bugün

izlenince, dakika başı 5 iq kaybettiren kanal.
gta 4 şifrelerini darbe kodları olarak çomarlara yutturmaya çalışan , '' gerçekleri yayınlayan'' bir tv kanalı .
benim iq'um çok fazla düşmesini istiyorum diyorsanız bu kanalı öneririm. özellikle çocuklara izletmeyin beyin travması geçirebilirler. bu haber kanalında çalışan insanlar için üzülüyorum bu kadar yalan içinde ahireti de düşünüyorlar mı acaba? tamam diğer haber kanalları da yalan haber sunuyorlar ama bunlar rekor üstüne rekor kırıyor yalan üstüne haber de. genellikle izleyici kitlesi 40 yaş üstüdür. internet nedir haberi olmayan.
babamın beynini yıkayan popüler havuz medyası kanallarından sadece biri.
https://instela-static.in...i-atmasi--i820231-600.jpg
kanalların bugun en çok biz yalaka olmalıyız yarışında hep başı çeken kanal.
işteki pikaplarin radyosunda bu kanal, dükkanlarda bu kanal,otogarlarda her yerde..

haber içeriği ne olursa olsun konu bir şekilde Tayyip Erdoğana bağlanıyor. yemin ederim guliyevin bize altın madalya kazandirmasindan tutun, 2019daki yerli otomobile kadar radyo tabiriyle istanbul eski belediye başkanı ve eski başbakan,şimdiki cumhurbaşkanı zatın parmağı varmış. şoför de bak bak yapıyor bana.
5.dk dan sonra ben de etki altına girecektim Allahtan indim. inmemde bile onun etkisi var, uzun adam be!!!
Akp'lerin en tarafsız, en objektif ve en ilkeli yayıncılık denilince akıllarına gelen ilk kanal..

Muhalif görüşte olanların ise en taraflı, en yanlı ve en yandaş kanal denilince akıllarına gelen ilk kanal..

Yani bir kesimin ölümüne sevdiği, bir diğerinin ise nefret ettiği haber kanalıdır a haber.

Taraflı mı taraflı şimdi yalan yok hatta adı ak haber olsa ancak bu kadar olur lâkin ülkemizde yayın yapan hemen her haber kanalının iyi kötü bir tarafı var;

Ama dozunda, ama topuzu kaçık..
tüm katılımcı yorumcuların aynı şeyleri söylediği tv literatürüne yeni bi kavram katan tartışmama programları yapan kanal.
(bkz: çizgi film)
şuan da alenen atatürk,atatürk ilke ve inkılap'larına küfür hakaret, anti propaganda yapan tv kanalı.Vatan hainliği hiç bu kadar açık açık yapılmadı.inkılapları ve Kur'an-Ezan çevirisini fetöye bağlayacak kadar şuursuzlar.
2009 un stv sinden farksız, o büyük bir stüdyosu var çok hoşuma gidiyor orası. Çift katlı harika bir yer,
3-5 seneye orada parti vereceğiz.
milli mevzilere göz kırpmıştır.
görsel
görsel

Şu abladan farkları yok.
ilginç olanı bu kanalın bütün internet ile ilgili bağlantılarının hiçbirinde hiç kimse yorum yapmamış oluyor.
bütün gün ak parti ve fetö ilişkisini anlatan kanal, yolsuzluklarını anlatan kanal.
Abi Hayatimda bu kadar fahişe medya görmedim.
Kanaları gezerken si.di rast geldim.
5 dk. Bakiyim dedim
Ya insanin gözunun icine baka baka bu kadar yalan olur mu
Be kardesim
Adam kisi basina dusen milli gelir 25 bin $ dedi aq
Yok daha neler.
Asgari ucret 184 tl halk acliktan olüyomuş.2002 de
Lan sikik o donem 1 ceyrek altin 20 tl 9 tane ceyrek alirdin ya şimdi
6 yi zor aliyosun neyin iyi ekonomisi

Tam anlamıyla lagim ve yandaş medya

Edit=Yahu okadar yabancı (okadar kötulenen)cnnle bbc ye bakıyorum.
Onlara bile köpeklik yapma konusunda
Ders alır A haberden.
gta şifrelerini darbe şifresi diye yayınlayan kanal.
tam anlamıyla ehonomi çoh eyi kanalı.
taraflı haber olmaz taraflıysa haber değil propagandadır.
Boş beleş bi kanal.
%40 lık mtv zammı haberini aldıktan sonra izlemeye başladığım kanaldır.

yaklaşık 2 gündür izlemekteyim, çok güzel. istediğiniz kadar zam yapabilirsiniz artık. sabah alarmımı da mehter marşı yaptım.

ne sinir var ne stres. psikolojik bir tedavi adeta.

mevcut durumdan memnun olmayan kişilere psikolojisini bozmak, sinirlenmek yerine bu kanalı izleyip terapi uygulamalarını tavsiye ediyorum.

erkekler için tam açıklama;

askere giderken, nizamiyeye beyninizi bırakıyorsunuz ya, hah işte. bu kanalı açınca da olay tam olarak böyle. gerek yok beyne düşünmeye falan. içerisi çok güzel gelsenize.

kanalı izlemeye başlarken 3d, hd ve huni li seçeneği de var. huni bedava!
yine mehter i veriyor amk.
HABER Mi? SABAH SABAH HASTA HALiMLE GÜLDÜM YA LA.
soytarı topluluğu.
güncel Önemli Başlıklar