bugün

eskiden eysır yerine acer diye telafuz ettiğim firma. * *
aspire 5745g ye sahip olduğum ,fiyat/performans oranı mükemmele yakın olan bilgisayar. özellikle şarj süresi dehşet verici.
Dandik bir 5520 serisine sahip olan laptop markasıdır. Öncellikle touch pad'i kafasına göre tıklamaya başlar, ardından dvd romu çalışır ancak bilgisayar görmez, ardından ise bilgisayar açılmaz, açıldığı gibi kapanır. Kesinlikle görüldüğü yerde uzak durulması, alanların uyarılması, almayanların ise tebrik edilmesi haktır helaldir.
iç anadoluda* "yeni" anlamına gelen kelime.

(bkz: acer gelin)
bir aydır aspire 5741g modelini kullandığım laptop markası. bir sorun çıkarmadı. böyle devam eder umarım.
acer aspire 1690 modelini 6 senedir kullandığım yeni modeline de yarın kavuştuğum markadır. son derece sağlamdır. benim gibi teknoloji bozucu bir tipin bile elinde iyi dayanmıştır. bir kere 6 senelik olmasına rağmen yeni çıkan birçok oyunu sorunsuz oynatmaktadır. ekran kalitesi çok yüksektir. tek sevmediğim özelliği hoparlöründen yeteri kadar ses çıkmamaktadır. ama yeni laptopumda bu sorunun ortadan kalkacağına inanıyotum. alacak olanlara tavsiye ediyorum.
teknik servisi berbat olan firma.3 defa servise yolladım ve servis hiç birşey yapmadan geri yolladı.Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bir müşteriyle nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen malın teki çıktı.Adam nerdeyse küfredecekti.
velhasıl alacak olanların 2 kere düşünmesi gerektiğini söylüyor elinde olanların bir sorun çıkmadan satmasını öneriyorum.
sorun çıkınca 150-200 tl lik bir masrafı oluyor.
daha ikinci açışımda arıza veren bilgisayarımı gönderdiğimde 20 gün sonra 'su dökülmüş' yanıtını veren bir servise sahip olan bilgisayar üreticisi. işin garibi su içmeye fırsat bile bulamamıştım.
Aspire 5520 modeliyle tutmaya basladigim firma.denilenlerin aksine performansi son derece iyi,sorunsuzca calismaktadir.
sert bir zemin üzerinde kullanılmazsa alev topuna dönüşen laptoplar üreten firma.
aspire modelleriyle tanınan, ingiltere kökenli laptop üreticisi firma.
aspire 5630 modelinin yerini bir macbook pro bile tutamaz. arkadaş sadece 2 gb ram taktım başka hiçbir sorun çıkarmadı şu zamana kadar*. şu sıralar dvd rom ufak ufak sinyal vermeye başladı o kadar. şarj süresi mi? hala daha 1.5 saat. cod mw oyandım zibilyon program yükledim ki masaüstünde deli gibi kasan programlar da var bunun içinde. evladiyelik.
~4 senedir sürekli kullandığım ömrü yollarda geçen bilgisayar markası.
şuan kullandığım, tek problemi ısınmak olan dizüstü bilgisayar markası.
2 yıl garantili ürünü 2 yıl çalıştıktan sonra hata üstüne hata veren marka. kısa vadede süper uzun vade de tırt marka.

(bkz: acer 5520g)
Ceo sunun 20 yıl sonra Amerika menşeli laptop firması kalmayacak açıklamasıyla politikası olan kaliteyi ucuza imal etmek prensibine dikkat çekmiştir.
Uzun zamandır kullandırım eski ve yeni model acer marka laptoplar dan memnun olmamla beraber dvd-ram ve ekran kalitesinde pahalı rakiplerinin gerisinde kaldığını söyleyebilirim.
ekranları dandik leptap üreticisi.
Aspire 5739G ile 1,5 seneye yakındır günde 20 saate yakın çalışır vaziyette kullandığım notebook'un üretici firmesıdır. Fiyatı çok uygun idi ilk aldığımda. Hatırlamıyorum o günkü değerleri ama yaklaşık 1100 TL'ye yakın bir paraya almıştım.

Öncelikle ısınma yok. Gerçekten yok. Need for speed shift'i son ayarda veya Call of Duty Black Ops'u orta ayarda oynadığımda bile çok az bir ısı farketmişimdir fanın üstünde. Ses derseniz o da yok. Bazen tek düze bir vızıldama duyulsa da sinir bozucu değil. Oyun ve grafik performansı iyi nin üstünde.

Kötü yanı ise makine vista için üretilmiş bir makine. Dolayısıyla XP veya 7 sürücüleri bulunmamakta. Hatta bir şekilde yükleseniz bile chipset sürücüsünü bu işletim sistemleri için bulamadığınızdan dahili hoparlörü yükleyemiyorsunuz. Ancak kulaklık veya harici hoparlör takarsanız ses alabiliyorsunuz.

Gerçi bu söylediklerim benim görüşlerimdir. Sonuçta HP Compaq Presario F7800ET'yi bile 3,5 sene hiç arıza vermeden kullanmış adamım ben. Kardeşime verdim o makineyi de şimdi o kullanıyor.
(bkz: Hacer)
aklıma ep anneannemin babaeskili akrabalarını getiren bilgisayar markasıdır. ep yüzde bir tebessüm bırakır.
(bkz: h) (bkz: acer)
(bkz: hacer)
alalı 1 yılı geçmesine rağmen format atmama bile gerek kalmamış fakat çoğu notebookta olduğu gibi ısınma sorunuyla can sıkan bir markadır. *
eyzır diye okunuyor olması büyük dramdır.philedelphia da öyle bak.çok üzülürüm bu ikisine ben.
aklıma hep erdal acar'ı getiren bilgisayar markası.
fiyatına göre başarılı ürünler üreten firma. en azından ben aldığım ürünün fiyatını hakettiğini düşünüyorum.
4. senesine girerken ,bütün hayvanlıklarıma ragmen, catır catır calısması gercekten hayret verici olan laptopum. halbukisi ben onu simdilik ucuz bişey alayım da ileride iyisini alırım diye almıstım. benim formata felan ihtiyacım yok hacı tavırları da baska bi olay tabi.
yazıldığı gibi okuyanlar mevcuttur.