bugün

bilinçsiz bir saf yazar tarafından sözlüğü kirleten gereksiz iddiadır.

sözlüğe kanıtsız yayın eklemeyiniz efendim. amacını aşabiliyor.

edit: paylaşıldığında kaynaksız olduğu için vermemiz gereken normal tepkiyi verdim. bu sebepten entryi silmemekteyim. art niyet yoktur. bilgilerinize.
(bkz: şehitimiz)

herkes şehit oluyor.
yalan haber olarak milleti kandırma-yönlendirme olayı. polis gençin başına değil, havaya ateş etmiştir.

genç, mermiye kafa atmıştır.
malum u aliniz ki, çapulcular mermiye kafa atar.
gaz bombalarına da kafa atar.

burası tc.
bir haftalık eylemlerde öldürülen 165489. eylemcidir. yersen..
allah rahmet eylesin rabbim ailesine ve sevenlerine sabır versin.
asparagas olup olmadığını anlamak için kanıtla tazelenmelidir.

olmuşsa da şaşırmam.
http://www.andahaber.com/...genc-olduruldu-h1845.html
ulusal kanalda dönmekte olan haber. umarım doğru değildir.
antakya da öldürülen 22 yasındaki chp li gençtir. devrim şehididir.
an itibariyle halk tv nin öldürüldüğünü ilan ettiği eylemci. 22 yaşında, cumhuriyet halk partisi üyesiymiş. gencecikmiş.

--spoiler--
ben mesaj falan almadım? haberim yok mesajdan?
--spoiler--

edit: bbc doğrulamıştır. artık doğrulayacak bir türk medyası maalesef yok.
gezi olaylarında antakya'da polisin öldürdüğü vatandaşımız.
bir kızı panzer ezdi diye haber uyduran chpli vekil değilmiydi ? Ne çabuk unuttun.
(bkz: abdullah cömert)
kurşunla ölmemiştir. başına altığı darbelerle ölmüştür.

ulan gece gece kahretti bu haber. 22 yaş ne demek kıyılır mı lan.
kanın karşılığı ne verecekler?bir polis mi,bir vali mi,bir belediye başkanı mı?hangisi geri getirir 22 yaşındaki,daha tazecik hayalleri olan bir delikanlıyı?
katil polis hesap verecek...
doğruluğu ya da yalanlığı büyük ihtimalle yarın anlaşılacak olan haberdir.

bekleyip görelim. sonra konuşuruz.
siyaset tanrılarının son kurbanı. artık güzel bir ziyafet çekerler. "keşke" diyordular.alın.. zıkkım olsun.
chp milletvekili teyit etmiştir. haber doğruymuş.
cumhuriyet için ölmüş kardeşimiz.

edit 3: saydım. 5 kişi bu ibneler. lan oğlum çıkın adam gibi söyleyin ne alıp veremediğiniz var cumhuriyetle? siz şu başbakanın evde zorla tuttuğu yüzde elli misiniz mesela? ne bunu size yaptıran? mal mısınız ? adam kullanıyor, oynuyor sizinle açın gözünüzü.

son edit :bu iş bu rahmetli adamı aştı uludağ sözlükteki atatürkçü - şakirt kavgasına dönüştü. kabul ediyorum ben başlattım ama bu kadar badem bıyıklının aramızda olduğunu bilmiyordum. bu kadar cumhuriyet düşmanı aramızda. biri de en azından bir mesaj atarak düşüncelerini destekleyecek cesareti bulamıyor kendinde. bu ezikliğin nedenini çok iyi biliyorum. sizin tayyipin bu denli hırsla saldırması, saldırtmasının nedeni de bu eziklik işte.
devrim şehididir.

edit: eksileyenin amını cibinliğini sikeyim.
ilginç durum. chp lilerin götü kıymetlidir halbuki, öyle durumlara bulaşmadan anında buhar olurlar ortamdan. o değilde başından nasıl vuruluyo?

edit: yalan çıkacağı belliydi (bkz: antakya da polisin başından vurarak öldürdüğü genç)
polis tarafından kafasına vurula vurula öldürülen yoldaşımızdır. Sorarlar bir gün sorarlar!!
Yazik olmustir keske hic olay olmasaydi.
mekanı cennet olsun, adı da amacı da unutulmayacak.

kısa süre içinde bazı yavşaklar çıkacak, üstüne onlarca suç yığacak "orada ne işi vardı yeaaaa" "o da polislere şöyle yapmış ama yeaaa" gibi...
birisi siviller diyor, birisi polisler, bisi pkk. amaç belli dahada karışması için bir kişinin ölmesi gerekiyordu.