bugün

entry'ler (220)

ülkücüyüm ama hdp den hoşlanıyorum

içindeki orospuluğu dış vurmaktır.

en yakındaki kitabın yazarı

adem güneş.

sahipsiz türkiye

Türkiye nin sahipsiz olduğunu demin oturduğum ilçenin meydanın da çıkan olayları gördüğüm de anladım ki Türkiye gerçekten sahipsiz. Semt esenyurt ! Adamlar dünden beri yakıp yıkıyor. şuanda bile aynı şekil de olay yapıyorlar ama kimse siz ne yapıyorsunuz geberin lan itler deyipte bir tane mermi sıkmıyorlar işte anlanılmayan kısmı şu ki askerimiz yada polismiz karşısın dakilerin bir mermi parası etmeyecek kadar adi nankör bir millet oldularını anlamamaları.Kobani düşüyormuş düşmüş diye türkiye yardım etmiyormuş diye etmyecek tabi gideceksiniz adam gibi çapışacaksınız öyle burada sahipsiz türkiye yi dağıtmakla olmaz.işid bu işi biliyor.türkiye de bunlardan bir ders çıkarsa da kimseye iyilik yapılamaycağını anlasa özellikle bu nankör kürt lere yediklere tabağa sıçmayı iyi bilirler.

9 mart 2014 sarıgül ün projelerini açıklaması

Vatandaş için fark etmiyor ağzınla kuşta tutsa boş sarıgülü vatandaş hırsız olarak tanıyor hırsız işte bir yapar on çalar.

sözlük yazarlarının doğduğu ay ve burçları

mayıs,boğa.

nazan bekiroğlu nar ağacı.

mustafa şentop

şentop :Genelkurmay bile anayasal düzene uygun açıklama yaparken.HSYK 13 kişinin kabul etttği bildiriyi 22 kişi adına yayınlıyor.

necmi kadıoğlu

ak partili esenyurt belediye başkanı, yeşili çok sevdiği söylenir yaptığı projelerinden de bellidir.

http://www.esenyurt.bel.tr/content.asp?ID=19

sevgi evleri

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından tüm Türkiye'de yavaş yavaş hayata geçirilen proje.

http://www.bingol.gov.tr/default_B0.aspx?id=1171

ilber ortaylı,ismail küçükkaya.

utan salih memecan

Görev dağılımı yapan kişinin mustafa koç olduğunu belirtmediğin için utan.

basamaksı

Basamağa benzer.

yazarların ceplerinde unutup yıkanan şeyler

kürdan,para.

ercan kaygısız

Bir ısıtıcı firmasının müşterileri arasında düzenlediği kampanya sonunda yapılan çekilişte uzay seyahati kazanan kişidir.

diyemedim ki

mustafa yıldızdoğan şarkısı.

Gönülden geçenler dile gelmiyor
Seni seviyorum diyemedim ki
Kısmet uzanmadan ele gelmiyor

Utancım kördüğüm oldu dilimde
Mahvoldu ömrümden ne varsa elimde
Kaç kere niyetlendim de

Faydasız sevgilim gayrı nedense
Ah! kaçan fırsatlar bir geri dönse
Dillerim tutuldu sanki, nedense

herkes kendi işine baksın

gezi olayların da içişlerimize karışan ülkelere herkes kendi işine baksın ben sizi tanımıyorum diyen başbakanımız sen neden mısır içişlerine karışıyorsun.

Allahını seversen azıcık huzurumuz kaldı onu da kaçırma.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Zülfü Livaneli - Karlı Kayın Ormanı.

kişinin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

UNUTMA Ki ‘’BUGÜN HALA GERiYE KALAN HAYATIMIZIN iLK GÜNÜ!’’.

kafayı kıyak yapan şeyler

bir parça mutluluk.

gecenin şarkısı

Kıraç-oysa bir umuttu.