu şarkıyla kalbleri fethedecektir eminim (chasing pavements ile bunu başarmamış mıydı zaten?).
köfte dudaklı, çipil gözlü, 20 yaşında bir kızcağız. kötü bir amy winehouse taklidi gibi dursa da oldukça sağlam şarkılar yapmaktadır.

(bkz: cold shoulder)
(bkz: adele hotel)
bünyesinde biraz amy winehouse biraz duffy barindiran britanyali sarkici. cold shoulder her dinlememde beni benden aliyor ama daydreamer da ayri güzel.

adele Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.