1. 1.
  tema ile iş bankası'nın ortak yürüttüğü 81 ili kapsayan ağaçlandırma kampanyasının adıdır.
  2 ... euphratess
 2. 2.
  az önce Sertifikama kavuştum. ne işe yaradı : bir dikili ağacım oldu. *
  1 ... sidas
 3. 3.
  bob ross amcanın görüntüleri ile şöyle bir reklam filmi yapmışlar:

  http://www.dailymotion.co...man-yy-bankasy_shortfilms
  3 ... horatio
 4. 4.
  daha iyi bir reklam kampanyasına sahip olamazdı bunun dışında.
  1 ... van golu cannavaro
 5. 5.
  (bkz: bir gece ansızın 82 meşe 83 kavak 84 çam)
  2 ... tataramazan
 6. 6.
  istanbul belediyesi budama şefliği taksim-maçka civarındaki yüzlerce asırlık çınarı yanlış budama sonucu öldürdüğünden beri bu tarz kampanyalara olan ilgim azaldı. ne kadar diksek te bu cahil vandalların eline kalacak.

  budala ay pardon pardon budama şefliği hala hiç bir şey öğrenmedi. hala çınar ağaçlarının "bakımını" yerden 5-6 metre yukarıdan traşlayarak yapıyorlar. ağaç ölünce de "biz doğru budadık, ağaç hastalık yüzünden öldü" diyorlar. onlar çok kurnaz, biz aptalız ya.. zaten civardaki bahar dallarını toptan traşladılar "sarhoşlar arkasına saklanıp içki içiyor, fuhuş yapılıyor" diye..

  ancak bu kampanyaya katılacak mıyım? tabii ki. benim gibi gazete okumayan, televizyon seyretmeyen adamı kampanya hakkında bilgilendirdikleri için yukarıdaki arkadaşlara ve sözlüğe teşekkürler.
  1 ... arbutus unedo
 7. 7.
  2008'de Türkiye iş bankası, tema vakfı ve orman ve su işleri bakanlığı'nın iş birliğiyle başlatılan bu projede bu günde kadar 1.500 hektar alana 2.205.000 adet fidan dikildi. geçen on yıllık sürede oluşturulan orman alanlarında yüzde 82'lik bir başarı elde edildi.
  ... bilgi verici