bugün

amerika birleşik devletleri'nin süper güç olmasını ya da süper güç gibi gözükmesini sağlayan, çeşitli söylentilere sebep olan, şeydir.
yumurta - kapı deyimini teoriye çevirebilecek olan hipotez.
iman gücüdür. *
amerikaya hakim olan yahudi lobisi ve onların dünya çapındaki şirketleri.

(bkz: rockefeller)
gizli olmayan, acik olan bir guctur. bu guc de bilimsel ve teknolojik ustunluktur. her ne kadar ulkedeki sosyal yasamda ve politikada din sembolik olarak onemli yer isgal etse de, is ulke yonetimine gelince hersey bilimsel olarak, isin ehli kisiler tarafindan yapilmaktadir. abd'nin guclu olmasinin bir nedeni de herkesin isini duzgun yapmasi, baskalarini elestirmeden once kendi isine bakmasidir.

edit: guncel bir ornek olasi ekonomik durgunluk. turkiye turban tartisip, ekonomik calkantida bize birsey olmaz derken (hicbir veriye dayanmayan bir soylemle), amerikalilar krizi onlemek icin seferber olmus durumdalar. krizden cikisin yontemini de baskan degil, isin uzmanlari hazirliyor.
uluslarüstü küreselci bankerlerin kullandığı bir paralı asker deposu olması bunun yanıtı olabilir mi acaba?
itiraf ediyorum benim o. * *
(bkz: #2260062)
(bkz: dünyayı yönetenler)
(bkz: ereksiyon olmuş at)
kapitalizmin kendi kendini yok etmesidir o.
(bkz: bas harfi ben)
siyonistler ve onların başkan, başbakan, genel sekreter, cumhurbaşkanı düzeyindeki piyonlarıdır.
allahtır. o istese dünya yok olur be yaa.

(bkz: herşeye takdiri ilahidir bu demek)
(bkz: siyonistlerin işi bunlar azizim)
(bkz: illuminati)
new york'tan ekonomi ve siyasi bildirgeler yayınlayan iki örgüt.
zencilerdir.
(bkz: siyonizm)
(bkz: ozan ın ıslak çorapları ve gülden)
(bkz: napolyon)
(bkz: para para para)
(bkz: black monster cock)
(bkz: israil)
(bkz: komplo teorileri)
prison break dizisinde ısrarla üzerinde durdukları yarı gizli örgütlenme.
uzaylı zekiye.