bugün

3d görüntülü masaüstü bilgisayar yapan firma. fiyatına göre oldukça iyi hizmet veren marka.
ekran kalitesi düşük diye duyduğum bilgisayar markası.
(bkz: yapmayın etmeyin canım arkadaşım)
(bkz: almayın aldırmayın)
eyzır diye okunması gerekirken acer diye okuruz. (bkz: acer abla)
5920 g modelini kullanırken sesiyle görüntü kalitesiyle mükemmel keyif veren, fakat o modeli kardeşime verip 5742 z modelini aldım ve kullanırken tamamen hayal kırıklığı yaratan markadır efendim. bir bilgisayarda mono tek hoperlör olur mu? olur... pişmanım, yeni modelin keyif vermedi acer kusura bakma geri vericem seni...
hatırlama editi: 5742 nin bluetooth u yok.
benim laptop. bluetoothu yok lanet olsun.
çoğu modelinin ekran kartları alev topu gibi ısınan bilgisayarlar üreten elektronik markasıdır.
dvd drive ının sonsuz sorun yaşattığı, tarafıma astarı yüzünden pahalıya gelen bilgisayar markasıdır.
gayet memnun olduğum bilgisayarımın markası. garantisinin son ayında bozulan dvdroom için servise gönderdim. altı gün sonra telefon edip bozuk parçayı yenisiyle değiştirerek ürünü aldığım teknosaya geri yolladıklarını söylediler. servise giden hiç bir elektronik ürünüm bu kadar çabuk geri dönmemişti. şahsen çok memnun kaldım. ısınma problemi de yok. ısınıyor tabi ama makul seviyede.
romanların, hacer'i telaffuz biçimi. akan, asan, alil, atice gibi.
(bkz: eyzır)
eski acer bilgisayarlarınızı atmayın verin ihtiyacı olan birine ısınsın. bokunu çıkardı çünkü, çoğu zaman kaloriferden çok ısınıyor şerefsiz.

tanım: 2 buçuk yıldır ısınma ve pil dışında * * bi sorun yaşamadığım ve odamdaki 2 arkadaşımın da benle aynı dertten muzdarip olduğu bilgisayar markası.
Aspire V5 Serisi ince dizüstü bilgisayarları görücüye çıkarmış firma.
1 saat açık kalması durumunda elektirikli soba ve türevlerinden daha çok ısıtma özelliğine sahip laptop markası.
dün akşam itibariyle fanının durduğu bilgisayarımın güzide markası. (bkz: hacer)
firmanın yeni tableti:
(bkz: acer iconia tab a200)
süper bir bilgisayar.
görsel
görsel
5315 ve 4315 serisi efsanedir.
halk arasında "yeni" anlamına gelir.

-bizim oğlanın da laptobu var.
+hangi marka teyze?
-acer aldı.
+tamam da hangi marka?
-acer acer.
+haa öyle..
bugün 17,3'', 8gb, intel core i5 olan ve sadece 659 euro'ya aldığım acer markalı laptop'tır.
pembe renkli olan notebook'u tatlı vitrinindeki en gözde tatlı gibi durmaktadır.
bu da, bir acer'a bedava ulaşmanın yolu https://www.facebook.com/...plari/app_219596998162163
zerre sempati duymadığım markadır. hep ezik bir hava yaratmıştır bende. ayrıca touchpadi parmağı acıtır, deriyi kaldırır cinstendir. **
ısıtma konusunda çok başarılı olmasına rağmen 4 yıldır kullandığım laptoptur, aşırı ısınmasında 4 yıldır içinin hiç temizlenmemiş olması da etkili olabilir belki buna rağmen hiç kendi kendini kapatmadı daha oyun oynamak dışında tabi core duo 2 ghz işlemciyi 2 gb rami ve 128 mb ati hd 2400xt ekran kartını pes le kastırınca oluyor öyle şeyler buna rağmen street fighter 4 ü aa olmadan kastırmadan oynatabiliyor, bakalım ben de yeni bir bilgisayara geçmek istiyorum ama genel anlamda iş görüyor gittiği yere kadar gideceğiz onla gibi.