bugün

Habercilikten bi haber olan, kanalımsı şey.
(bkz: çomar tv) olarak ismini değiştirmesi gereken haber kanalı
utanmadan, sıkılmadan yalan söyleyip, iftira atabilen 'müslümanların' kanalı.
Haber kavramıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan kanal.
Bizim mahallenin, Sebahat teyzesi daha vicdanlı ve tarafsız haber yayıyor yeminle!
A haber, haber değil, simit satsın!
izleyince koyun olma garantisi var.
kötü haber yapmayan sözde haber kanalı. her şey güllük gülistanlık. zam yok vergi yok olay yok oh mis gibi. Yersen.
Akp aklının vücut bulmuş hali .
AKP nin kanalı değildir.

Bizzat Erdoğan'ın kendisinin kanalı bende. Aq yerinde galiba Erdoğan genel yayın yönetmeni.

Babacım moralin mi bozuk, manitayla mı tartıştın, işten mi kovuldun, cepte para mı yok?

Dert değil. A haber açıyorsun isveç yeminle isveç. Böyle güzel bir ülke yok. Rahatlıyorum kendime geliyorum sonra hayat devam.
Büyük ihtimal trollenen haber kanalıdır.

Hoş trollemeselerde aynı ya neyse.

görsel
@ahabergundem zaten troll bi sayfa.

belki de yazar burada kendi troll sayfasını tanıtıyordur.
Halk tv ile kapışan tv kanalıdır. Hangi taraf daha kötü haber yapıyor değerlendirmek gerek.
dün akşam zaplarken denk gelen kanal. chp'lilerin "ne kadar edepsiz, terbiyesiz" olduğu konusunda uzun uzun haber analizi kasmış adamlar. gezi olayları sırasında polis ortalığı kasıp kavururken olayların ortasında kalan chp'li bir milletvekilini sövdü diye yakalayıp o görüntüyü defalarca döndürdüler mesela. ya harbiden bayağı işsizler, ya da göreviniz bu denmiş yapıyorlar mecburen.
An itibari ile ahmet kaya yı büyütüp, allayıp, pulluyorlar. Bu tarz programları en son çözüm süreci döneminde görmüştüm. Galiba yeni bir çözüm sürecine gebeyiz.
gerçekleri anlatan adalet aşığı ve faşist düşmanı medyadır.
her açtığımda ülke ekonomisi iyi uyuyoruz kaçıyoruz heyyyt ver mehteri diyen kanal...

kardes madem ekonomi iyi o zaman bu zamlar ne
bu işsizlik niye % 11
vergiler niye bu kadar zamli

akıllı biri açıklasin bana...
hatirla isimli geri zekalı belgeseliyle sözde baş örtülüleri mağdur gösteren kanal....

ulan tamam o dönem öyleydi şimdi durum nasıl..

*sırf baş örtülü diye devlet dairesinde ise alınıyor
*imam hatiplerin sayısı % bilmem kaç artmış eee..
hani baş örtüluler mağdurdu
Bırakın bu isleri baboş..
A..... Haber.
amına kodumun haber sitesi.

(bkz: sözlük formatına aykırı)
Bu kanaldakiler ne içiyor bilmiyorum ama içtikten sonra kesin bi ses şöyle diyordur onlara; "ışığa doğru gel bahattin, ışığa doğru geeelll". Yoksa onca yalan yanlış haberi sağlıklı bi beyin yapamaz. Geçenlerde bi feto belgeseli yayınladılar. Ulan geçmişte şöyle yaptılar boyle sizdilar dediler dediler, anaaa sene 2002 ye geldi geçmedi oradan ileri. Manyak bunlar diyip kanal degistrdim.
3d Helikopter oyununu terör operasyonu diye yutturmaya çalışan havuz medyası.
izleken beyninizi bir kenara bırakmanız gereken kanal, o da varsa tabi.
benzin 6 lira, dolar 4 lira, euro 4.5 lira olmuş bunlar hiç ama hiç önemli değil. şu an en önemli problemimiz ''katil robotların insanlığı tehditi''.

nerden denk geldim yine bu kanala allahım yarabbim.
görsel
Kanallari dolasırken
Bi bakayım Ne anlatıyo
Dedim...
Ya Kardesim
Insanin gözü icine baka baka yalan söyler mi?
Neymis
Alamanya Eqonomisi Can cekisiyo Batmak üzeremis
Ekonomik krize girmis mis
Lan sikik 2 haftada euro%15 degerlendi 4.2 den 4.65 oldu
Aq Amip beyinlileri
Insanin gözünün icine
Baka baka dalga geciyo.
o.çocukları
Tam bi
Yandas lagım
Ve Asagılık medya
Sürekli eski türkiye deki yüzde seksenleri aşan enflasyon ve faizlerden bahseden kanal.

Ergenler bilmezler tabi ki. Onlar dokundurduğum halk tv sinde 15 senedir tek haneli enflasyon ve faiz değerlerinde kriz üzerine kriz yaşayıp eski türkiye yi ararlar.
Bazi Comarlar baslamıs
Bosna Saksosu cekmeye
Aq Amipi
2000 de asgari ucret
120 tl
Çeyrek Altın
15 lira
8 ceyrek alınır.
Simdi
1404 asfari
260
Ceyrek altın