bugün

entry'ler (119)

acer

1 saat açık kalması durumunda elektirikli soba ve türevlerinden daha çok ısıtma özelliğine sahip laptop markası.

google a yerli rakip site isimleri

öz google veya has google olmalıdır.

kusulabilecek en güzel yerler

(bkz: tuvalet)

sevgilininin hediyesi zippo ile yakılan sigara

zengin aşıkların yaşayabileceği durum. ama hiç bir zippoyu arkadaşından çarptığın tokai çakmağa değişmem.

abdullah avcı

eli öpülesi adam.

türk kızlarının seks anındaki sözleri

yapmaaaa.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

seviyorsanız gidin konuşun teklif edin.

demet akalın ın sevgilisine büyük sürprizi

müziği bırakması olsaydı keşke hediyesi.

dünyanın en anlamlı üçlüsü

am - göt - meme.

akasya durağı arka sokaklar izleyen akp ye oy atan

akasya durağı bakkallar tarafından izlenen bir dizi sanırım ne zaman bir bakkala girsem akasya durağı açık olur. ama globelleşen dünyada bakkallar kapanıyor ve büyük marketler yerlerini alıyor bu yüzden akasya durağı bitmiştir. arka sokaklar pazartesi akşamları yayınlanmasına rağmen o vakitte kimse arka sokaklar izlemiyor ama okulundan çıkıp eve gelen asosyal gençliğimiz hafta içi hergün başka çaresi olmadığı için arka sokakları izlemekte dolayısı ile bu dizi devam etmektedir. akpye oy verenleri göremezsiniz çünkü onlar sürü halinde hiç bir insanın olmadığı yerlerde kendi mağaralarında yaşarlar.

14 şubat yaklaştı diye sevgiliden ayrılmak

sevgilisi olan arkadaşın olmayana yaptığı artistlik ama sadece sözde kalır. ya abi inan bak çok şanslısın sevgilin yok şimdi hediye derdin nereye gitsek derdin yok ben ise ne yapcam keşke senin yerinde olsaydım. ya aga 13ünde ayrılıp 15inde birleşsek mi espirisi olmazsa olmazdır.

denizlispor taraftarı

bir kaç farklı grup vardır arada birleşirler arada ayrılıp kavga ederler. genellikle yaşlı amcalar olur tribünde çekirdek yiyenler onlardır bir adet fotomaç ile birlikte girerler stada. tezahürat bilmezler sadece ibne hakem ve 2 geliyor iki kalktı horozun siki tezahüratlarına eşlik ederler. bide kale arkası tayfası vardır şuan 57 gençlik ve çamlıklılar kaldı sanırım sadece. bu iki grup üyelerinin nüfus cüzdanlarının arkasında denizli yazmaz hepsi doğuludur. çoğu türkçe bilmeyen tiplerdir. yaş ortalaması 12 filandır bu grupların. izmir takımları ve antalyaya düşmanlardı ama yaklaşık 7 8 yıl önce göztepeden denizlide yenilen meydan dayağı sonrası karşıyaka ile dost olmuşlardır. 66 bestesi dışında kendilerine ait bestesi yoktur genellikle çalarlar. yakında re re re ra ra ra denizli denizli horozbom demelerinden korkuyorum çünkü çaldıkları besteler başka takımlarla özdeşleşmiş bestelerdir. bu konuda kayseri taraftarı ile yarış içindedirler ama kayseri göztepeden çaldığı ne zaman gelecek o büyük gece bestesini söylerken turlar atacağız sahilimizde kısmını değiştirmediği için birincilik onlardadır.

müslümanların toplumu geriletmesi

matbaanın gelmemesinden belliymiş hala aynı.

üniversiteliyken yapılması gereken 100 şey

büyük şehirdeysen eğer hiç bilmediğin bir belediye otobüsüne binip son durağa kadar gitmek. ben denedim kayboldum macera üstüne macera yaşadım tavsiye ederim. tabi eğer benim gibi arkadaşlarıyla eğlenmeye gidemeyenlerdenseniz.

evde sürekli para konusunun konuşulması

öğrenci evindeysen gayet normal olan durum.

kadın vs bayan

kadın anadır bayan yar.

berlin kaplanı

eğer bir almancı arkadaşınız varsa ata demirere çok güleceksiniz tespitleri çok yerinde. karakterin bakış açısı tam bir almancı. ama dediğim gibi sadece ata demirere çok gülersiniz filme değil.

sözlük yazarlarının oynadığı en uzun oyunlar

fifa serisi. şahsen ben 98de başladım bırakana aşk olsun.

çocukken okunan en müthiş kitaplar

tartışmasız çocuk kalbidir.

sonuna 31 çekiyorum eklenen şarkılar

başlığı okuduğumda ekşi sözlükte bir kaç yıl önce okuduğum başlığı anımsadım hemen hadi başlık çaldın entry çalma mübarek.
benimle oynama 31 çekiyorum burak kut.