bugün

Hindistanda müslümanlar nüfusun yalnız %15'ini oluştururken Hindistanın günümüzdeki tek uluslararası çaptaki yönetmeninin müslüman olması ilginç..
pk filmi favorimdir.
Hindistanı ve onu çağrıştıran ne varsa sevmem igrenir tiksinirimde bu adam ve filmleri muhteşem kesinlikle şüphesiz..
hindistanı sevmem insanlarını sevmem filmlerini sevmem hindistanla ilgili hiçbir şeyi sevmem ama bu zatı muhterem tam bir star. lafın özü hindistan ile ilgili tek sevdiğim şey.
Ömer halis demir'in kardeşi Aamir Khan'a niğde'de Börk şapkası hediye etmiş.

Eskiden arkadaşlarla (bkz: kim kiminle nerede ne yapıyor) oynardık. Yeni nesil bilmez. O oyunda bile bu kadar saçmasına rastlamadım lan. Ne güldüm.
Ben küçükken hayrandım bu adama.
son zamanlarda popülerliği artan bolly wood yıldızı.
görsel
Aamir Khan, Adana'da hayranlarıyla buluştu

Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan, Adana'da hayranlarıyla bir araya geldi.
Khan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Hindistan'da yarıda bıraktığı, 1994 ABD yapımı "Forrest Gump"ın uyarlaması olan "Laal Singh Chaddha" adlı filminin kalan çekimleri için Niğde'de yer bakmasının ardından Adana'yı ziyaret etti.

Filminin kalan çekimlerinin bir kısmını Niğde'nin Çamardı ilçesindeki Demirkazık Dağı'nın yanı sıra Adana ve istanbul'da çekeceği öğrenilen Khan'a, hayranları büyük ilgi gösterdi.
Ne işin var orada işin gücün bu mu kaldı cidden? Kaliteli adamsın yapma şöyle şeyler.
niğde'ye film çekmek için gelen hindistan'lı aktör ve yönetmen.
hindistanlı ünlü oyuncu ve komedyen.
Türkiye'de 3 ilde film çekecek aktör. Yalnız Niğde fotoğrafı çok şaşırtıcı, çok değişmiş geldi bana.

https://www.ekonomist.com...cagi-3-il-belli-oldu.html
Zaten adama platonik hislerim var senelerdir, gözlerimden kalpler çıktı şu an.
iyi ki Bizim ülkemizde dağıtmamış. Bedava baklava için birbirini ezen insanlar bir kilogram un için birbirini öldürürlerdi...
görsel
Asperger sendromu olduğu söyleniyor.
2 buçuk saatlik filmlerindeki dans sahnelerini atlayınca film yarım saate düşüyo arkadaşlar.
Sonra işte o yarım saatte iki bilinçlendirici mesaj, üç özlü söz, dört duyar hooop eşittir "abi aamir çok iyi yönetmen oyuncu yhaa, bollywod'un kralıı öff efsoo"

Başka da diyeceğim yok.
Amele ülke sinema seyircilerinin yıldızı.
Fakat benim film sitelerinde falan bu adamı görmekten kusasım geldi artık.
3 idiot isimli filmi izleyerek hayatımdan birkaç saati de geçmişte boşa harcamıştım zaten. Artık lütfen yeni insanlara şans tanıyın sevgili bollywood kekocum.
görsel
Bu adamı o kulaklara rağmen yakışıklı bulabilen varsa gerçekten bir şey diyemiyorum... Kulakları aşırı ürkütücü değil mi yahu? Kulaklarına odaklanmaktan filmlerini takip edemiyorum...
hindistanlı türk asıllı oyuncudur. oynadığı pek çok başyapıt vardır.
Şişirilmiş bir balondur. Evet.
Bollywood filmlerinin vazgeçilmezi. Kahrolası önyargım yüzünden filmlerini 10 yıl sonra izleyeceğim oyuncu.
Her filmini büyük beğeniyle izlediğim bollywood oyuncusu.
Bollywood'a yön veren, dünya sinemasında ölmeden büyük yer edinmiş insan.

insan dedim çünkü niteliklerini saymaya kalksam bitmez. Fimlerinden verdiği sosyal mesajları ile geçiştirmelik filmler yapmadığını her daim gösterir. 1.3 milyar nüfuslu bir ülkede de senaryo yani konu sıkıntısı çekmediği için de çeşit çeşit filmler çekiyor. En büyük özelliği filmlerin akılda kalıcı ve motive edici olması. Çok az filminden sonra eh işte demişimdir. Ders niteliğinde konular ve filmler. Eski nesil hint filmlerini bilenler bilir. O dönemlere bakın bir de khan dönemine bakın. Gerçekten devrim..