bugün

içişleri Bakanımız Soylu: ABD Büyükelçiliği'nin taziyesini kabul etmiyoruz demiş.
abd'de ne üzülmüştür şimdi, şiz abd'ye şuna buna laf yetiştireceğinize sınırları kapatın interneti kapatacağınıza.

https://twitter.com/t24co...tatus/1592074126889451520
Sayın süleyman soylu nun sonuna kadar desteklediğim açıklamasıdır. Ben de taziyeyi kabul etmiyorum.ayrıca kendisini tebrik ederim.
abd dış işleri bakanı veya abd başkan yardımcısı vs arayınca aynı cevabı verebildiler mi sorusunu akla düşürmüş çıkıştır. eğer aynı cevabı telefonda da bire bir verebiliyorlar ise helal olsun derim canı gönülden.
helal olsun. bakanımızı destekliyoruz.
Bu açıklamayı yapmak iç işleri Bakanı'nın görevi de değil, yetkisi de yok.

Elbette ABD'nin desteklediği YBG/PKK'lıların böyle bir eylem yapmasından sonra tavır almamız gerek ama doğru adam Süleyman Soylu değil.

Ayrıca en üst makamımız ABD'den randevu almak için onca çırpınırken bu açıklamayı yapmak neye yarar. Hadi onu da geçtim. 2020 Şubat'ında Rus uçakları askeri konvoyumuzu vurunca 33 askerimizi şehit verdik. Putin'e de böyle bir açıklama yapmak gerekmez miydi? Yemez ama, elimiz kolumuz bağlı aşağıdan yukarıdan.

Peki Süleyman Soylu neden bu açıklamayı yaptı ? Bugün yarın affını isterse sakın şaşırmayın. Reis'in telefonlarına çıkmadığı söyleniyor. Hatta kulislerde konuşulan bir diğer konu da Süleyman Soylu'nun affını istedikten sonra partiden ayrılarak yeni bir parti kuracağı. Bu açıklama ile de biraz aşırı milliyetçi muhafazakar bir görüş bildirince acaba mı diyor insan...
Ben olsam abd büyük elçisine tekmeyi basarım.
Abede bu dertten ölebilir.
Siz sınırları kapatın vikiyi kapatacağınıza.
Biden ve Kamala’nın bir höt demesine bakar aynı rahip olayında olduğu gibi bu zeka fakirleri başta olduğu sürece devam eder.
Abd: tamam.

Swh...
Tavşan dağa küsmüş.siz tepkiyi askerlerimizin başına çuval gecirilince verecektiniz.
nasıl olsa duymazlar söylediklerimi diye o müthiş zeki kitlesine mavi boncuk dağıtmaktan başka bir şey değildir...
Vavvv postaya bak.

Abd terörü beslemekle suçladığı ırak'ın ordusunu günler içinde cortlattı, liderini kutsal günlerinde üstelik neredeyse canlı yayınla ipte sallandırdı, halkını perişan etti. (Geçmişte aynısı japonyaya da yapmıştı)

Tekrar edelim; Irak'ın suçu amerikan karşıtı terörü desteklemekti.

Hani bizde de sağ sol fark etmez herkes batı karşıtı ya, e batının terörü desteklediği ayyuka ya, e biz de ameriha kadar kudretliyiz ya, e ne duruyoruz koyalım hadi postayı.
sonra alo efendim biden abi.