bugün

az önce canlı yayındaki adam,

"almanya ve hollanda'da yaşayan vatandaşlarımıza sesleniyorum; bu yaşananları, referandumda oy pusulasına recep tayyip erdoğan yazarak protesto edin." dedi.

bunlar iyice çıldırdı. hahahahah
(bkz: misvak dergisi)
Orası çok ayrı bir dünya. Büyük ihtimal paralel evrenden yayın yapıyorlar. Çünkü her şey aynı ama anlatılanlar farklı. Ne oluyor falan oluyorsun.
(bkz: biz de burada durup onları rahatsız edeceğiz)
Tarafsız haber kanalından öncesini okumuş bulundum.
kesinlikle tarafsız değil. bende izlemiyorum ancak, halk tv neyse a haberde odur. fazla dillendirip bulandırmaya gerek yok sevmiyorsaniz silersiniz.
Yapmacıklıkları midemi bulandırıyor.
taraf demedim tarak dedim.
şöyle bir haber yapan seviyeli kuruluş. yersen.

https://www.google.com.tr...=722#imgrc=k3EsasT9N05NqM:
banu el diye çok tatlı bir sunucuya sahip kanal.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedi kanalı.
haberlerde taraflı olmak bir şekilde malul karşılanabilir.

ancak yalan haberlerin tekzipi asla mümkün olmadığı gibi aynı yalanda ısrar etme gibi bir huyları var.

bu sosyopsikolojik olarak propagandanın en yaygın yöntemidir. sadece a haber izleyerek hayatını idame ettiren birinin hükümetin asla yanılmadığı gibi bir görüşü vardır.

en yüksek refah seviyesinde yaşadığını sanabilir. bütün dünya ülke ekonomilerinin yerlerde olduğunu ve osmanlının kurulacağını size canhuraş şekilde savunabilir. beyanatı çarpıtılmış bir yabancı yetkilinin ingilizce konuşmasını alt yazıda dünya tayyip erdoğandan korkuyor şekilde pazarlayabilir.
hükümete yakınlığıyla bilinen kanal. fakat üstteki entry beni benden aldı.

"şöyle bir haber yapan seviyeli kuruluş. yersen.

https://www.google.com.tr...=722#imgrc=k3esast9n05nqm :"

her boka da inanıyorsunuz amk.

edit: işin aslı https://twitter.com/teyit...41279330634326016/photo/1
Aileden miras olarak kalsa alınmayacak kanal o kadar ki mide bulandırıcı.
akp haber.
ülkemizde siyasi komedi yapan bir tür kanal.
Mutlu olmak isteyince izlediğim kanaldır . insan bu kanalı izleyince ülkemizde hiçbir sorunun olmadığına , olsa dahi bunun dış güçlerin oyunu olduğuna , eğitimde öncü , demokraside ekol olduğumuza inanmaya başlıyor . Keşke zor yolu seçip tarafsız olsa . Ülkemizde kolay yol her zaman bir taraf tutmak olmuştur . Ya muhalif tv ya hükümet yanlısı tv oluyorlar genelde çünkü bu çok kolaydır . Zor olan tarafsız olmaktır , tarafsız olmak cesaret ister , irade ister , dik duruş ister . umarım bir gün kanallarımız bu tarafsızlığa ulaşabilir .
çoğu zaman komedi programlarından farksiz kanal..

neymiş avrupa bizi kiskaniyor.

bkz;
avrupada
-en iyi sanayi markaları avrupada
-ticaret hacmi avrupada
-tutizm almış başını gitmiş
-savunma sanayi uçuyor.

Türkiye;
-işsizlik %10-15 olmuş
-sanayi iyi gitmiyor
-ticaret desen esnaf kredisini oduyemiyor
-turizm desen büyük düşüşte
-eğitim desen gençler umutsuz her gün başka sınavların pesinde ama işe giren ya suriyeliler ya yandaşlar.
-bilim vs desen neredeyse yıllardır bir bilim adamı çıkmadi şu ülkede,akademisyenlerin çoğu yandaş çoğu fetocu işini yapan yok.

Ama gel gelelim avrupa bizi kiskaniyor.
he canım he..
Tiyatroyu kes amk. Şapkalı çok şık olmuş gercekten.

Müttüş ganal.
https://www.youtube.com/watch?v=MwhTTVfLb2k

böyle haber zaytung da yok
Ayrıştırma işlemini dibine kadar yapan haber kanalı görünümlümsü.

sanmayın ki bunlar unutulacak.
bu millet uyanacak. Anlayacak.
işte o zaman sizin gibi bölücülerin vay haline.

izlemeyin. izlettirmeyin.
Canım ne zaman sıkılırsa önce türktelekom müşteri hizmetleriyle biraz kavga edip sonrasında ahaberi rtük e şikayet ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Rtük no: 4441178
manipülasyonun diğer adı. yıllar sonra utanç vesikası olarak anılacaklar.
Şu an işi gücü bırakmış ve spor kanalı da dahil tüm gücüyle galatasaray'a saldırmakta olan kanal.

Siz kendi içinizdeki eski yalama fetöcüleri temizleyin ilk önce.

(bkz: erkan tan)
çoğu zaman güldüren komedi tv.

ulan büyüyen gelişen türkiye diye bas bas bağırıyorsunuz.
an itibariyle 1978 evet yazıyla (bin dokuzyuz yetmiş sekiz) yani 40 yıl önceyle kıyasliyorsunuz..

madem büyüyen türkiye niçin hala 40 yıl önceyle şimdiyi kiyasliyorsun.

sorsan cevap veremezler..