bugün

entry'ler (942)

src belgesi

Vatandaşa soygun niteliginde belgedir. Kurs zorunluluğu var. Denetim var diye kursa cagirildik. Biri geldi yalandan saydı gitti. Sınıfta çocuk bile vardı. Kursa boşu boşuna kaptırmış olduk. Çok saçma sınavı gecebiliyorsam kurs neden zorunlu?

recep ivedik

Kamu araştırması gibi film serisi. Türk halkının zeka seviye tespit ve kontrolü için üretilmiş olabilir.

recep ivedik

Referanduma gerek yok, recep ivedik izleyici sayısıyla, seçmen sayısını oranlayip sağlıklı çıkarım yapılabilir.

a haber

Paris'te bişeyler oluyor polis sokakta gostericiler falan var, elinde a haber mikrofonlu bi adam sokakta zevkle anlatıyor nasıl bir kafa anlamadım.

a haber

an itibariyle tek partili dönemin sıkıntılarını anlatıyor. ardından tek adam iktidarının güzelliklerinden bahsetmeye başlayarak gülümsetecek tv kanalı.

ttnet

Ayın biri itibariyle akk engeli kalktı ve sonuç ne zaman veri çekmeye başlasam bi film izleyeyim desem net kopar. Bu şekilde ayar veren şirket.

bir kadını tecavüzcüsüyle evlendirmek

bir kızı seviyorsun ve kız sana yüz vermiyor mu? tecavüz et işin görülsün, der gibi bişey.

turkiyede imam olmak

Kolay para kazanma yoludur. Içi tamamen boş meslek grubudur. Gerek yoktur maaşlı olanlara, zira olmasalar camiler daha güzel olacak.

türkiye de imam olmak

Yan gelip yatmaktir. Caminin tuvaletini pislik götürür imam efendinin ruhu duymaz. Sadece namaz kildirararak o parayı hakettigini zanneder. Tamamen içi boş gereksiz ve milletin sırtına vergi yüzünden başka bir halta yaramayan meslek grubudur.

bizans oyunları

düşünmeden üretmeye kalkan güruhun zihninden çıkmış paçavra film. izleyemedim. o kadar zeki senaryo yazabilen insan var neden onlar ekmek yiyemiyor da bu kokuşmuş zihniyet nasipleniyor ve ısrarla paçavralarını ortalığa saçmaya devam edebiliyor anlayabilmiş değilim.

big brother türkiye

Beyin hasarlı kitleyi ekrana çekecek olan iğrenç program. Tv'de zaplamayı bile tehlikeli hale getirmiştir.

kordon celil

samanyolunun kapanacağını önceden sezmiş ve kanalı terketmiş ileri görüşlü adam. Polatın yancılarından olmuş komik rolleri oynamaya devam etmektedir. Herifi görünce gülüyorum.

kardeş payı

kurtlar vadisi isteyen güruhun çoğunluğu elde etmesiyle askerde izlenemeyen dizi.

olur olur

sinemada izlemek hata olur, şinasi yurtsever olmasa boş film.

sefa doğanay

taklit olayını abartmış asirma espiriler yapmaya çalisan, beceremeyen embesil.

devlet memuru

büyük sorumluluğu olan iştir. zira tüm kamunun çalışanıdır ve yaptığı işin hakkını vermelidir. vatandaşa angarya değil efendi gözüyle bakmalıdır. çünkü vatandaş öder onun maaaşını.

faturayı 2 gün geç ödeyince elektriğin kesilmesi

elektrik açma-kapama adlı çok kazançlı bir sektörü beslemek içindir.

kürt milletvekillerinin yaptığı selfie

takdir edilmesi gereken tipler. bu tiple bu selfie çok büyük özgüven.

zeki insanların ortak özellikleri

dışarıdan zor anlasilmalari ve aptal zannedilmeleri.

güldür güldür

defalarca yapilmis espirileri tekrar yedirme denemesi yapan basarisiz program. olmasa daha iyiydi.