bugün

şu an yabancı bir online oyun sitesinde kardeşinin karısıyla karşılaştım. ingilizcesi pek iyi olmadığı için pek iyi anlaşamıyoruz ama katrina kaif olduğunu söylüyor. yoksa yalan mı bilemedim lan. hem niye böyle bir şey söylesin ki. oha çok şaşırdım ya... şimdi bollywood sineması ve aamir khan hakkında da pek bir şey bilmiyorum, ne soracağım şaşırdım... lan acaba mailini istesem mi. seni sevdim, çok zekisin filan dedi. hindistan'a gelsem beni filmde oynatır mısınız filan desem mi acaba. aamir khan ile tanıştırır mı ki beni. küçük bi rol verirler mi ki acaba, hem bikaç kez dizide oynamıştım, tecrübem de var. yoksa kaderim değişebilir mi... kafamda deli sorular. yok la ne olacak sanki, tesadüf işte... niye bu kadar sevindirik oldum anlamadım.
Bir shahrukh Khan değildir.
Fazla sevmesem de iyi oyuncu olduğunu kabul ederim. Filmlerinin hikayeleri güzel.
shahrukh khan'dan daha başarılı bir sinema kariyerine sahiptir . sanki shahrukh khan oyunculuğun kitabını yazdı. kendisini sevsem de gayet abartılı oynayan karizmasının ekmeğini yiyen bir adam shahrukh khan . aamir khan'ın hiç değilse zekası senaryoları yeter diye düşünüyorum .
Bildigin bayhan gibi bakislar atan afan.
bir genghis khan değildir.
fazla sevmesem de iyi bir hükümdar olduğunu kabul ederim. savaşları falan güzeldir.
sıradan bir hintli oyuncu. türklerin hintli ve koreli hayranlığını anlamak mümkün değil. boktan kore dizileri breaking bad'den fazla aratılıyor. bu herif quentin tarantio'dan fazla tanınıyor. her ay tarantino filmleri diye aratan sayısı 1300 aamir khan filmleri diyen aratan sayısı 17950. yok ebesinin amı
ilk kez bir filmini izledim ve hayran kaldım.mükemmel yönetmen ve oyuncu .
mükemmel yönetmen ve oyuncu en samimi duygularla oynuyor ve yazıyor.
Hint filmlerini sevdiren adam.
gözleri biraz hüzün biraz da gülücük adam.
Karısı çocuğu ne şanslı.
boolywodun tanrısıdır.bazı yapıtları vasattır ama olsun.
Oynadığı güzel filmlerle adını duyuran, insanlar tarafından haklı olarak sevilen oyuncu.
eğitici öğretici filmleri ile hint sinemasının en iyi oyuncu ve yönetmenidir. aynı zamanda hindistanın sosyal sorunlarına değinen, çözüm bulan güzel insandır.
1.65 boyunda, 51 yaşında, 3 çocuk babası, 48 film ve 22 ödül sahibi oyuncu/yönetmen/yapımcı/senarist/sunucu. hindistanın en tatlı insanı görsel (dangal filmi için pala bıyık bıraktı)
kısa boylu adamın karizması olmaz diyenlere inat olarak dünyaya gelmiş hemcinsim.
ilk kez dün, bir filmini izledim ve bugüne kadar nasıl bu adamdan yoksun kaldıgıma uzuldüm, pişman oldum.

Kendisi tam bir tatlılık abidesi..

Allah karısına ve çocuklarına bağışlasın.
biraz egoistdir. fazla ortamlara girmez, çok kasar. mükemmelliyetçidir.

bir shahrukh khan etmez tabi.
bollywood un kayda değer tek sanatçısıdır. her filmi izlenesidir, hindistan gibi lanet bir yerde çok şey başarmıştır. shahrukh khan gibi aktörlerden katbe kat üstündür, ayrıca zeki ve kültürlüdür.
Bir şekilde çok sevimli, gülünce ve ağlayınca çok tatlı olan, oynadıüı filmler izlenesi hintli aktör.
eski ideal kilosuna geri dönmüştür
görsel
dangal filmi için güreşçi vücuduna kavuşmuş, tabiri caiz ise kasın bokunu çıkarmıştır * adam 51 yaşında lan görsel
Harbi gittim baktım adam 1965 doğumlu. 3 idiots filmi ile hint filmini sevdiren adamdır. Filmleri boş değildir. Sevilecek oyuncudur.
Çok kaliteli filmleri olan oyuncu. Adam çok genç gösteriyor yav yaşına göre.
Sevdiğim ve kaliteli işlere imza atmış bir oyuncudur. Yaşına göre oldukça genç gösteriyor ayrıca.